«Залишіть дітям школи». У Вінниці відбулася акція проти дистанційного навчання

«Залишіть дітям школи». У Вінниці відбулася акція проти дистанційного навчання
фото: Суспільне
  • Кілька десятків людей з плакатами зібралися 17 січня біля міської ради. Вінничани виступали проти продовження дистанційного навчання.

«Ми проти онлайн навчання, ми за живу школу», — скандували учасники акції. Серед них були батьки, дідусі та бабусі школярів. Загалом зібралося близько 50 чоловік.

— В мене робота з 9 до 18.00, вдома з дитиною залишається бабуся, їй важко опанувати комп'ютер та допомогти дитині. Тому, найкраще рішення — це жива школа, — каже учасниця акції Людмила Романчук, передає Суспільне.

Ще одна учасниця акції — пенсіонерка Галини Симчук, розповіла, що сидить з внуком п‘ятикласником. Каже готова йому допомагати з уроками, але уже не так добре розуміється на техніці. Тай увага її онука розсіюється під час таких уроків.

Відео дня

Акція проти дистанційного навчання тривала близько години. Учасники додають, що зібралися саме у вихідний день, неділю. Нікого з влади не кликали, незадоволення висловили мирно.

Фото з акції від Суспільного:

Дистанційна освіта — тема, яка вже не перший місяць хвилює, обурює та активно обговорюється вінничанами. Ми вирішили запитати перехожих вінничан про те, чого не вистачає нашому дистанційному навчанню, щоб воно було більш ефективним. Враження від дистанційного навчання у вінничан різні. Хтось вважає, що вчителі роблять все можливе і навчання в онлайні ефективне, а дехто — радикально не підтримує дистанційну освіту і думає, що покращити її неможливо. 

З'явилася також петиція, у якій підіймають питання освіти у період карантину. А саме — відновлення очної форми навчання. Станом на сьогодні, 17 січня, петицію підписала 81 людина з 350 необхідних..

 

Читайте також:

Петиція: просять не продовжувати дистанційне навчання для всіх

«Гинуть лебеді на кризі у Турбові». На водосховищі оселилася родина пернатих

Дев'ять годин без світла. Кого на наступному тижні торкнуться планові відключення?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (254)
  • Ольга Казачинская
    Чтобы учителя не умирали, надо каждому беспокоиться об этом. И нам дано достаточно информации для избегания инфекции. Но хронический карантин разрушает естественный иммунитет. Т.к. только в контакте мы все можем его поддерживать. Мы, взрослые, не сможем заменить детям живое общение со сверстниками и с учителями. Потому, что школа - это еще социализация  в принятии дисциплины, авторитетов, работоспособности и других очень важных аспектов. А, кроме того, дети из "особых" семей должны быть на виду. И им не следует  отказывать в заботе и обучении. Но если некоторые родители считают, что у них не получится обеспечить здоровые условия для своего ребенка, т.к. они не могут взять ответственность за других , тогда  мы все должны себе задать вопрос:" А как же вы жили до этого?"
  • Олеся Рахим
    Пускай эти мамки берут на себя ответсвенность, что по их вине умрет учительница ! Ведь для них это просто вирусик или выдумка! Им по барабану на здоровье других! Лишь бы в разгар выпереть ребенка в школу. Ведь посреди чумы общение нужно. В США ,митинговали за онлайн обучение еще с лета,так как понимали ,что смертность будет среди учителей, а наши все в какой-то сговор верят!!!
    Юрий reply Олеся Рахим
    Точно. Цікаво вони дітей своїх питали, чи хочуть вони у школу? Бо якщо дитина в школі не хоче вчитися, то вона й дома не буде, а якщо вона в школі вчиться добре, то вона і дома не буде відставати.
    olya tozhe reply Олеся Рахим
    100% . Позорище. Требовать выгнать детей в сезон болезней в школу, это же какими нужно быть ограниченными и недалекими
  • Наталия Твердохлеб
    Петиція
  • Наталия Твердохлеб
    Є ПЕТИЦІЯ!
    ЇЇ НАЗВА ''Відновлення змішаного очно- дистанційного навчання в школах,,  
    ВІННИЦЯ. Збір голосів ще буде тривати 11 днів.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 На щиті повертається молодший лейтенант Микола Рябцов, що понад рік вважався безвісти зниклим 20:10 «Полон — це було пекло»: захисник Маріуполя Віктор Дода повернувся до життя та служби у Вінниці 18:53 У Вінниці відбудеться інтерактивна виставка «Як не стати жертвою фейків» 18:35 Ні в якому випадку не терпіти: куди можна звернутися у Вінниці в разі домашнього насильства Від читача 11:23 Як отримати право на захист, коли вина відсутня 18:06 Печену рибу на соломі внесли до переліку нематеріальної культурної спадщини Вінниччини play_circle_filled 17:33 «Саша загинув четвертого, а мені ще шість днів брехали, що він на позиції»: підтримайте петицію 17:09 Запустили новий приміський потяг зі Жмеринки на південь замість скасованої електрички до Одеси 16:17 Мовчання на місці, де він ходив: як вінничани вшанували «Грєнку» в річницю загибелі play_circle_filled photo_camera 16:02 З російського полону повернули 205 воїнів. Серед звільнених п'ятеро вінничан play_circle_filled photo_camera 15:15 Від 20 тисяч гривень. Скільки коштує вивчитися на права у Вінниці 14:09 В Україні зросла кількість мільйонерів. Де найбагатші люди в країні 13:35 Асфальту немає, а машини «літають». Провулок на Старому місті став об’їзною дорогою photo_camera 13:22 «30 кілометрів ганьби»: мешканці Бару вимагають ремонту дороги до Вінниці play_circle_filled 12:37 Білик, Vivienne Mort, Іздрик, Ніно Катамадзе і «ДивоVision» від відомих ілюзіоністів! ТОП концертів травня у Вінниці play_circle_filled photo_camera 12:30 У пошуках школи англійської мови для своєї дитини? Зверніть увагу на огляд кращих шкіл Вінниці (партнерський проєкт) 12:15 У Ладижині чоловік підпалив екскаватор через борг за газ 11:48 Власник м’ясопереробного підприємства повернув вісім мільйонів боргу несплачених податків 10:56 У середмісті на «зебрі» водій Nissan збив 17-річну дівчину 10:18 «Не хочеш на фронт? Плати»: на Вінниччині командир і лікарка брали хабарі за вплив на ВЛК play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up