«Він феномен!»: неймовірне виконання оперної арії у салоні вінницького караоке-таксі

«Він феномен!»: неймовірне виконання оперної арії у салоні вінницького караоке-таксі
Скріншот з відео
  • Пам’ятаєте культовий фільм дев’яностих «П'ятий елемент»? Якщо так, то вам не важко буде пригадати одну з героїнь стрічки — вигадану оперну співачку Диву Плавалагуну. Днями її знамениту партію повторив звичайний школяр. Заспівав хлопець у салоні вінницького караоке-таксиста Андрія Турка

Основною роботою Андрія є фотографування. Саме по роботі він поїхав до Попільні, що в Житомирській області. Там зайшов до однієї зі шкіл та запитав, чи є в них учні, які гарно співають. Завучка попросила зайти після уроків. Коли Андрій прийшов вдруге, його вже зустрічали сім учнів. 

— Усі вони добре співають, але єдина їхня проблема, що всі вони вчаться в одному класі з Артемом. Він затьмарив їх всіх. Він феномен! — розповідає Андрій Турко. — Я дуже здивувався, коли він без розігріву почав так співати, тим більше сидячи. Це може вказувати тільки на те, що його академічний вокал на височенному рівні. 

Пропонуємо вам самим у цьому пересвідчитися:

Нагадаємо, що у вересні ми записали з Андрієм інтерв’ю, після якого про нього дізналася не тільки Україна, але й чи не весь світ. Про нього писали Reuters, The New York Times, The Guardian тощо.

Ось наше з ним відео:


 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (41)
  • Таня Драбенюк
    Молодець
  • Iryna Vinnytskaya
    Дуже круто!
  • Надія Орішко
    Молодець!!! Це божий дар. Хай росте здоровий та щасливий і досягає своєї цілі. Нашій країні потрібні такі таланти. Хай  йому щастить!!!
  • Anna Lupichyk
    Супер
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:24 Вінницька нерухомість у лідерах за ціною квадратного метра. Є актуальні дані 12:10 Вакансії в АН «Благоустрій», супермаркетах «Грош», «Varus» та 50 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 12:02 Передвеликодня толока у Вінниці — вздовж вулиці Генерала Арабея прибрали п'ять кілометрів території 11:07 Автотроща біля Калинівки: 26-річна водійка Renault врізалася у ВАЗ photo_camera Від читача 08:04 Вінницький осередок ГО «Захист Держави» надає безоплатну первинну правову допомогу! 10:20 Хаммам, сауна чи лазня? Вибираємо найбільш корисніше для Вашого організму (партнерський проєкт) 10:12 На утримання доріг місцевого значення виділили понад 45 мільйонів. Що вже зробили play_circle_filled 09:36 Без води та світла. Адреси, де 7 квітня у Вінниці триватимуть ремонти мереж 09:03 Вінниця прощається з двома захисниками Михайлом Ходирєвим та Ігорем Вакулою 08:10 Сьогодні — Всесвітній день здоров’я. Історія, традиції та заборони 7 квітня 21:40 Збірні України з флаг-футболу готуються до міжнародних змагань у Німеччині, Польщі і Чехії 21:00 З магазину у Вінниці викрали понад 13 тисяч гривень, а в Немирові з під’їзду зник дитячий велосипед 20:06 Спалювали траву і сміття — отримали штраф. У Лука-Мелешківській громаді зловили паліїв 19:15 Вітамінний кошик у квітні: скільки коштують перші овочі в супермаркетах Вінниці photo_camera 19:09 У Вінниці вперше відкрили Білу залу міської думи: як виглядає історичний простір часів УНР play_circle_filled 18:33 Апеляція скасувала відсторонення директора Центру матері та дитини у Вінниці. Що каже Присяжнюк? 18:10 У Вінниці «накрутили» понад півмільйона на обладнанні для училища. Справу розглядатимуть у суді 17:06 Гнійне запалення голови загрожувало життю тримісячного малюка. Лікарі провели термінову операцію 16:04 Після зимової реабілітації 150 кажанів випустили на волю в Центральному парку 15:15 Пішоходи проти електросамокатів: чому місто не може їх заборонити
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up