На Вінниччині горів дитсадок. Пожежу гасило 22 вогнеборці

На Вінниччині горів дитсадок. Пожежу гасило 22 вогнеборці

Пожежа сталася у приміщенні дитячого садочку та ФАПу в селі Гоноратка Оратівського району. На щастя, люди не постраждали.

Про інцидент до  Служби порятунку “101”повідомили 2 грудня о 21:03. 

— На момент прибуття рятувальників ДПРЧ-25 площа загоряння складала 96 кв.м. О 22:26 пожежу локалізовано, а о 23:12 ліквідовано. Внаслідок пожежі вогнем знищено дах будівлі на площі 100 кв.м та внутрішнє оздоблення стін кімнат, — зазначають у прес-службі рятувальників.

Чому зайнялося приміщення поки невідомо. Це встановлюють фахівці.

Загалом до ліквідації інциденту було залучено 22 бійці ДСНС та 6 одиниць спецтехніки.

Довідка.

З початку року в області зареєстровано 3154 пожежі. На пожежах загинуло – 69 осіб та травмовано – 42. Загальні збитки від пожеж складають 327 млн. 368 тис. грн.

За минулу добу на Вінниччині зареєстровано 9 пожеж, одна із яких забрала людське життя.
 

Читайте також:

Вінниця 1 грудня: пожежа на території колишнього кінотеатру «Росія» та ДТП з тролейбусом

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:07 Від 50 до 500 тисяч на власну справу. У Вінниці почали роздавати ваучери для розвитку бізнесу 10:03 Масована атака і дев'ять годин тривоги: у Ладижині пошкоджений коледж і гуртожитки photo_camera 10:00 Тихий голос війни: історія 11-річного Тимофія зі Слов’янська (соціальна реклама) 09:16 Залишив по собі сад і вічну славу. Вінниця прощається з Героєм Олександром Повстянком Від читача 10:34 Поранені військові на Вінниччині отримують ще більше можливостей для якісної реабілітації 09:14 Сьогодні вітаємо Григорія та Володимира. Історія, заборони та прикмети 7 лютого 08:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:01 Аварія з газом у Козятині: чому з конфорок били факели і на що можуть розраховувати потерпілі play_circle_filled photo_camera 20:12 Від старої хати до сучасного дому. Як жінка відновила родинний будинок на Ямпільщині й показала в TikTok play_circle_filled 20:04 Мама — і вдома, і в класі: історія вінничанок, які стали асистентками для своїх дітей у школах photo_camera 19:13 Квартирне питання. Скільки коштує житло на Вінниччині та які ціни в інших областях? 19:07 107 гектарів самосійних лісів Вінниці отримали офіційний статус 19:05 Суне небезпечна погода. Спершу область залиє дощем, а за ним вдарять морози до -20° play_circle_filled 18:15 «Німці не розуміли, чому у них мають продавати українські книги»: як вінничанка відкрила книгарню у Берліні 18:01 З Вінниці до Дністра за $6000. КОРД та поліція ліквідували схему переправлення ухилянтів 17:29 Через несправне опалення та електрику на Вінниччини масово палають оселі photo_camera 17:17 Понад 10 років мріяв про дітей, а загинув за день до їх народження. Попрощалися з Ярославом Мельницьким play_circle_filled photo_camera 17:05 День святого Валентина у Вінниці: куди піти та що відвідати (партнерський проєкт) 16:18 Лід на дорозі та сухі крани: в Агрономічному не можуть визначити, хто має ліквідувати прорив води photo_camera 15:21 На Старому місті Suzuki збила жінку, яка йшла по«зебрі». Потерпіла в лікарні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up