На Тяжилові біля озера облаштовують «сухий» фонтан

На Тяжилові біля озера облаштовують «сухий» фонтан
  • Ідею будівництва фонтану запропонували у конкурсі «Бюджет громадських ініціатив». Проект переміг та тепер втілюється у життя.

Ця фонтанна площа стане ще однією рекреаційною зоною та окрасою мікрорайону. Родзинкою є те, що фонтан буде «сухим».

— Вже виконано земельні роботи, зроблено основу під фонтан. Він буде «сухим» та матиме різнокольорову підсвітку. Навколо фонтану буде виконано благоустрій території, тут також встановлять ліхтарі та лавочки, — зазначають на сайті міськради.

Зазначимо, що це будівництво триває біля Родинного озера. Такий водограй стане першим у цьому мікрорайоні, а територія навколо нього буде ще однією зоною відпочинку для мешканців Тяжилова.

 

 

Читайте також:

Шість будинків без гарячої води. Три з них до 30 жовтня, одна — з минулого року

Важливе за вчора. Найцікавіші новини 19 жовтня, які ви могли пропустити

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (6)
  • Андрей Ящук
    А біля бугу на Глеба спи---дили в людей набережну - нема бажання написать ???
    Андрей Пет-Рович reply Андрей Ящук
    Андрей Ящук помийним  ручним  ЗМІ  не  вигідно  таке  писати - не дозволяють !!!
    Nord Kirsten reply Андрей Ящук
    Что случилось? у нас же есть актывысты, они должна разобраться. Хотя за набережную вряд ли заплатят нормально.
  • Римский Александр
    Фонтаны наше всё! Не Украина, а Фонтанина прям 😂😂😂
  • Степан
    Тяжиловская "элита" быстро с этим фонтаном разберётся
    Віктор Кравчук reply Степан
    завидуй молча!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:43 «Цей біль не стихає з часом»: у Вінниці вшанували пам’ять загиблих у російському полоні Захисників photo_camera 10:15 Загинули мама й 13-річний син із Вінниці: суд виніс вирок водійці за смертельну ДТП на Закарпатті play_circle_filled 09:34 Ремонти на мережах у Вінниці 28 липня: де відключили гарячу воду, світло та лагодять водогони 08:50 Вінниця прощається з 33-річним Максимом Кордоном. Захисник поліг на Харківщині Від читача 19:49 Шахрайство під прикриттям «державної допомоги»: як розпізнати пастку 08:35 Вакансії в супермаркеті «Грош», АН «Благоустрій» та 60 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 08:15 28 липня — День пам'яті закатованих у полоні: історія, прикмети та заборони 21:00 Понад пів мільйона гривень на ремонті дороги. На Вінниччині підозру отримали підрядниця та інженер технагляду 20:06 У Вінниці вшанують пам'ять загиблих в Оленівці — акція відбудеться 28 липня на площі Калічанській 19:31 Скарга на футбольні м'ячі відкрила дивні деталі. Що не так із документами стадіону в Агрономічному? 19:13 На Батозькій водій BMW протаранив електроопору. Патрульні склали три адмінматеріали 18:41 Одноразова грошова допомога у випадку смерті військовослужбовця від рук побратима: яку суму можна отримати? 18:34 Розшукують водія гідроцикла, який біля пляжу «Спартак» наїхав на 61-річного плавця і втік 17:55 «Хто вас привіз до ТЦК? — Я сам прийшов»: історія чоловіка, якому не повірили у військкоматі 17:39 У Вінниці 86 дітей проходять раннє втручання. Як працює державний проєкт 17:05 Відкрити власну силу: на Вінниччині стартує молодіжний проєкт «Стійкість через емоційний інтелект» (соціальна реклама) 16:57 Дев'ять років за ґратами: суд виніс вирок жителю Хмільницького району за зґвалтування неповнолітньої падчерки 16:24 SUP-дошки, екоквести та похід Сабарівським лісом. Як у Вінниці пройшла «Літня екологічна школа» photo_camera 16:04 Борг оскаржуєте в суді, а газ відрізали. Чи мають право газовики відключати послугу до рішення? 15:15 До 146 тисяч гривень на рік: скільки коштує навчання у коледжах Вінниці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up