Освіта на карантині: підсумкових атестацій не буде, але ЗНО абітурієнти проходитимуть

Освіта на карантині: підсумкових атестацій не буде, але ЗНО абітурієнти проходитимуть
  • Верховна рада скасувала проходження державної підсумкової атестації через пандемію коронавірусу.
  • Однак, тим, хто планує здобувати вищу освіту — тести складати доведеться.

Про це мова йде у законопроєкті №3669.

— Законопроєкт не скасовує ЗНО. Він робить добровільною здачу ДПА у формі ЗНО, зазначила очільниця Міністерства освіти і науки Любомира Мандзій.

Додають, що цей закон передадуть Зеленському, як невідкладний, щоб встигнути з підписанням до вступної кампанії.

Відзначимо, що випускникам, які не планують продовжувати навчання, оцінки за ДПА виставлять на основі здобутих впродовж навчального року.

Таким учням, щоб отримати атестат, варто у школі написати відповідну заяву до 25 червня. Заяви не потрібні випускникам, що зареєструвалися на ЗНО та планують його складати.

Освітній омбудсмен Сергій Горбачов каже, що жодним чином потрапити до університету чи академії повз ЗНО не вийде.

Загалом від складання ДПА цьогоріч звільняються ті, хто завершує здобуття повної загальної середньої освіти — школярі, студенти коледжів і профтехнічних закладів освіти.

 

Читайте також:

Важливе за вчора. Найцікавіші новини 17 червня, які ви могли пропустити

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:05 Лікарі дають рекомендації, які допоможуть насолоджуватись Великоднім столом без шкоди для здоров'я 18:24 Посилки до свят: як працюватимуть «Укрпошта» та «Нова пошта» на Великдень 17:17 Майже 190 мільйонів витратять на прибирання Вінниці: що придбають на ці гроші? photo_camera 17:09 Вінницький педуніверситет очолила Наталія Замкова. Що про неї відомо photo_camera Від читача 10:50 Батьки не повинні боятись розповісти про особливості своїх дітей, – педагог із 43-річним стажем, відмінник освіти України, психолог Наталія Горобчук 16:33 Оливковий замість білого: кому видаватимуть номерні знаки нового зразка? 15:48 Україна повернула тіла тисячі загиблих військових 15:12 Поблизу Дяківців рятувальники дістали 52-річну жінку з автівки, розтрощеної внаслідок ДТП 14:04 Любовний трикутник чи шлюбна афера? На кордоні у Могилів-Подільському викрили фіктивне подружжя 13:10 Двоє людей потрапили до лікарні через зіткнення Audi та Skoda у центрі міста 12:09 Подяка за світло. Денис Шмигаль відвідав Ладижинську ТЕС та відзначив сімох енергетиків photo_camera 10:57 В Чечельнику батько врятував трьох дітей під час пожежі, але сам отримав опіки 10:05 Любава Шевчук очолила Вінницький районний суд 09:48 Ремонтні роботи 9 квітня: адреси без води та світла у Вінниці 09:40 Нові ресторани та кафе Вінниці, які відкрилися у 2025 році (партнерський проєкт) 09:04 У центрі Вінниці встановили 12 велетенських писанок із подільськими символами play_circle_filled 08:09 Сьогодні — Чистий четвер: що варто знати та як провести день 9 квітня 21:00 Через ремонти колій низка електричок на Вінниччині змінять розклад 20:47 Статус «оперативний резерв» у «Резерв+»: чому з'явився і які наслідки несе за собою 20:09 Школи області отримають 10,8 мільйона гривень на «протипожежний» апгрейд
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up