Хто воював на Донбасі, тим землі не вистачає, а декому дають по два рази. Два позови до Держгеокадастру

Хто воював на Донбасі, тим землі не вистачає, а декому дають по два рази. Два позови до Держгеокадастру
Як так сталося, що обласне управління Держгеокадастру по два рази надало землю одним і тим самим людям?
  • Повернути дві незаконно надані земельні ділянки вимагає обласна прокуратура.
  • Їх вартість оцінили загалом у півмільйона гривень.
  • Позови скеровано до суду.
  • Відповідачем є управління Держгеокадастру в області.

По два рази скористалися правом на безоплатне отримання землі деякі спритники. Такі факти виявила обласна прокуратура. За інформацією її прес-служби, такі факти встановлено прокурорами Калинівської і Бершадської місцевими прокуратурами. В обох випадках окремі громадяни зуміли два рази отримати землю у безоплатне користування. Йдеться про площі по два гектари кожному.

— Калинівською місцевою прокуратурою подано до Літинського районного суду позов про визнання незаконним наказу Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області,  — йдеться у повідомленні перс-служби прокуратури, оприлюдненому на офіційному сайті відомства.

 Суть позову  —  витребувати у власність держави земельну ділянку площею два гектари вартістю 250 тис. грн.

Перевіркою встановлено, що громадянин оформив у приватну власність зазначену землю для ведення особистого селянського господарства попри те, що раніше він вже реалізував таке право. 

Такий само факт встановлено Бершадською прокуратурою. Бершадський районний суд уже розпочав провадження за позовом прокуратури до

розпочав судове провадження.  

  — Прокуратура наполягає на визнанні незаконним і скасуванні наказу Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області та витребуванні земельних ділянок у власність держави,  — йдеться у повідомленні прес-служби.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (1)
  • Валентин Павловский
    Я вже 5 років в черзі стою 😬на 10 соток. Земля е тільки для забудовників для багатоповерхівок, дам бабло пахне...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:07 То +8°, то +34°: коли Вінниччину накриють погодні гойдалки 19:11 Пішла працювати на «вибори» окупантів: у Вінниці винесли вирок жінці з Антрацита 19:05 Шлях дитини до родини 30 днів: в Україні набули чинності нові правила усиновлення 18:31 П’ять пропусків за сім сесій: хто з депутатів Вінницької міськради найчастіше ігнорував засідання Від читача 09:21 «Що турбує молодь Калинівської міської територіальної громади?» 18:05 Дороги ремонтують у 15 громадах: де на Вінниччині вже залатали тисячі «квадратів» ям play_circle_filled 17:28 «Безпечні стійкі громади»: ще 43 проєкти отримають фінансування на понад 25 млн у рамках конкурсу обласної ради (Пресслужба Вінницької обласної ради) 17:24 «Я здійснила свою давню мрію — переїхала у Вінницю»: що вразило нову жительку у нашому місті? 17:03 23-річний чоловік викрав із будинку односельця 20 тисяч гривень і купив мопед 15:05 2,06 проміле за кермом: у Гайсині п’яний водій збив 73-річну скутеристку photo_camera 14:02 Вогонь охопив усі райони Вінниччини: за добу вигоріло майже 15 гектарів photo_camera 13:50 «І сміялися, і плакали, і згадували» — у Вінниці презентували фільм про Кузьму «Страшно веселий» play_circle_filled photo_camera 13:13 Понад 3 000 обстрілів і 236 боїв: як минула доба на фронті photo_camera 12:47 Град, гроза і вітер до 20 м/с: Вінниччину сьогодні накриє негода photo_camera 12:21 Середня зарплата по Вінниці — 27,5 тисячі гривень. Хто заробляє більше, а хто менше 11:15 55-річну жінку знайшли мертвою у ставку на Синьоводській photo_camera 11:11 Двоє водіїв були п'яні: у ДТП на Вінниччині зіткнулися три авто photo_camera 11:02 Не вся картопля однаково корисна: яку бульбу краще не їсти 10:30 Прибирання квартир і будинків у Вінниці: чому все більше людей обирають професійний клінінг (блог «Lyuksi Clean») 10:01 Він був братом, другом і татом: Вінниця прощається із Захисником Олегом Постовим
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up