Хотіла стрибнути з мосту: на Вишеньці патрульні врятували самогубцю

Хотіла стрибнути з мосту: на Вишеньці патрульні врятували самогубцю
  • Вінничанка хотіла покінчити з життям. Про це вчасно дізналися правоохоронці та запобігли трагедії.

Стався інцидент в ніч з 27 на 28 лютого. Про це у фейсбук пише Патрульна поліція Вінницької області.

На 102 зателефонував вінничанин та повідомив, що посварився з жінкою. Дружина втекла з дому та сказала, що покінчить життя самогубством. Побігти за нею чоловік не зміг — вдома у них була маленька дитина.

— Отримавши цей виклик, патрульні Вікторія Гусак та Олег Манеляк відреагували миттєво. Не знаючи, куди саме могла втекти жінка, інспектори почали прочісувати прилеглу територію, — йдеться у повідомленні. — Зважаючи на те, що подружжя проживає на проспекті Юності, охоронці порядку в першу чергу вирішили перевірити парк Дружби народів.

На мосту на Вишенському озері жінку вдалося розшукати. Вона уже перелізла через огорожі та хотіла стрибати. Поки один інспектор говорив з жінкою, інший — шляхом ривка перетягнув її на місток. На місце події викликали медиків. За попередніми даними, жінка була напідпитку.

 

Читайте також:

Важливе за вчора. Найцікавіші новини 28 лютого, які ви могли пропустити

У Вінницькому районі КамАЗ збив пішохода. Загинув на місці 59-річний чоловік

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (8)
  • Опасный Генри
    Вика лучшая!
  • Tetyana Poberezhna
    Ссора с мужем не повод лишать себя жизни! Утро вечера мудренее! Жизнь одна, цените её!
  • Юрий Бондарук
    ) стояла і чекала патрульних))) це називаеться МАНІПУЛЯЦІЯ!!! Якби СПРАВДІ хотіла, то тихенько стрибнула б)))
  • Олександр Перепелиця
    Надумала коли,ще вода не прогрілась,даже щука не 'треться'..
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 З Південного Бугу дістали 41-річну жінку, яка навмисно стрибнула з мосту 20:15 «Просимо вибачення у вінничан». Поліція знайшла тіктокерів, які блокували рух трамваїв play_circle_filled 20:03 У Вінниці відкрили запис на безкоштовне оздоровлення дітей. Хто може отримати путівку 19:16 Скільки коштують дрова для вінничан та де їх можна купити вже зараз Від читача 19:49 Шахрайство під прикриттям «державної допомоги»: як розпізнати пастку 19:04 Підпалив автомобіль ЗСУ та зняв це на відео. На Вінниччині затримали неповнолітнього агента рф 18:15 Літо у банці: які ціни на продукти для консервації на Привокзальному ринку у Вінниці photo_camera 18:09 Гігантські змії просуваються на північ Європи: клімат змінює їхній ареал 17:12 Перекриття мостів у Вінниці під час комендантської години. Що пояснили в ОВА та поліції? 17:04 Пам'ять Захисника Юрія Дятлюка вшанують традиційним футбольним турніром 16:03 Пожежа в багатоповерхівці на Київській. Евакуювали 21 людину, мама з однорічною дитиною — в лікарні 15:32 Нові тарифи на проїзд: що зміниться для власників муніципальних карток та як заощадити 15:04 Не відчиняла двері. У Вінниці рятувальники через вікно потрапили до квартири 76-річної жінки 14:30 «Нєма знан з історії»: що і чому болгари мали б знати про Вінницю? 14:04 Так голубці готували наші бабусі: рецепт із книги, виданої ще у 1960 році photo_camera 13:32 Заради «хайпу» зупинили трамвай. У Вінниці підлітки блокували двері й провокували водійок play_circle_filled 13:07 Відправили за копіями на авторинок. У Вінниці ветеран з ампутацією поскаржився на ставлення в електромережах play_circle_filled 12:21 Штраф до 850 гривень. Водіїв електросамокатів пропонують карати за порушення ПДР 11:57 На Винниченка підліток на електросамокаті врізався в легковик. Ще одна ДТП сталась на Львівському шосе 11:50 «Безпечні стійкі громади»: у Тульчинській громаді спільно з обласною радою закупили авто для військових (Пресслужба Вінницької обласної ради)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up