Дитячий табір «Промінь» прокуратура вимагає повернути Києву

Дитячий табір «Промінь» прокуратура вимагає повернути Києву
Прокуратурою Деснянського району Києва заявлено у Господарський суд столиці позов в інтересах КМДА про визнання недійсним договору купівлі-продажу дитячого оздоровчого табору «Промінь» на 23-му кілометрі Бориспільського шосе.

Як повідомили у прес-службі прокуратури Києва, дитячий табір «Промінь» було створено ще у 1985 році як заклад для оздоровлення та відпочинку, який розрахований на понад 550 дітей. Заклад підвідомчий ВАТ «Київхімволокно», 51% статутного капіталу якого належить територіальній громаді Києва.
У 2004 році розпорядженням Кабінету міністрів України «Промінь» було внесено до переліку державних та комунальних дитячих оздоровчих закладів, які, відповідно до вимог Закону «Про оздоровлення та відпочинок дітей», власник не має права ліквідувати, а реорганізація допускається лише за згодою органу місцевого самоврядування та за погодженням з центральним органом виконавчої влади у справах сім’ї, молоді та спорту.
ВАТ «Київхімволокно» продало «Промінь» за 1,7 млн грн не як цілісний майновий комплекс, що є стаціонарним дитячим оздоровчим табором, а як нежитлові приміщення загальною площею 7,5 тис. кв. м. При цьому згоди на відчуження табору «Промінь» ВАТ «Київхімволокно» у Головного управління у справах сім”ї, молоді та спорту КМДА не отримало.
Прокуратура вимагає витребувати нерухоме майно табору «Промінь» з незаконного володіння і повернути його у комунальну власність столиці 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:02 Тепер не «літають» по трасі: камери в Якушинцях рятують життя і поповнюють бюджет 18:09 Врятували сотні життів і прийняли десятки тисяч пацієнтів — підсумки роботи Вінницького кардіоцентру 17:33 «Вистачить не тільки до чаю»: уже є понад 320 тисяч тонн цукру, але три заводи ще працюють 17:24 Вінницькі школярі відзавтра, 13 січня, повертаються до очного навчання Від читача 18:59 Гайсинський районний осередок ГО «Захист Держави» — це про досвід і живу роботу з людьми 17:17 Вартість зросла вдвічі: як за чотири роки великої війни у місті змінилися цінники на пальне 17:06 Коли викликати «швидку» взимку, а коли вас переадресують до сімейного — у МОЗ дали роз’яснення 16:07 Померла професорка та колишня проректорка технічного університету Тамара Буяльська 14:57 Державі повернули вісім гектарів землі з археологічною пам’яткою у Сокиринцях 13:47 Чоловік у розшуку опинився в кайданках — патрульні доставили його до ТЦК 12:57 Шестеро травмованих за вихідні: біля Зятковець Toyota врізалася у вантажівку, ще одна ДТП у Комарові 12:24 Вінницькі транспортники замовили три каркаси для виготовлення трамваїв. Яка ціна? photo_camera 12:00 «Ворог виснажиться першим»: 1 Окремий Центр БпС СБС представив бачення української інтелектуальної армії нового зразка (пресслужба 1-го ОЦ БпС) 11:42 Газова афера на понад шість мільйонів: посадовцю оголосили підозру 11:40 Перезавантаження потрібно кожному: зимовий відпочинок по-вінницьки (партнерський проєкт) 10:49 «Люди не сприймають іншого»: мати Даніеля розповіла про стан сина після побиття в Sky Park play_circle_filled 10:05 Не пропустив під час повороту на Янгеля: керманич Renault врізався в Toyota play_circle_filled 09:36 Які вулиці тимчасово залишаться без води та електрики 12 січня. Перелік адрес 09:09 Мороз буде до -22: детальний прогноз для Вінниччини на робочий тиждень 09:00 У пошуках школи англійської мови для своєї дитини? Зверніть увагу на огляд кращих шкіл Вінниці (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up