На Водохреща у Вінниці скасували масові пірнання. Де можна освятити воду?

На Водохреща у Вінниці скасували масові пірнання. Де можна освятити воду?
  • Завтра, 19 січня, святкують Водохреща. Зазвичай в цей день у Вінниці відбуваються масові пірнання у річку. В цьому році святкування скасували.

Пандемія та життя в режимі «онлайн» внесли свої корективи і у традиції. Вперше за багато років у Вінниці не святкуватимуть Водохреще. Про це повідомив директор департаменту культури Максим Філанчук.

— Не буде традиційних забав та масового купання, не освячуватимуть і водойми, — розповів Філанчук журналістам «Віта».

Священники також не освячуватимуть водойми. А от рятувальники, як сказали в пресслужбі обласного управління ДСНС, вийдуть працювати на місця, де можуть бути купальники.  

Богослужіння на Водохреща будуть, але вони здійснюватимуться з дотриманням масочного режиму та дистанції між людьми.

Освячену воду можна набрати в у криниці біля Спасо-Преображенського собору.

Щороку 19 січня вінничани пірнають у воду біля храму на півострові Бригантина, на пляжу «Хімік», на Вишенському озері та на озері, що в мікрорайоні Тяжилів.

Чи будуть це робити завтра, коли масові заходи відмінили? Про це дізнаються наші журналісти, які підуть вранці до ополонок, тож слідкуйте за стрічкою новин на 20minut.ua.

А що розповіла про купання у мороз знана вінницька «моржиха» з майже 50-річним стажем, читайте у матеріалі «Раджу купатися в шапочці»: «моржиха» Раїса Макієвська про купання на Водохреща
 

Читайте також:

«Хто казав, що карантин, то скучно»: хлопці роздяглись та стрибнули з мосту

Коронавірус в Україні: скільки хворих на COVID-19 станом на 18 січня

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (28)
  • Борис Ерёмин
    Шикарно боремся с вирусом! Вместо того, что бы рассредоточить всех по локациям, всех желающих со всего города к одному крану согнали! Какая дистанция? Если их по полтора метра расставить, очередт до окраин растянется!
  • Людмила Бондаренко
    Це добре!Це ніколи не було традицією,а дань моді.
  • Олександр Зелений
    Суб'єктивно, легше з парашутом стрибнути....чи,навіть, без парашута,але тільки не в ополонку...
  • Yaroslav Yashchuk
    Пірнання в холодну воду ніколи не було традицією.
    Олег Каськов reply Yaroslav Yashchuk
    Yaroslav Yashchuk було. В мишебратьєв.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:06 «Я взагалі не готувалася»: як Аліна Голошивець написала диктант без жодної помилки 20:32 Як приєднати будинок чи бізнес до мережі у 2026 році: нові ставки та терміни від обленерго photo_camera 20:11 Зеленський офіційно призначив Наталю Заболотну очільницею Вінниччини 20:04 З Вінниці 600 подарункових наборів вирушають до прифронтової громади photo_camera Від читача 19:38 Великий Воїн та командир 19:33 Захопили гектари — заплатили копійки. Як вінницькі суди карають за самовільне зайняття землі? 19:14 Куди подіти ялинку, щоб не зашкодити довкіллю та не захаращувати двір? 18:01 На Харківщині загинув захисник із Нової Ободівки Євген Бреславський photo_camera 17:46 Світлофор є, а розвороту немає: вінничани вимагають змінити схему руху на Барському шосе 17:07 Техніка на дорогах, лід — під колесами: що зараз коїться на трасах області play_circle_filled 16:38 Сповіщення про повістки поштою і омбудсмен для військових: розбираємося у січневих нововведеннях play_circle_filled 16:07 За добу 125 вінничан потрапили до травмпункту через «ковзанку» на вулицях 15:15 На кризі в області загинули 11 людей: про що варто памʼятати, перш ніж йти на лід 15:10 Ожеледиця не пробачає помилок: підсумки аварійної доби у Вінниці та районах photo_camera 14:47 Все перетворилося на кригу. Пригадуємо, як чверть століття тому ми потерпали від стихійного лиха photo_camera 14:08 Тактика виснаження не спрацювала: ворог залучив рекордну кількість БпЛА, але отримав відсіч photo_camera 13:13 Штрафні бали для водіїв поки лише ідея. Що очікувати вінничанам? 12:15 Як у Вінниці вночі рятували трамваї та тролейбуси від обледеніння photo_camera 11:11 «Він дуже сильно кричав»: прогулянка подружжя по Бугу ледь не закінчилася трагедією play_circle_filled 11:02 Лицар «Золотого хреста» повертається додому: Вінниця прощається з «Чайкою»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up