Сьогодні в Києві, 12 червня пройшов гей-парад - другий в історії України. Якби схожий відбувся у європейській Вінниці, чи підтримали б - запитали містян. Думки розділилися.
Марш рівності зібрав у Києві 500 людей: представників ЛГБТ та тих, хто їх підтримує. Хоча радикальні угрупування і обіцяли перетворити марш в "криваву кашу", все ж він пройшов відносно мирно. Охороняли гей-парад близько 5000 поліцейських.
Ми запитали жителів міста, чи прийшли б вони підтримати гей-парад, якби він пройшов у Вінниці. І як взагалі люди ставляться до сексуальних меншинств. Для когось ця тема болюча, а комусь взагалі байдуже. Більшість тих, кого запитували, утрималися від відповіді.
До речі
Гей-паради проходять більш ніж в 50 країнах світу на всіх континентах, включаючи такі традиційно релігійні і консервативні країни як: Туреччина, Ліван, Китай, Індія, Венесуела, Колумбія та інші.
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер
згідно з цим та деякими іншими відео-опитуваннями з вільного доступу, російськомовні або підтримують ці "паради", або байдужі.
Їм що завгодно святкувати б, аби тільки розвалювати країну і не працювати.
А може, тужать за червоними "парадами" (ніколи не пробачу, як у дітей на параді 1.05.1986 повилазило волосся від радіоактивного чорнобильського дощу) - а ці горе-"паради" хоч трохи нагадують тодішні.
1. В Санкт-Петербурге спущен на воду ледокол "Илья Муромец".
Допомога армії і пораненим
2. В минувшую среду в Иркутске представили новый пассажирский самолет МС-21
3. Сенат США достиг соглашения о закупке 18 российских двигателей РД-180 для ракет
У нас:
1. В Киеве прошел гей-парад.
Действительно, "Їм що завгодно святкувати б, аби тільки розвалювати країну і не працювати"
P.S. Подстилки модераторские, расскажите что-то про демократию и "свободу слІва" на Украине..
- чому охорона їхніх прогулянок здійснюється державними охоронними структурами за кошти податкоплатників у кількості 3-6 стражів порядку на 1 учасника, а не приватними тілоохоронцями?
- чому одні люди піввихідних пишуть документи, а в той час, що залишився, йдуть садити городи, щоб хоч якось вижити, а дехто розважається і скаче на центральних вилицях.
Нічого особистого. "Фсє люді г(р)авни - мнє всьо г(р)авно", як в тому анекдоті.