Через смог вінничанам радять пити солону воду та не виходити із дому

Через смог вінничанам радять пити солону воду та не виходити із дому
Щоб не отруїтись димом, який накрив місто сьогодні, третього вересня, у Держсанепідслужбі радять пити багато води, бажано солоної, одягати захисні маски, не відкривати вікон та дверей, а при погіршенні самопочуття звертатись до лікаря.

- Врятувало трішки, що пройшов дощ.  Усі ті часточки сажі з опадами пішли. Сподіватимемось, що скоро зміниться вітер і пройде ще один дощ. Лабораторний центр зараз проводить дослідження, чи є в повітрі шкідливі речовини. Якщо перевищення шкідливих речовин в повітрі не буде – карантинних заходів не введуть, -  каже головний санітарний лікар міста Ірина Односталко. -  Ми направили лист в управління освіти, з рекомендаціями по провітрюванні приміщень шкіл, дитсадочків, заборонили прогулянки на вулиці.

За оперативними даними  надзвичайників, задимленість у місті виникла через горіння торф’яників у Київській та Житомирській областях.  Найбільш небезпечним таке повітря є для людей з  хворобами легенів, серцево-судинних, алергічних реакцій, дітей, людей похилого віку, вагітних. Їм слід особливо обмежувати перебування на відкритому повітрі.

 

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (13)
  • Дарья
    Проходила повз садочка, діти гуляють на вулиці.
  • Анонім
    Возможно через пол годика станет известно, что горел лес в зоне отчуждения.
  • Анонім
    Сегодня еду в троллейбусе и слышу "Вінниця найкраще місто на планеті. Вночі було встановлено 4 повітродувки для очищення повітря. Приходьте на день міста в протигазі та респіраторі. Кожному марлева пов'язка безкоштовно"
  • Юрий Полищук
    В Мізякові горять торфяники
    Я за справедливость reply Юрий Полищук
    читал только что про желтые воды, через пол часа после взрыва химического завода,город вымер, никто на улицу не выходит пить воду с кранов нельзя,радиация,второй Чернобыль?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:13 Квартирне питання. Скільки коштує житло на Вінниччині та які ціни в інших областях? 19:07 107 гектарів самосійних лісів Вінниці отримали офіційний статус 19:05 Суне небезпечна погода. Спершу область залиє дощем, а за ним вдарять морози до -20° play_circle_filled 18:15 «Німці не розуміли, чому у них мають продавати українські книги»: як вінничанка відкрила книгарню у Берліні Від читача 19:16 Аксесуари для ритуалів та біодобавки: тернопільські поліцейські припинили діяльність двох груп шахраїв! 18:01 З Вінниці до Дністра за $6000. КОРД та поліція ліквідували схему переправлення ухилянтів 17:29 Через несправне опалення та електрику на Вінниччини масово палають оселі photo_camera 17:17 Понад 10 років мріяв про дітей, а загинув за день до їх народження. Попрощалися з Ярославом Мельницьким play_circle_filled photo_camera 17:05 День святого Валентина у Вінниці: куди піти та що відвідати (партнерський проєкт) 16:18 Лід на дорозі та сухі крани: в Агрономічному не можуть визначити, хто має ліквідувати прорив води photo_camera 15:21 На Старому місті Suzuki збила жінку, яка йшла по«зебрі». Потерпіла в лікарні 14:18 Підозрюваний у подвійному вбивстві школярів Пономарьов отримав адмінку за «СМС з натяками на інтим» 14:03 Під Жмеринкою рейсовий автобус потрапив у потрійну ДТП: людей діставали спецзасобами photo_camera 13:13 Вінничанин, який стріляв у ТЦК, переховувався кілька днів. Його затримав КОРД 12:01 Карма наздогнала в під’їзді. У Москві розстріляли генерала ГРУ, який народився на Вінниччині 11:15 Де у Вінниці сьогодні не буде води, світла та тепла? Перелік адрес 10:24 Світло попри блекаути та «Сила титанів»: як вінницькі спортсмени підкорювали світ у 2025 році 10:00 Замість юності — війна: шлях 19-річної Вікторії (соціальна реклама) 09:49 Підприємство незрячих започаткувало соціально-інклюзивну газету Вінниччини 09:40 Приватні садочки у Вінниці: переваги та умови перебування (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up