Більше 200 тисяч гривень виділили на локалізацію спалаху АЧС на Вінниччині

Більше 200 тисяч гривень виділили на локалізацію спалаху АЧС на Вінниччині

У карантинній зоні Муровано-Куриловецького району проводять заходи щодо локалізації та недопущення поширення африканської чуми свиней. На ці заходи з районного бюджету виділили 80 тисяч гривень та ще 140 тисяч – з обласного.

 

— В карантинній зоні та зоні нагляду виставлено вісім поліцейсько-ветеринарних постів, які перевіряють всі транспортні засоби, в яких можуть перевозити живих тварин, тобто з причепами, вантажівки. У карантинну зону живих тварин не впускають і не випускають. На кожному посту розташовані дезбар’єри, через які проїжджають всі автомобілі, встановлені знаки «Стоп-контроль», — розповів УНН-Центру голова райдержадміністрації Сергій Ладан.

Однак не усі місцеві мешканці дотримуються карантинних заходів. За їх порушення передбачається штраф, відповідно до статті 107 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, на початку лютого 2017 року у декількох господарствах Мурованокуриловецького району було офіційно підтверджено спалах африканської чуми свиней.

Відео дня

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:55 Після восьми місяців пошуків громада провела в останню путь Героя Руслана Мовчана photo_camera 20:16 Запасний план для зими: ОСББ Вінниці облаштовують підвали буржуйками photo_camera 19:19 Навіщо це зробили? Проєкти, доцільність яких вінничани так і не зрозуміли photo_camera 19:14 Уроки, що приносять урожай: у Вінниці школярі створили мінігород у класі photo_camera Від читача 16:12 Звідки гроші в ревізора? 18:40 Служив на передовій лише кілька місяців. Вінниця провела у вічність оборонця Олександра Печеня play_circle_filled photo_camera 18:10 Telemart відкриває інноваційний шоурум ПК та комплектуючих у Вінниці: подарунки для всіх на 250 000 грн! (Новини компаній) 18:06 Хлопець намагався відскочити. На Соборній водій Dodge збив пішохода на «зебрі» play_circle_filled 17:05 Унікальний мурований вітряк знайшли неподалік Шаргорода photo_camera 17:00 Їжа, яка «лікує»: як мікрозелень допомагає профілактиці онкозахворювань (партнерський проєкт) 16:34 П'яний чоловік вистрелив в обличчя жителю Вінниччини 15:41 Є питання. Які пільги для ветеранів війни є у Вінниці? 15:05 Вінниця встановила перші два наземні пожежні гідранти photo_camera 14:34 «У кожного в кишені фотографія»: терміновий збір для воїнів, які ще не отримували допомогу 14:02 Пожежа на Миколайчука: врятували 11-річну дівчинку із задимленої квартири photo_camera 13:27 Понад 40 тисяч збитків: засудили лісника, який продав державні дерева 13:15 Де у Вінниці купити плитку та сантехніку: кращі магазини та салони міста (партнерський проєкт) 12:30 Коли рідний дім стає катівнею: де на Вінниччині шукати порятунку від домашнього насильства 12:16 Мільйони збитків і сотні гектарів: поліція викрила масштабні земельні схеми на Вінниччині 11:37 На Вінниччині вводять обмеження електрики: кого торкнуться відключення
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up