Хакатон інноваційних освітніх рішень (Новини компаній)

Хакатон інноваційних освітніх рішень (Новини компаній)

Хакатони поступово набирають обертів популярності в Україні. Вінницька ІТ-Академія далеко не вперше влаштовує такі заходи. Тому і цього року традиційно завершуємо 2019 рік на позитивній творчій ноті: занурюємось у дружню атмосферу креативних рішень, новітніх технологій та вдосконалюємо освіту.

Сам формат бере початок з IT-сфери, і походить від двох слів: Hack (зламувати) та Marathon (марафон). Отже, хакатон - це захід, під час якого команди вирішують певну проблему в обмежений період часу. В результаті кожна з команд представляє свій результат перед менторами-практиками ІТ-сфери.  За 6-7 годин ти можеш вплинути на сферу, яка тебе цікавить, створивши конкретне рішення і представивши його усім.

Ми прагнемо зробити Вінницю центром прогресивної ІТ-освіти, тому цей захід підходить для усіх, хто має ідею та бажання змінювати освіту та не витрачати час на пусті балачки, а відразу перейти до дій: створити, протестувати та допрацювати свої проєкти.

На хакатоні є нагода перейняти знання у досвідчених менторів, які допомагатимуть кожній команді протягом всього івенту.   В результаті будуть створені рішення, що сприятимуть покращенню освіти та впровадженню інноваційних технологій в освітніх процесах та навчальних організаціях (автоматизація навчальних процесів, машинне навчання, великі дані, хмарні технології). Проте результатом роботи можуть бути не лише програмні продукти. Ви можете розробити певну стратегію впровадження. Приємний “бонус” - можливість прокачати навички публічних презентацій, ефективної роботи в команді, потужного нетворкінгу та проектного менеджменту, просто весело та продуктивно провести час.

 Якщо маєш цікаві ідеї, чи бажаєш познайомитись з прогресивними однодумцями і тобі цікаво рухатись вперед та постійно розвиватись - цей захід саме для тебе. Деталі події у Facebook  А поки що, в тебе є час сформувати чи приєднатись до команди (команди мають складатись з 5-6-ти учасників).

Реєстрацію розпочато https://forms.gle/YCJnu4Lix5TysyxH8 

Приходь. Створюй. Перемагай.

Вінницька ІТ-Академія

ita.in.ua

тел. 067-431-19-21

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:01 Розправа на базі відпочинку: як КОРД брав банду, що «вибивала» $200 000 у вінничан (ВІДЕО) play_circle_filled photo_camera 10:04 Не лише погодинні відключення: на яких вулицях сьогодні вимкнуть електрику через ремонти 10:00 Як уникнути болю та врослих нігтів? Рішення від фахівців знайдено (партнерський проєкт) 09:05 Вінниця у жалобі: сьогодні громада прощається з 33-річним сапером Сергієм Ростківським Від читача 20:19 Мітинг проти свавілля малолітнього тирана 08:29 У цей день вітайте військових сухопутних військ. Історія та традиції 12 грудня 08:00 Почалися тривалі відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:01 Вінниччину накриє штормовим вітром. Далі — похолодання, ожеледиця і сніг 20:02 У Кущинцях прощаються з 27-річним воїном Богданом Баранюком, якого вбив ворожий FPV-дрон photo_camera 19:05 Надзвичайники несли важкохвору два кілометри на ношах до «швидкої» та загасили п'ять пожеж photo_camera 18:49 Ідеї бюджетних сувенірів до Різдва: що подарувати рідним та скільки це коштує photo_camera 18:10 Понад 170 тисяч збитків за п'ять кіло риби. На Сниводі зловили браконьєрів із сітками photo_camera 17:43 Янчак хотіла іншого суддю, але відмовили: як просувається справа про побиття військового в ТЦК play_circle_filled 17:11 У Вінниці шукають 33-річного Анатолія, який самовільно залишив лікарню 16:25 У Центрі реабілітації «Поділля» завершили модернізацію приміщень для реінтеграції ветеранів та людей з інвалідністю (Пресслужба Вінницької обласної ради) 16:16 Місто генераторів: як Вінниця живе у постійному гудінні та чи можна із цим щось вдіяти 15:35 У Стрижавці легковик збив жінку на пішохідному переході photo_camera 15:17 У Вінниці здали два муніципальних будинки. Хто отримав квартири? 14:27 Українським воїнам із «Хрестом бойових заслуг» встановили щомісячну виплату 12 000 гривень 13:30 Сміттєвоз зніс паркан 12-го ліцею, далі — масове зіткнення авто та травмована дитина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up