Для унікального трамвая шукають стюардес

Для унікального трамвая шукають стюардес
До початку вересня один із швейцарських трамваїв, які курсують Вінницею, буде перетворений у екскурсійний трамвай-кав’ярню. З цієї нагоди оголосили конкурс стюардес-гідів.

Транспорт оформлять у яскравих кольорах. У салоні встановлять мультимедіа.
Сприяє в реалізації проекту трамвайно-тролейбусне управління міста. Переможцям конкурсу стюардес-гідів буде надана можливість безкоштовно пройти навчання з проведення екскурсій та обслуговування туристичних груп. Для них будуть організовані фотосесія та зйомки рекламного ролика.
Вінницькі стюардеси-екскурсоводи будуть туристичною родзинкою Вінниці, а також стануть обличчям туристичної галузі Поділля.
Основні вимоги до бажаючих - вміння та бажання виступати публічно, приємна зовнішність, володіння українською та російською мовами; знання історії міста та вміння працювати з дітьми.
Свої резюме з фото направляйте за адресою: [email protected]. З поміткою «конкурс стюардес».

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (20)
  • Anonymous
    Anonymous reply Anonymous
    ?????????-???????????? ??????? ???? ???????????? ??? ?????? ? ??????? ???????????. ??? ????????? ? ??????? - ?????? ???. ??? ????????? - ??????????, ????????, ????????? ????.
  • Anonymous
  • Anonymous
    У вас там "за кордоном" транслітом користуватись вміють
  • Anonymous
    ja vvazhajy, sho styardessi tramvaja povinni znati i anglijsjky movy. v obovjazkovomy porjadky. mi todi izza kordony do vas priidemo na ekskyrsijy ysijejy simjejy.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:13 Диких качок, гусей і голубів рахуватимуть у мисливських угіддях photo_camera 12:09 Понад 20 років рятує пацієнтів після інсульту: історія вінницької лікарки Тетяни Височанської 12:05 «Доспівалась»: Олю Полякову викликали до Верховної Ради для надання пояснень 11:03 Голубі озера знову потонули у смітті після відпочинку людей photo_camera Від читача 11:56 Приєднуйтесь до проєкту «BRAMA» та станьте частиною великої сили, яка захищає інформаційні кордони України! 10:24 У соцмережах «оживили» військового 120-ї бригади за допомогою ШІ 10:19 Помер художник і краєзнавець Олексій Степовий 10:16 У Ладижині жінка випала з вікна й наштрикнулася на арматуру: врятувати її не вдалося 10:10 Де побігати у Вінниці: кілька місць, де вам ніхто не заважатиме 09:59 «Люди кольору свободи»: у Вінниці покажуть стрічку про українців в окупації play_circle_filled 09:55 У Вінниці в останню путь проведуть воїна Сергія Крамничного 09:07 Із 13 липня на пункті пропуску «Могилів-Подільський – Отач» можливі затримки 08:08 Вітаємо Михайла та Марію. Свято, іменини, заборони та прикмети 12 липня 21:01 Літня екологічна школа повертається: що підготували для вінницьких підлітків 20:15 У Вінниці чоловік вкрав пакет із телефоном на ринку, інший — забутий смартфон у магазині 19:39 З Вінниці, Тульчина і Жмеринки: люди, яких знає Україна та світ 19:37 Погода на Вінниччині різко зміниться: чого чекати найближчими днями 18:56 Дах будинку загорівся через несправну мікрохвильовку в Козятині photo_camera 18:03 П'яний мотоцикліст збив жінку в Миколаївці: обох госпіталізували 17:17 Що потрібно змінити у Центральному парку? Вінничани розповіли
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up