Гарна ініціатива випускників з Могилева — щороку садити дерева. Чим не приклад для інших?

Гарна ініціатива випускників з Могилева — щороку садити дерева. Чим не приклад для інших?
Випускники-2021 сподіваються, що їхню ініціативу садити дерева підтримають ті, хто закінчуватиме школу у наступні роки
  • Саджанці туї з’явилися на території школи-гімназії №1 у Могилеві-Подільському.
  • Їх висадили випускники-202, вони звернулися до учнів продовжити їх ініціативу.
  • Чим не ідея для інших шкіл?

Про ініціативу випускників школи-гімназії №1 розповів 20minut.ua заступник міського голови Могилева-Подільського Михайло Слободянюк.

За його словами, на перший погляд, ініціатива проста, в ній нічого особливого, але якщо її поширити на школи району, області, держави, у нас  могли б з’явитися з часом ліси випускників.

Зрозуміло, що до такої акції треба було б готуватися не тільки колективам навчальних закладів. Сприяти їм мали б професійні лісівники, а територіальні громади визначати місця для озеленення.

Посадовець вважає, що це дуже гарний почин цьогорічних випускників  Про нього ще будуть говорити у міськраді. Послухають думку керівника відділу освіти Олексія Кучерука.  До речі, він брав участь у святі останнього дзвоника у школі №1, бачив, з яким інтересом випускники виконали свою місію.

Можливо, вже у наступному році ініціатива випускників  гімназії №1 знайде підтримку серед інших шкіл Могилів-Подільської ОТГ.

Напередодні свята останнього дзвоника учні цієї школи відзначилися ще однією гарною справою: стали переможцями всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок з української мови та літератури».

Могилів-Подільська школа №1 одна з найстаріших у нашій області. Вона була створена наприкінці ХIХ століття. У 20-х роках ХХ століття гостем учнівського колективу була Олена Пчілка, мати Лесі Українки. На той час Пчілка проживала у місті над Дністром. Її виступи у навчальному закладі є однією з яскравих сторінок в його історії.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Ольга Лапчевская
    Наши наилучшие выпускники,наши разумашки😍😍😍
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:03 Вітамін D, серотонін і сон: чому організму потрібне світло photo_camera 19:04 На території Чечельницької громади прибрали стихійне звалище відходів photo_camera 18:05 У Жмеринському районі незаконно видобували пісок і суглинок 17:05 Лісівники висадили понад 2,6 мільйона дерев на Вінниччині play_circle_filled Від читача 13:08 СБУ провела семінар-тренінг з кібербезпеки для ІТ-фахівців Вінниччини 16:16 «Доступні ліки» розширили. Що тепер є в переліку препаратів зі знижкою? 16:06 Вокзал-пароплав у Жмеринці: історія однієї з найкрасивіших станцій України photo_camera 15:12 Вінниччину чекає нестійка погода: коли прогнозують дощі та грози 15:09 Вінничани вибороли десятки нагород на Чемпіонаті Європи з козацького двобою 15:05 У Вінниці жіночий монастир змінив статус на чоловічий 14:23 «Дастер» за мільйон хоче купити Вінниця військовим — подробиці 14:12 Для ОСББ у Вінниці відкрили програму безвідсоткових позик 13:13 Вінницький ліцей №22 передав військовим два позашляховики 12:12 Яких змін ви хочете у Вінниці? Ми запитали 12:04 Шрифт Брайля, підйомники та широкі проходи: у Вінниці перевірили банки photo_camera 11:06 Юшка, чай і психологічні практики: у Вінниці підтримали ветеранів Нацгвардії photo_camera 10:41 У мера Вінниці — новий заступник. Він буде відповідати за медицину 10:05 У селі Гвоздів зустріли військового, який понад два роки був у полоні photo_camera 09:08 На Вінниччині чоловік із порушенням слуху став трактористом photo_camera 08:02 Сьогодні вітаємо Степана. Історія, заборони та прикмети 17 травня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up