Матір, яка п’яною вигнала мерзнути дітей на мороз, заплатить... 51 гривню штрафу. І то не факт

Матір, яка п’яною вигнала мерзнути дітей на мороз, заплатить... 51 гривню штрафу. І то не факт
  • Горе-матір пішла до «собутильніка» та забула про дітей, які мерзли на вулиці.
  • Вітчим в цей час так міцно заснув, що не чув, як малеча грюкала в двері.
  • Батькам світить штраф… від 17 до 51 гривень.

«Працівники сектору ювенальної превенції Вінницького відділу поліції склали адміністративний протокол за невиконання батьківських обов’язків на жінку, яка ввечері 31 січня залишила трьох дітей на вулиці», — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Нагадаємо, що на вулиці 600-річчя побачили двох хлопчиків та дівчинку, які були легко одягнені і бігали по вулиці. Діти розказали правоохоронцям, що мати розпиває алкогольні напої у свого знайомого і не хоче їх бачити, а вітчим, можливо, знаходиться в квартирі, однак не відчиняє вхідних дверей.

За даним фактом на жінку складено адміністративний протокол за ст.184 КУпАП. За невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей, загрожує попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 до 51 гривень).

Зараз діти зараз перебувають у «Центрі матері та дитини». Їх подальшу долю вирішуватимуть служби у справах дітей та Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вінницької міської ради, куди поліцейські направили інформацію про даний випадок для вивчення ситуації та вжиття заходів в межах їхньої компетенції.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Anonymous
    Ай маладцы копы. Минус три пачки мороженного детям, которые и так его не видят по ходу.

    лучше бы мамаше 51 дубинку прописали, чтоб месяц сидеть не могла.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 16 по 23 лютого, які ви могли пропустити 20:57 Чемпіонка навчилася стріляти на фронті: відкрили міську спартакіаду «Сила титанів» photo_camera 20:09 До 215 тисяч ікринок: як розмножується щука і чому її не можна зараз ловити 19:16 Минув другий рік з дня смерті Людмили Алфімової — головної героїні фільму «Весілля в Малинівці» play_circle_filled photo_camera Від читача 10:14 100-річний патефон до річниці діяльності Вінницького обласного осередку ГО "Захист держави" 18:23 Засолені ґрунти та хворі дерева: як зимова боротьба з ожеледицею нищить довкілля регіону 18:11 У Вінниці просять відтермінувати освітню реформу. Мінімум — до завершення війни в Україні 17:13 Світло вимкнуть миттєво: чотири випадки, коли енергетики не будуть вас попереджати 17:12 Зима готує підступний фінал. Синоптики дали тривожний прогноз на кінець лютого 16:49 Універсальний солдат неба: 14-та бригада Нацгвардії показала роботу дронів «Вампір» play_circle_filled 16:47 Йому б ще жити й творити: Тульчинщина прощається з 25-річним Героєм Артемом Трачуком 16:35 Судова драма на мільярди: чому родині Порошенків не дали «розділити» активи 16:35 Пів століття відданості освіті: не стало легендарного проректора Вінницького педуніверситету 16:01 Кіберполіція попереджає про розсилку шкідливих файлів. Як не стати жертвою шахраїв 15:09 Будинок князів Гедройц. Історія будинку, зведеного у Вінниці на землі поляків photo_camera 14:26 Нарахували 19 «розкішних» авто на Вінниччині. Які елітні марки купували торік? photo_camera 13:30 Ворог тисне на трьох напрямках: що відбувається на передовій 13:12 Як вам стан доріг у Вінниці наприкінці зими? Ми запитали 12:43 Пенсії родинам загиблих воїнів зростуть. Скільки платитимуть з 1 березня? 11:51 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 16 – 22 лютого photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up