Депутати підтримали 11 кандидатів для нагородження відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» (Прес-служба Вінницької обласної Ради)

Депутати підтримали 11 кандидатів для нагородження відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» (Прес-служба Вінницької обласної Ради)

46 депутатів підтримали проект рішення «Про нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною». Згідно із цим рішенням зазначену відзнаку отримають 11 жителів Вінницької області. 

Зокрема, начальник управління персоналом - заступник начальника штабу Командування сухопутних військ збройних Сил України Геннадій Долгашов, боєць 59-ї окремої мотопіхотної бригади, старший солдат медичної служби, фельдшер медичного пункту Олексій Ільїн, учасник АТО Казимир Любецький, боєць 309-го окремого інженерно-технічного батальйону, рядовий Тарас Пасека, учасник АТО, засновник та член громадської організації «Учасників АТО та бойових дій в Україні «Патріот Вітчизни» Олег Пашковський, боєць 59-ї окремої мотопіхотної бригади 9-го батальйону, капітан Сергій Слюсаренко, командир військової частини А1445 командування «Південь» Сухопутних військ Збройних Сил України Ігнат Талько, старший прапорщик, який проходить службу за контрактом у Збройних силах України (десантні-штурмові війська), учасник бойових дій в зоні АТО на Сході України, учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Валерій Шумило.

З числа цивільних кандидатур погодили три – заслуженого тренера України з біатлону, депутата Барської районної ради 7 скликання Марціна Кучерявого, провідного майстра сцени Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського, народного артиста України Валерія Прусса та методиста відділу виховної роботи і позашкільної освіти ВОІПОПП, за сумісництвом – методиста обласного Будинку культури учителя, керівника колективів «Зірниця» та «Мрія» Ольгу Янушкевич.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:55 Після восьми місяців пошуків громада провела в останню путь Героя Руслана Мовчана photo_camera 20:16 Запасний план для зими: ОСББ Вінниці облаштовують підвали буржуйками photo_camera 19:19 Навіщо це зробили? Проєкти, доцільність яких вінничани так і не зрозуміли photo_camera 19:14 Уроки, що приносять урожай: у Вінниці школярі створили мінігород у класі photo_camera Від читача 16:12 Звідки гроші в ревізора? 18:40 Служив на передовій лише кілька місяців. Вінниця провела у вічність оборонця Олександра Печеня play_circle_filled photo_camera 18:10 Telemart відкриває інноваційний шоурум ПК та комплектуючих у Вінниці: подарунки для всіх на 250 000 грн! (Новини компаній) 18:06 Хлопець намагався відскочити. На Соборній водій Dodge збив пішохода на «зебрі» play_circle_filled 17:05 Унікальний мурований вітряк знайшли неподалік Шаргорода photo_camera 17:00 Їжа, яка «лікує»: як мікрозелень допомагає профілактиці онкозахворювань (партнерський проєкт) 16:34 П'яний чоловік вистрелив в обличчя жителю Вінниччини 15:41 Є питання. Які пільги для ветеранів війни є у Вінниці? 15:05 Вінниця встановила перші два наземні пожежні гідранти photo_camera 14:34 «У кожного в кишені фотографія»: терміновий збір для воїнів, які ще не отримували допомогу 14:02 Пожежа на Миколайчука: врятували 11-річну дівчинку із задимленої квартири photo_camera 13:27 Понад 40 тисяч збитків: засудили лісника, який продав державні дерева 13:15 Де у Вінниці купити плитку та сантехніку: кращі магазини та салони міста (партнерський проєкт) 12:30 Коли рідний дім стає катівнею: де на Вінниччині шукати порятунку від домашнього насильства 12:16 Мільйони збитків і сотні гектарів: поліція викрила масштабні земельні схеми на Вінниччині 11:37 На Вінниччині вводять обмеження електрики: кого торкнуться відключення
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up