На вінничан цієї весни чекає шість «додаткових» вихідних

На вінничан цієї весни чекає шість «додаткових» вихідних

Українці протягом весни матимуть «додаткові» вихідні. Їх буде шість. До речі, шість державних свят, які є неробочими днями, хочуть почати відзначати.

 

Про йдеться у розпорядженні Кабінету міністрів.

Так, в Україні святковими вихідними будуть:

  • 8 Березня - Міжнародний жіночий день;
  • 16 та 17 квітня - Великдень;
  • 1 та 2 травня - День міжнародної солідарності трудящих;
  • 8 та 9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Відпрацювати один із цих днів потрібно буде у суботу, 13 травня.

Нагадаємо, наразі розглядається проект, згідно з яким Інституту національної пам'яті пропонує відзначати такі державні свята, які є неробочими днями:

  • Шевченківський день – 9 березня;
  • День пам'яті та примирення – 8 травня;
  • День Конституції України – 28 червня,
  • День Незалежності України – 24 серпня;
  • День родини – друга п'ятниця вересня;
  • День захисника України – 14 жовтня.

До речі, не слід забувати і про традиційні свята. А це Новий рік – 1 січня, Різдво Христове – 7 січня та Великдень – один день.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 В художньому музеї відкрили виставку про війну та шкоду довкіллю photo_camera 20:05 Що відзначають українці у перший місяць весни: календар свят на березень 19:19 «Вінницькі вовчиці» здобули чотири золота на відкритому чемпіонаті Хмельницького photo_camera 19:05 У Хмільнику втеча від ТЦК закінчилася бійкою: троє людей отримали травми play_circle_filled Від читача 13:42 Викрали батька з роботи 18:57 Четверо вінничан стартують на Паралімпійських іграх 18:31 У центрі Вінниці мозаїку «Казковий світ» визнали нововиявленою пам’яткою: що про неї відомо? photo_camera 17:21 Нелегальна «поїздка» до Молдови коштувала майже пів мільйона — організатора затримали прикордонники 16:35 Які прізвища найчастіше трапляються на Вінниччині? Склали ТОП-20 найпопулярніших 16:03 Від музею Вінницького трамвая до Галичини: які екскурсії та майстеркласи пропонують у березні photo_camera 15:04 Наталя Заболотна представила колективу нову команду заступників Вінницької ОВА 14:33 Туристи сплатили 359 млн грн до бюджетів: яка частка припала на Вінниччину у 2025 році 14:02 За незаконну вирубку лісу в Літинській громаді чоловік сплатив понад мільйон гривень 13:04 Асфальт тріщить, ями ростуть. Чи вистачить бюджету на ремонт доріг? play_circle_filled 12:17 Вінниця презентувала проєкти розвитку міста міжнародним партнерам у Мадриді 11:32 Чи вистачає паркомісць у Вінниці, на вашу думку? Ми запитали 10:57 Представники омбудсмена перевірили стан укриттів у середмісті. Які недоліки виявили photo_camera 10:02 «Київ треба блокувати» — у Вінниці втретє розглядатимуть справу про заклики до агресії та символіку СРСР 09:14 Морозний березень та аномально теплий квітень: синоптики попередили про весняні гойдалки 08:12 День штурманської служби авіації ЗСУ: історія, традиції та прикмети 28 лютого
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up