Уроки онлайн. Для шкіл міста куплять 200 ноутбуків та 60 комп'ютерів

Уроки онлайн. Для шкіл міста куплять 200 ноутбуків та 60 комп'ютерів
  • Міська рада виділить додаткові кошти на придбання комп'ютерної техніки для шкіл. Усе для того, щоб вчителі змогли якісніше проводити онлайн уроки.

У вінницьких школах організовують дистанційне навчання. Сьогодні, 4 грудня, під час сесії міської ради депутати проголосували за виділення додаткових коштів на ці потреби.

— В умовах дистанційного навчання взаємодія між усіма учасниками освітнього процесу — адміністрацією школи, вчителями, учнями і батьками — набуває особливої важливості. Для цього, насамперед, потрібно належне технічне забезпечення такої форми освітнього процесу, — зазначають на сайті міськради. — Завдання полягає у тому, щоб забезпечити комп'ютером кожен клас. Це допоможе вчителям проводити онлайн-уроки зі своїх робочих місць.

Раніше міський голова Сергій Моргунов повідомляв, що для шкіл куплять 200 ноутбуків та 60 настільних комп'ютерів.

 

Читайте також:

Понад 15 тисяч нових випадків. Яка ситуація з COVID-19 в Україні та на Вінниччині

Понад 200 нових випадків та дві смерті. Дані про COVID-19 по Вінниці та районах

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (9)
  • Коломієць Віталій
    А зір у дітей який буде після такого навчання.Зліта почнуть звертатися до офтальмологів.Оце їхне навчання.
  • Natik Natik
    Дивно бо за батьківські гроші вже майже кожен клас купив вчителю ноутбук.
  • Сергій Поливаний
    А в села багато передадуть?!
    Meryem Lekhova reply Сергій Поливаний
    це лише для міста Вінниці
  • Оля Музика
    Это капля в море
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:09 Пухлина, що «жила» в серці: у лікарні Пирогова провели складну операцію і врятували життя 19:36 У Вінниці затвердили 25 оновлених маршрутів для практичного іспиту. Що про них кажуть інструктори? 19:07 Захисники 120-ї бригади, які воюють на Донеччині, отримали державні нагороди 18:33 Місто, що живе з війною: як змінилася Вінниця за роки повномасштабного вторгнення photo_camera Від читача 10:14 100-річний патефон до річниці діяльності Вінницького обласного осередку ГО "Захист держави" 18:10 Вода в половині криниць Вінниччини небезпечна для пиття. Результати досліджень 17:03 Застілля у Вендичанах закінчилося ножовим пораненням — нападника затримали 16:06 Помер суддя Могилів-Подільського міськрайонного суду Олег Цибульський 15:59 У Заболотної троє нових заступників. Розповідаємо, хто ці люди 15:07 Директор вінницької лікарні опинився в центрі скандалу через переплату 700 тисяч за сонячні батареї 14:04 Автівка відомого хореографа з Вінниці постраждала через нічний теракт у Львові play_circle_filled 13:05 Життя на валізах четвертий рік: що насправді переживають діти переселенців (Пресслужба МБФ «Без Кордонів») 12:54 ЗСУ дають відсіч: 720 загарбників і сотні одиниць техніки знищили за добу 12:35 12 годин під обстрілами зі співом гімну: історія Артема з Херсона (соціальна реклама) 11:46 Легендарний «Грєнка» житиме у назві вінницького ліцею МВС 11:05 Через несправну витяжку загорівся ресторан у Вінниці. Пожежі гасили й в області photo_camera 10:18 Вінниця низько схиляє голову перед Героями — Анатолієм Супруном і Сергієм Фадєєвим 09:50 Перезавантаження потрібно кожному: зимовий відпочинок по-вінницьки (партнерський проєкт) 09:42 Вінничани, зверніть увагу: де тимчасово вимкнуть воду та електрику 23 лютого 09:05 Постріли біля вокзалу в Козятині: як натовп намагався «відбити» чоловіка у поліції play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up