Фестиваль їжі під рок-оперу про Ісуса. Як святкуватимемо День Європи

Фестиваль їжі під рок-оперу про Ісуса. Як святкуватимемо День Європи
  • Вже 10 рік поспіль Вінниця святкуватиме День Європи. Серед різноманіття локацій та фестивалів цікаво буде побачити рок-оперу "Ісус Христос — суперзірка", виступ  грузинсього ансамблю з міста Батумі.
  • Пройтися Соборною, на якій виставлять інсталіції відомих місць країн Європи і перекусити дорогою на фестивалі вуличної їжі.

 

19 травня, з 10.00 відбудуться змагання з драгонботу “Дракони Вінниці” (веслування на 20-місних каное-”драконах”). На 12.00 розпочнеться урочисте відкриття та шоу-програма з показовими виступами кращих спортсменів на набережній “Рошен”

Відкриття усіх святкових заходів на День Європи 20 травня вже традиційно розпочнеться о 14.00 на Майдані Незалежності з класики: будуть грати вінницький і харківський симофонічні оркестри. Державний ансамбль танцю з грузинського міста Батумі продовжить розважати публіку на Майдані. Для дітей діятиме бібліотечне містечко “Evrokids”, а для дорослих — вуличний музей, в якому будуть розміщені копії всесвітньо відомих полотен. Щоправда не намальовані, а друковані на холсті.

На Соборній святкування вперше розпочнеться з фестивалю "Подорож Європою": інсталяції відомих місць країн Європи та Вінниці, що будуть зображені в  3D. Поряд з локаціями виставлять і традиційну їжу, притаманну тій чи іншій культурі. Фестиваль вуличної їжі, що так сподобався містянам на Дні міста організують і цього разу, але в ширшому форматі.

Одну з локацій на Майдані Небесної присвятять Євробаченню, яке завершиться 14 травня. Там розпочнеться програма “Євробачення The BEST”. О 18.00 на цій же площі буде прем'єра рок-опери "Ісус Христос — суперзірка".

На Площі Європейській можна буде підняти собі настрій, подивившись комедію “Здрастуйте, я ваша тітонька!” за участю народних артистів України. На Майдані Водограю виступить варшавський гурт “Kwartyrnik”.

У “Ніч Європи” не втратьте можливості покататися вечірнім містом на трамваї та поспівати в ньому в караоке. Або піти на екскурсію нічними музеями Вінниці: Художній і Краєзнавчий музей виставлять по два своїх проекти. Якщо часом захочеться сходити на нічний перегляд фільмів, вирушайте в кінотеатр “Родина”.

Як записатися на екскурсії

На Майдан Незалежності о 21.00  підходьте до організаторів біля сцени і записуйтеся на нічні пішохідні або трамвайні екскурсії тому, що місця обмежені. Реєстрація:  063-100-3325 Максим


Як буде ходити транспорт

Під час підготовки і проведення свята буде перекрито рух транспорту по Собрній з 11.00 до 20.00. Громадський транспорт рухатиметься через Київський міст, а приватний — по вулиці Князів Коріатовичів та Магістратській. Трамваї ходити не буде.

Повну програму заходів  є в цьому матеріалі. Як будемо святкувати День і Ніч Європи. (ПРОГРАМА ЗАХОДІВ)
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 25 травня по 1 червня, які ви могли пропустити 20:44 Пам'ять Героя України Сергія Пархоменка у Вінниці вшанували турніром з боротьби 20:09 У червні змінять рух електричок через Вінниччину: список рейсів 19:28 Ворожий дрон знищив катер разом з екіпажем: серед загиблих — Владислав Руденко із Ковалівки photo_camera Від читача 14:39 Благодійний фонд «СпівДія» спільно з найбільшою книжковою платформою Yakaboo запустив соціальну ініціативу 19:03 Від 7,96 до 28 гривень: якими будуть тарифи на газ у червні photo_camera 18:38 Різдво Івана Хрестителя, Петра і Павла та піст: церковний календар на червень 18:02 Чи передається «доля» через обручки: священник висловився про популярний забобон play_circle_filled 17:09 В Україні хочуть посилити захист клієнтів банків від шахраїв 16:16 Майже $300 тисяч. Десять найдорожчих авто, які зараз продають у Вінниці photo_camera 16:03 Жінкам зі званням «Мати-героїня» виплачують одноразову допомогу: як отримати 15:19 Коли поливати, підживлювати та полоти: місячний календар городника на червень 14:35 Кого і коли вітати з днем ангела: календар іменин на червень 2026 14:25 «Зустрінемося під аркою»: історія одного з головних символів Вінниці 14:05 На Вінниччині оновили понад 10 тисяч «квадратів» дороги play_circle_filled 13:13 Браконьєр наловив риби на майже 195 тисяч гривень: його спіймали з п’ятьма сітками photo_camera 12:12 Чи потрібна у Вінниці алея з фото військових, які в полоні? Ми запитали 12:09 У Вінниці відкрили набір на безкоштовні курси української мови 11:04 Для ветеранів Нацгвардії провели гірський реабілітаційний кемп у Карпатах photo_camera 10:45 За 71 мільйон гривень розширять Сабарівський цвинтар. Що відомо про проєкт?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up