Майже 30 будинків без гарячої води. Проводять ремонтні роботи на мережі

Майже 30 будинків без гарячої води. Проводять ремонтні роботи на мережі
  • Жителі 29 будинків на семи вулицях нині без послуги гарячого водопостачання. Перевірте, чи немає вас у списку.

На Ширшова, 1 проводять ремонтні роботи на мережі. Через це послугу з постачання гарячої води припинили на низку будинків:

  • вул. Стеценка, 42, 44, 46, 48, 50,
  • вул. Ширшова, 3, 3а, 16, 16а,
  • вул. А. Янгеля, 65, 67, 69, 71,
  • вул. Винниченка, 2,
  • вул. Стрілецька, 14.

Такі ж роботи проводять по вулиці М. Литвиненко-Вольгемут, 48б. З 10 до 19 години через це гарячої води не буде:

  • вул. М. Литвиненко-Вольгемут, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 30, 32, 40, 42а, 42, 44, 56.

— Є адреса, на яку призупинено послугу з постачання гарячої води у зв’язку з постійними витоками у внутрішньобудинкових системах. Це вулиця Замостянська, 31  (проблеми має ліквідувати ОСББ «Замостянська-31»), — зазначають у Вінницяміськтеплоенерго. — Дані проблеми має ліквідувати правління ОСББ. Голові правління ОСББ надано припис на виконання робіт.  

 

Читайте також:

Сьогодні Всесвітній день моря та іменини у Федори. Історія та прикмети 24 вересня

Вінницькі спортсмени були найкращими на чемпіонаті Європи зі спортивної радіопеленгації

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Профілактичний огляд за держкошт: як вінничанам після 40 років безкоштовно перевірити здоров'я photo_camera 20:10 На Замкову гору у Вінниці витратять ще 726 тисяч гривень: оголошено новий тендер на флагшток photo_camera 20:03 Столітнє скло з-за океану: меценатка передала вінницькому музею колекцію десертного посуду photo_camera 19:47 На Соборній розпочинають тестування нових рішень для ефективної роботи громадського транспорту «Прес-служба Вінницької міської ради» Від читача 08:58 Підтримка ветеранів починається з розуміння, знань та готовності бути поруч 19:05 Понад 350 тисяч квадратних метрів за тиждень: на яких автошляхах Вінниччини латали ями 18:18 Мистецтво на стінах: де у Вінниці шукати унікальні мозаїки та сграфіто photo_camera 18:01 Майже рік ґвалтував та шантажував неповнолітню: судитимуть 23-річного чоловіка з Гайсинщини 17:33 Балтійський циклон ламає літні плани: синоптики назвали найхолодніші дні цього тижня 17:32 До 11 градусів у квартирах, а платіжки — по 6 тисяч: чому мешканці судяться з Ладижинським коледжем? 17:09 Мерія Вінниці хоче Toyota Camry майже за 2 мільйони гривень. Навіщо? 17:00 Трамваям — зелене світло, автомобілям — обмеження: які зміни чекають на Соборну photo_camera 16:42 Від дитячих стартів до професійних двобоїв: як минув «Кубок Поділля 2026» play_circle_filled photo_camera 15:37 Годинами чекали на зупинках: у місті виникли проблеми з рухом маршруток play_circle_filled 15:24 Рятувальникам довелося розрізати машину: деталі трощі на трасі під Літином 15:18 Алкоголь у крові та 17 тисяч у кишені: як водій намагався уникнути адмінпротоколу 15:14 Понад 41 тисяча євро повз митницю: на Вінниччині затримали жінку з пачками грошей play_circle_filled photo_camera 12:50 Хаммам, сауна чи лазня? Вибираємо найбільш корисніше для Вашого організму (партнерський проєкт) 12:36 Юних вінничан прийняли у козаки на кургані Данила Нечая 11:48 Авто спалахнуло під час руху, а вогонь із трави знищив хату: деталі пожеж в області photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up