На Коріатовичів будують новий апарт-готель. Що ще планують звести біля узбережжя Бугу?

На Коріатовичів будують новий апарт-готель. Що ще планують звести біля узбережжя Бугу?
Зараз вже готова «коробка» будівлі. Спорудження готелю почалося ще цього літа, але на місці ми не знайшли будівельний паспорт об'єкта / Фото Михайла Курдюкова
  • Біля СТО і автосалону на Коріатовичів зводять будівлю готелю. Міська влада дала дозвіл на будівництво триповерхової споруди.
  • Замовник будівництва пов’язаний з фірмами, що раніше звели ЖК «Голден Хаус», бізнес-центр Tetris та компанією, що замовила перебудову готелю «Південний Буг».
  • До цього міська рада погодила план масштабної перебудови вулиці Князів Коріатовичів. Що він передбачає?

Департамент архітектури та містобудування видав умови і обмеження на забудову ділянки по вулиці Князів Коріатовичів (колишня Свердлова - авт.).

Так, поблизу автосалону «Рено» та СТО будують новий апарт-готель.

Умови для забудови

Висота майбутньої будівлі має бути три поверхи. Площа ділянки — 0,24 га і максимальний відсоток забудови землі має складати 20%. Мінімально допустимі відстані до сусідніх будівель — 8 метрів, до червоних ліній — 3 метри.

Замовнику будівництва доручили розробити проектне рішення і погодити його з головним архітектором міста. 

А також треба передбачити озеленення території, вимощення тротуарів, забезпечити інклюзивну доступність до готелю (пандуси, пониження бордюрів тощо) та електрозарядку для авто. І ще враховути в проекті, що поблизу готеля мають бути місця для паркування автомобілів.

До того ж на цій же ділянці будують одноповерхову господарську будівлю, про що вказано на порталі Єдиної держсистеми у сфері будівництва.

Хто замовник

У дозвільній документації значиться, що замовником будівництва апарт-готелю є приватне підприємство «Рівер Апартмент Роял». Фірма була заснована в 2020 році, має вінницьку прописку та 20 млн грн статутного капіталу. Вид діяльності — «Організація будівництва будівель». Єдиним власником підприємства є Сергій Бабенко.

З-поміж інших фірм, Сергій Бабенко є співзасновником та директором товариства «Агро Дельта Плюс» — нового власника готелю «Південний Буг», який зараз перебудовують в багатофункціональний комплекс «Богун».

Також Сергій Бабенко є серед співзасновників товариства «Готель Поділля Про», що є власником однойменного готеля біля будівлі міськради. Він є кінцевим бенефіціаром асоціації «Вінінтер», що оформлювала документи на будівництво ЖК «Голден Хаус» на розі вулиць Пушкіна-Коріатовичів.

І ще Сергій Бабенко є керівником товариства «Інвест Тауер», що володіє бізнес-центром на Київській під назвою «Tetris».

Будуть масштабні зміни

Будівництво апарт-готелю — перший крок до реалізації масштабної перебудови вулиці Князів Коріатовичів. На прибережній території від Староміського мосту до «Спартака» планується побудувати ряд нових об’єктів. 

Серед них: нова річкова пристань «Вінниця», чотири офісних будівлі, вищезгаданий апарт-готель, рекреаційний комплекс «River Road». Будівля автосалону та СТО залишаються без змін.

Натомість замість нинішнього приватного сектора пропонується побудувати новий житловий масив. Пропонується обмеження висотності забудови — 3-4 поверхи. Навпроти житлового масиву «Резиденція» існує проект чотириповерхового гаража-автостоянки. А також передбачене будівництво спортивного комплексу і реконструкція споруд «Спартака».

На громадських обговореннях, які проводили ще до карантину, говорили, що передбачене розширення дороги по вулиці Коріатовичів, щоб було місце під виділену смугу для громадського транспорту і під велодоріжку.

Учасники обговорень серед громадськості нарікали, що така щільна забудова спричине транспортний колапс на й так перевантаженій вулиці. Втім 12 жовтня 2020 року новий детальний план території погодили 16 учасників громадських слухань. Отож, документацію ухвалили на сесії міськради в червні 2021 року.

Раніше, нагадаємо, в мерії погодили забудову 8 гектарів біля центру Вінниці.

 

Читайте також:

«Співчуваю жителям Старого міста», або Чи потрібні Вінниці нові мости?

Як за три роки і понад 68 млн грн перебудували «СКА». Фото зі спорткомплексу, що незабаром відкриють

Частину «Південного Бугу» вже розібрали. Від старого готелю скоро нічого не залишиться

Подякуй журналісту гривнею icon Подякуй журналісту гривнею
Валерій ЧУДНОВСЬКИЙ
Валерій ЧУДНОВСЬКИЙ - автор цього матеріалу. Ви можете подякувати йому та надихнути на нові корисні матеріали
Закинути на Банку

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (18)
  • Ievgen Vasylevskyi

    100 метрова зона - капітальне будівництво біля великих водних об`єктів!!! Хто це дозволив??? https://petition.e-dem.ua/vinnytsia/Petition/View/1109б ось петиція, яку розглянули у міськраді і відписали. Але, вона, так зрозуміло, не має ніякої сили, як будували, так і далі будують. Ми, просто, залишимось без річки скоро. І не в сенсі доступу до берега, а в сенсі того, що річки взагалі не стане. Вона і так вже міліє, і причинами є забудова берегів, розорювання пойми, та викачка води на зрошення полів. Все ж таки, коли люди кажуть, що наша шкільна освіта найкраща в світі - то подивившись на це, що не віриться. Або ніхто географію 5-го класу не вчив.

  • Вадим Шарагов
    Тут нема де плюнути.а ви хочете ще іще
  • Наталья Котович
    Як же ми всі чекали будівництво нового готелю🤬і як це раніше ми жили без нього😡 може почати перебудову вулиці потрібно було з дороги?
  • Volodymyr Mayboroda
    Ми самі їх обрали.

keyboard_arrow_up