У Вінниці закривають школи і університети. Чому і чи надовго?

У Вінниці закривають школи і університети. Чому і чи надовго?
  • По всій Україні закривають школи і інші навчальні заклади.
  • Все через те, що “Газпром” знизив тиск газу у трубах.
  • Чи надовго школярі і студенти підуть на “додаткові канікули”?

На сторінці “Нафтогаз України” у Фейсбуці з’явилось звернення, в якому йдеться про проблеми з поставками газу в Україну:

“Вчора за 15 хвилин до початку поставки газу Газпром повідомив нам, що «я передумала» (тю, і чо це вона образилася раптом?)), а також знизив на 20% тиск у газопроводах на своєму боці системи і звів до мінімуму продаж газу іншим клієнтам. Мета - здійснити мрію або про «Україна замерзла», або про «Україна - ненадійний транзитер і відбирає газ». Це було б дуже доречно за два тижні до виборів самі знаєте кого. Навіть розмахування ядерною зброєю не допомагає зацікавити росіян прийти таки на вибори незмінного, так шо потрібна якась швидка «перемога». Давайте вчинимо недобре і зіпсуємо людині свято. Нам треба протриматися лише 3-4 дні, поки не минуть холоди”,- пишуть в “Нафтогазі”.

Через підкладену “свиню” від “Газпрома”, навчальні заклади у Вінниці теж закриють. Оксана Яценко, директор департаменту освіти, підтвердила, що школи закривають у зв'язку із економією газу. Але прокоментувати ситуацію не змогла, бо протокол на момент дзвінка ще знаходився у комісії надзвичайних ситуацій.

Тим часом заступник губернатор Андрій Гижко каже, що школи закриють щонайменше до 7 березня включно.

Мер Вінниці Сергій Моргунов у своєму дописі на Фейсбуці уточнив, які заклади отримають "додаткові канікули".

"Для освітніх установ, – шкіл, ПТУ, – робимо додаткові канікули по 7 березня включно. Те саме робимо і з позашкільними закладами, ДЮСШ і школами мистецтв. Тобто усі, окрім дитячих садків та лікарень"

Для дитячих садочків зроблено виключення – малята зможуть відвідувати ДНЗ вже з понеділка, тож для них додатковим вихідним буде лише завтра – 3 березня.

Судячи із змісту повідомлення Вінницької ОДА, до цього списку додались також і вищі учбові заклади.

На сторінці Вінницької облдержадміністрації вже опубліковане прохання до жителів області обмежити споживання природного газу у ці кілька днів.

“У зв’язку із введенням кризового стану у нафтогазовій сфері України, звертаємось до Вас із проханням зменшити температурний режим в оселях та обмежити споживання природного газу у домогосподарствах. Вчора  російський  Газпром знизив на 20% тиск у газопроводах на своєму боці системи і звів до мінімуму продаж газу іншим клієнтам. Тож  закликаємо свідомих громадян економити газ 3-4  найближчі  холодних дні.

Власників газових котлів просимо зменшити температуру в приміщеннях на 1 градус вдень і на 2 градуси вночі.Це дозволить знизити потребу в газі на 8-9%,  і цього буде достатньо, щоб російський шантаж не вдався.”

Читайте також: "Нафтогаз" просив і мер просить: економити газ і потерпіти"



 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (15)
  • Жора
    https://vn.20minut.ua/Kryminal/v-budinku-na-slovyantsi-obchistili-tri-kvartiri-pidryad-scho-vinesli-i-10676129.html
  • Александр Балаганов
    ЗДОБУЛИ..............
  • Вася
    А якщо перейменувати якусь зупинку трамваю - допоможе с газом? Мо стане тепліше...
  • Самсон Езенштейн
    То де ж той пресловутий Гроцмановский газ, який видобуває Україна, чи він отримав за нього свій гешефт, а всі проблеми повішав на народ, тепер мол ї.іця собі самі...
    Олексій reply Самсон Езенштейн
    Україна видовуває 16 млн / добу і він всюди фігурує в розрахунках, а споживає у такі морози в 10 разів більше. Труби з газосховищ теж не гумові.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:45 Водійка у свідомості: що відомо про стан постраждалих у смертельній ДТП біля Цвіжина 16:17 Своїми силами більше не справляються: морпіху з Вінниччини та його побратимам потрібне авто 16:03 «Купив» дітей за 15 тисяч доларів: у Могилеві-Подільському затримали липового багатодітного батька 15:19 Ледь не чаділи діти в селі, а у Вінниці палав завод: рятувальники ліквідували 11 пожеж за добу photo_camera Від читача 11:59 ОБЕРЕЖНО: ШАХРАЇ ВИМАНЮЮТЬ ПЕРЕДОПЛАТУ ЗА НЕІСНУЮЧІ КВАРТИРИ 14:19 Забрав рюкзак із лічильниками та інструментами: у Вінниці пограбували електромонтера 13:13 Оцінив «послугу» у 33 тисячі доларів: у Вінниці затримали організатора схеми для ухилянтів photo_camera 12:45 Вінницька птахофабрика МХП успішно пройшла міжнародний соціальний аудит SMETA 4-Pillar (Новини компаній) 12:21 Хто у Вінниці отримає компенсацію за холодну воду — і хто ні? Ми розібралися 11:36 Наркобізнес на 80 мільйонів щомісяця: на Вінниччині та ще в чотирьох областях ліквідували масштабний синдикат photo_camera 11:01 Потрощені авто та троє поранених: на Літинщині не розминулися Volkswagen та Renault 10:29 Вакансії в ТМ «М'ясний Майстер», супермаркеті «Грош», АН «Благоустрій», перукарнях «Експрес Стрижка» та 57 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 10:03 Де у Вінниці 7 липня немає світла та води: адреси 09:27 Не витримало серце: у Гавришівці поховають 46-річного військового Вадима Безгана 09:00 Чим зайняти дітей влітку. Огляд літніх таборів, гуртків у Вінниці (партнерський проєкт) 08:23 Сьогодні 7 липня: Яке свято, хто іменинник та головні прикмети дня 21:01 Профілактичний огляд за держкошт: як вінничанам після 40 років безкоштовно перевірити здоров'я photo_camera 20:10 На Замкову гору у Вінниці витратять ще 726 тисяч гривень: оголошено новий тендер на флагшток photo_camera 20:03 Столітнє скло з-за океану: меценатка передала вінницькому музею колекцію десертного посуду photo_camera 19:47 На Соборній розпочинають тестування нових рішень для ефективної роботи громадського транспорту (Прес-служба Вінницької міської ради)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up