Двісті тисяч у банці закопала вінничанка і … забула де. Викликала поліцію

Двісті тисяч у банці закопала вінничанка  і … забула де. Викликала поліцію
Двісті тисяч гривень у банці - вінничанка вирішила що це надійна схованка
  • На приємній ноті закінчилася п’ятниця 2 жовтня в однієї з вінничанок.
  • Знайшлася закопана банка  з грішми.
  • Поки це сталося, жінці не раз доводилося хапатися за серце.
  • Поліцію викликала до… сусідів. Чому?

Інформацію про знайдену 3-літрову банку з 200 тисячами гривень журналіст 20minut.ua дізнався від працівників міського відділення поліції на Пирогова,4.

Гроші знайшлися

Приблизно о 16.30 із завдання повернулася оперативна група. Саме в цей час журналіст перебував у відділенні.

—Гроші знайшлися, — повідомив один з поліцейських дільничному інспектору.

—Де вони були? Ви шукали? — перепитав той.

—Ні, коли ми приїхали, жінка повідомила, що сама знайшла.

Історія настільки незвичайна, що поліцейські погодилися розповісти деякі подробиці. Єдине що просили, не називати їхніх прізвищ. Мовляв, для цього є прес-служба, аби оприлюднювати інформацію.

Дзвінок у поліцію: мене обікрали сусіди

На телефон «102» надійшло повідомлення про те, що у вінничанки пропали 200 тисяч гривень. Жінка говорила, що у зникненні грошей підозрює сусідів. Уточнила, що ті бачили, як вона ховала гроші.

Її запитали, де саме вона зберігала таку суму коштів. Відповідь вразила. Заявниця розповіла, що склала гроші у банку і закопала біля будинку. Проживає у приватному помешканні.

Сьогодні вирішила добратися до схованки. Чи то захотіла перевірити цілісність свого скарбу, чи на щось знадобилися гроші… Взяла лопату і стала копати.

Однак скрегіт скла під лопатою так і не вдалося почути.

Тривога охопила господарку будинку. Воно й не дивно! 200 тисяч — великі гроші.

Трохи заспокоїлася — і знову взялася за лопату.

Даремно старалася. Знайти сховану банку їй так і не вдалося.

Отоді і промайнула думка: сусіди вкрали!

Стала пригадувати той день, коли закопувала гроші. Згадувала, як все відбувалося. І щоразу на думку спадав один і той само  епізод. Їй здавалося, що вони надто уважно спостерігала, як вона тоді була зайнята копанням.

Якщо бачили,значить, відкопали і забрали.

Аби даремно не гаяти час, зателефонувала в поліцію.

Сама тим часом знову взялася за лопату.

Коли поліцейські приїхали, вона вже усміхалася. Казала, стара вже стала, трохи сплутала місце схованки.

Запитую, скільки років бабусі, саме так її називали поліцейські.

 —Чи то 66, чи 68 років,десь такого віку, — почув у відповідь.

Не така вже жінка й стара...

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (6)
  • Віталій Мельник
    Що з літ, той з розуму.
    Тепер коли всі знають про гроші (особливо поліція),  вони точно можуть зникнути.
  • AK
    Могла б долари на коротких депозитах тримати, наявність готівки у банках робить  кредити дешевшими, всі від цього виграють.
    Игорь reply AK
    Я 10 коп ,которые уже отменили , банку не доверю, не то что какие-то долары...
    AK reply Игорь
    10 копійок не відмінили, можеш довірити.
  • Рембо
    .....
  • И.С.
    Не така вже жінка й стара, щоб не пам’ятати, де гроші сховала.
    ?
    Пан Скрыпник, когда тебе стукнет 68, вспомни про свою идеальную память.
    Кстати, сейчас в банки нет смысла нести деньги, особенно если валюта. Пр
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
08:11 Сьогодні відзначають день спеціалістів військово-соціального управління. Історія та традиції 30 січня 08:02 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 07:19 У Вінниці фінішувала Спеціальна Олімпіада України з футзалу 21:00 «Ми всі стали дорослішими та мудрішими». Вінницька гвардійка про війну, втрати та шлях жінки у війську Від читача 00:51 Як змусити обленерго вимкнути «богатого» сусіда і дати світло нам 20:06 Як діти переживають відключення світла й тепла: перевірили інтернати та спецшколи Вінниччини photo_camera 19:07 «Озвіться! Це прохання військових»: забрати тварин з прифронтової зони просять оборонці 19:04 Землі з поселенням Трипільської культури опинилися в приватних руках. Їх хочуть повернути державі 17:58 На річці у Ладижині батько і син провалилися під лід — 64-річний чоловік загинув 17:17 Як працює муніципальний притулок для тварин у Вінниці і скільки грошей виділяє місто на його утримання 16:41 Продавав «непридатність до служби» — нацполіція викрила 43-річного вінничанина 16:23 На ремонт громадського транспорту Вінниці витратять майже 50 мільйонів. Що зміниться для пасажирів 16:12 ТОП сервісів для дому: кращі клінінг-компанії та хімчистки у Вінниці (партнерський проєкт) 16:04 Захисника з Джулинської громади Олександра Чеховського нагородили відзнакою «За оборону України» 15:45 У Вінниці купують 100 коптерів для потреб ЗСУ. Скільки готові заплатити? 14:50 На Вінниччині затримали чоловіка, який за $2500 хотів підкупити військового 14:32 Майно в Іспанії, мільйони і автівки: що приховав у декларації колишній лікар МСЕК та батько Власюків 13:42 В рамках регулювання чисельності хижаків на Вінниччині вже вполювали майже 600 лисиць 13:40 Втекла з окупації та почала з нуля: історія 15-річної дівчини з Херсона (соціальна реклама) 12:54 В Україну повернули тіла 1000 загиблих Захисників. Тривають заходи з ідентифікації
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up