Кабмін погодив Владислава Скальського на посаду голови Вінницької ОДА

Кабмін погодив Владислава Скальського на посаду голови Вінницької ОДА

Кабінет міністрів України розглянув запропоновані Зеленським кандидатури на посади Вінницької, Запорізької та Рівненської ОДА.

Сьогодні, 21 серпня 2019 року, Кабінет міністрів України погодив запропоновані президентом України Володимиром Зеленським кандидатури на посади глав Вінницької, Запорізької та Рівненської облдержадміністрацій. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

— Погодили всіх трьох, —  сказав представник президента України в Кабінеті міністрів Андрій Герус.

Варто додати, на посаду голови Вінницької ОДА запропонований Владислав Скальський, Запорізькій - Віталій Туринок і Рівненській - Віталій Коваль.

Що відомо про нового голову Вінницької ОДА

Владислав Скальський народився 18 січня 1976 в м. Вінниця. Навчався, спочатку у ЗОШ №6, потім у ЗОШ №35 м. Вінниця. Після закінчення 11 класів (1993 року) вступив до Вінницького державного технічного університету на факультет будівництва. Здобув у 1998 році фах спеціаліста з теплогазопостачання, вентиляції та охорони повітряного басейну.

У 1997 році почав працювати на посаді менеджера ТОВ «ТК ВінницяЮгторг», яке займалося гуртовим продажом алкогольних напоїв.  В 1999 році перейшов працювати заступником директора з будівництва в ТОВ «Європа» м. Вінниця.

В 2006 році прийнятий на посаду менеджера-стажиста в ТОВ «МЕТРО КЕШ енд КЕРРІ Україна» в м. Київ. Після черги підвищень, у квітні 2007 року став директором торгівельного центру в м. Вінниця.

У липні 2010 року переїхав працювати у Республіку Казахстан, де відповідав за розвиток мережі торгівельних центрів ТОВ «МЕТРО КЕШ анд КЕРРІ Казахстан».

В квітні-травні 2012 року переїхав до Російської Федерації, де почав працювати директором дивізіонів «Південь» та «Сибір» в федеральній мережі гіпермаркетів компанії «Лента».

В квітні 2014 року вирішив повернутись в Україну, де з липня 2014 року - генеральний директор ТОВ «ГПС нерухомість Київ». В січні 2015 року звільнився за власним бажанням.

З квітня по липень 2015 року виконував обов'язки генерального директора ДП «Центр державного земельного кадастру» при Держгеокадастрі України.

З лютого по червень 2016 року - директор КП «Інститут розвитку міст» Вінницької міської Ради.

З 24  червня 2016 року призначений на посаду заступника міського голови Вінницької міської ради.

 Одружений, має доньку.

Декларація (виправлена) про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (23)
  • без
    Баранці до нього вміли  користуватись тільки калькулятором.-от зараз  вірю,що хочуть створити електронну державу:цей сам шарить і  від інших буде вимагати.
    А людина він прекрасна,начитана,інтелігентна
  • Иван Иваныч
    Вперше в історії України голова Облдержадміністрації буде фактично заступником міського голови..........Міська рада буде керувати ОДА.......нонсенс....
  • Анонім
    Если он, в  свое время, за год с обычного стажера доработался до директора Эпицентра, говорит от том что или он действительно классный менеджер или, что у нас гораздо чаще бывает, имеет серьезных покровителей. Да и год его возвращения на родину... Совпадение!)) Насчет Коровия, то он еще с 2001 в замах главы Облдержадмин. Пересекался, когда макроэкономику у меня преподавал. Первое и в последующем впечатление - действительно толковый и профессиональный специалист своего дела, т.е. один из немногих там. С каждой новой властью попередников менялись губернаторы и целый табун замов - политика, но он всегда оставался. Можно, конечно же, сказать что он активно, при необходимости, перекрашивался и служил любой власти. Но мое мнение, это то что он из тех кто работает, т.е. политика политикой, а кому-то работать нужно. Хз что из очередных покращень выйдет - время покажет.
  • Dima Dmitriev
    Стремный он
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
23:30 Мама мріє забрати тіло сина з Маріуполя: фільм «Христос» створили з кадрів з телефону морпіха 21:00 Фейкові листи від «Укренерго». Що варто знати, щоб не потрапити «на гачок» 20:07 Попався на гарячому: у Вінниці 48-річного чоловіка затримали під час збуту амфетаміну 20:03 ТЦК зняв з військового обліку чоловіка, який змінив стать. Резонансний випадок коментує адвокат Від читача 13:42 Викрали батька з роботи 19:27 «Ми будемо боротися до останнього»: що зі справою ДТП біля Сокиринців, де загинула 7-річна дівчинка photo_camera 19:03 Водій Skoda збив школяра на Хмельницькому шосе. Дитину госпіталізували 18:04 Уламки «Герань-2» та «Х-101» виявили у полях Вінниччини 17:07 БЕБ накрила підпільне виробництво рідин для е-сигарет у Вінниці. Вилучили продукцію на понад 20 мільйонів play_circle_filled 16:11 «Я такий останній лишився» — Василь Воробець , який від руки малює афіші кінотеатру «Родина» play_circle_filled photo_camera 16:04 Одягнули кайданки посеред ТЦ: під час передачі $24 000 затримали організатора незаконного трансферу за кордон 15:12 Комунальний заклад, який дублює функції держорганів у соціальній сфері, ліквідують - рішення Вінницької обласної Ради (Пресслужба Вінницької обласної ради) 15:09 У Вінниці почали прибирати покинуті авто: як працює комісія і що робити власникам 14:03 Перевищення повноважень і порушення доброчесності? У Вінниці відсторонили заступника директора департаменту 13:02 Вантажівкою до Угорщини у спальному відсіку: на кордоні затримали вінничанина з двома «клієнтами» play_circle_filled 12:09 Борг вінничан за тепло перевищив 203 мільйони гривень 11:06 Ображав і принижував колишню дружину на очах дітей: що вирішив суд 10:50 Вузлувата фіброміома матки: що варто знати кожній жінці (Новини компаній) 10:30 Конференц-зали та коворкінги у Вінниці: де орендувати та за скільки? (партнерський проєкт) 10:09 «Якщо дитина не ходить до школи чи садка — повідомлять у поліцію». Нові зміни від уряду
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up