Лікування Оксани Кандиби оплачує водій, що її збив

Лікування Оксани Кандиби оплачує водій, що її збив
Щодня Петро Войцехівський, водій "Форду", що збив Оксану Кандибу, приходить до реанімації. Дівчину лікують за його кошти. Біля реанімаційного відділення він зустрічається з мамою Оксани - Оленою Кандибою. Між собою вони спілкуються спокійно.

- З приводу участі водія у лікування Оксани, я не маю жодних претензій, - каже Олена Кандиба. - До життя доню повернули за його кошт.

Петро Войцехівський - генеральний директор вінницької фірми. Скільки грошей він витратив на медикаменти для збитої дівчин, чоловік казати не хоче.

- Це секрет, - коротко відказує водій.

Відео дня

У палату до Оксани Петро Войцехівський не заходив. У реанімацію йому ходу немає. Туди пускають лише маму, та й то не щодня. Перших п’ять днів, коли стан Оксани був найважчий, Олені Кандибі не дозволяли навіть подивитися на доньку.

- Оксані вже краще, - каже начмед Лікарні швидкої допомоги Богдан Трохименко. - Вона дихає самостійно, вже опритомніла. Днями ми плануємо перевести її у нейрохірургію.

За словами Богдана Трохименка, велика частина медикаментів, якими лікують Оксану Кандибу надається з фонду лікарні. Інша частина купляється родичами дівчинки. Звідки родичі беруть кошти на них, лікар не знає.

- Мене це просто не повинно цікавити, - каже він.

Також Богдан Трохименко зазначив, що спрогнозувати суму, в яку обійдеться лікування, дуже важко.

- Слава Богу, зараз їй вже краще, - каже Олена Кандиба. - Оксана при свідомості, у здоровому розумі, всіх впізнає. Але поки що не розмовляє. У неї є така дощечка і вона на ній пише усе, що їй потрібно.

Щодо того, чи дійде справа про наїзд на Оксану до суду - ні Олена Кандиба, ні Петро Войцехівський казати не беруться.

- Ще дуже рано про це думати, - каже мати дівчини. - Оксана ще у реанімації. Зараз головне - це її життя і здоров'я.

Гроші, що зібрали Друзі Оксани, за словами Олени Кандиби підуть на реабілітацію дівчини. Адже до повного одужання ще далеко.
Читайте також:
Оксану Кандибу перевели із реанімації
Оксані Кандибі уже краще
На лікування Оксани Кандиби гроші збирали усім містом

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (75)
  • Anonymous
    Послушайте!!!Может хватит обгаживать ребят и обливать их помоями?Неужели не надоело?Они стараются помочь подруге и многие за это им благодарны!!!А на счет фоток---это просто глупо обсуждать.На них нет ничего запрещенного.Кстати,если вы в курсе У Флинта пачка сока дороже вина.И если они бутылку вина ,кстати самого дешового взяли то им по 18-19 лет.Или может кто-то видел что у них поляна была накрыта и столы от явств ломились? Или они от кого-то прятались?А те из Вас ,кто гадости пишут может воду из под крана пьют и светятся порядочностью?--Сомневаюсь.Все кто хорошо знаком с ребятоами,просто смеются над Вашим глупым умом. Не ровняйте всех по себе!!!А редактору Фролову давно пора взять интервью у родителей девочки ,что бы всякие гадостные коментарии прекратились! И не дай Бог,что бы с кем-то из Вас произошла беда,аВаши друзья побоятся Вам помочь,что бы не испытывать сплетни на свою голову!
    Anonymous reply Anonymous
    Я видел как они себя вели. Мне этого достаточно.
    Anonymous reply Anonymous
    Дорогой Жорик!Посмотри на себя со стороны!!!А потом обсуждай других!Тебя очень хорошо знают,и многие и не с лучшей стороны.Так что не напрашивайся на грубость.
    Anonymous reply Anonymous
    Кстати Жорик! Хочешь пару твоих фоток на сайт скину? Во все порадуются!Сам охренееш! Первая мысль у тебя будет----откуда меня знают?!!!
    Anonymous reply Anonymous
    Буду рад пополнить семейный альбом=)
  • Anonymous
    2 Hippo – тут под разными никами сидит облажавшийся журналист сотоварищи и пытается хоть как-то реабилитироваться, обсерая хорошее дело. Hippo, не тратьте времени. Пусть развлекается сам с собой. --- рrogram_Ёр
    Anonymous reply Anonymous
    Вот черт, раскусили! Как вы так проницательно?
  • Anonymous
    Блин, не могу добавить коммент!!!
  • Anonymous
    Жертвовать надо безкорыстно. Не скопидомствуйте... Считать чужие деньги - пошло!!! Дети - молодцы.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Всеукраїнський радіодиктант національної єдності 2025: коли та як долучитися 20:06 Понад 1,5 тисячі жінок служать в українській розвідці. Буданов відзначив їхню роль у нацбезпеці play_circle_filled 19:03 Маєток Здзєховських у Черепашинцях. Частина 2: які скарби мистецтва зберігались у палаці photo_camera 17:52 Цієї ночі годинники переводять на зимовий час — як підготуватися і не нашкодити здоров’ю Від читача 11:56 Акліматизація ВПО у Вінниці: Підтримка влади та громади 17:35 До 130 тисяч гривень на місяць: огляд найдорожчих будинків у Вінниці, які можна орендувати photo_camera 16:35 «Нива» поступилася лідеру групи «Поліссю-2» 16:30 Маленькі радощі — велика терапія: чому важливо дозволяти собі приємності щодня (партнерський проєкт) 16:10 Від овочів і фруктів до меду та крафтових сирів: на осінніх ярмарках продали понад 370 тонн продукції photo_camera 15:04 Обіцяв «домовитися» за інвалідність: як директора медзакладу в Якушенцях покарали штрафом 13:52 В Тульчинському районі з водойми дістали тіло 63-річного чоловіка 13:21 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 12:35 Відстрочку від мобілізації тепер можна оформити онлайн через електронний ТЦК. Як це працюватиме на практиці? 11:32 Не проскочив перед трамваєм: водій Audi спричинив ДТП на Келецькій 11:14 «Легкий заробіток» обернувся 15 роками тюрми: засудили військового в СЗЧ, який працював на ворога 10:02 На Вінниччині знешкодили небезпечні уламки ракети Х-101 і «шахедів» — ВІДЕО play_circle_filled 09:38 У столиці затримали 20-річного вінничанина, який планував підпалити Інститут національної пам’яті 09:08 Парасолі беріть із собою: Вінниччину очікують мокрі та вітряні вихідні 08:14 Вітаємо тих, хто малює світ яскравішим — із Днем художника. Заборони та прикмети 25 жовтня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up