«Великий бокс»: Берінчик та Кроуфорд проведуть захист титулів (Прес-служба «Інтер»)

«Великий бокс»: Берінчик та Кроуфорд проведуть захист титулів (Прес-служба «Інтер»)

Цими вихідними телеканал «Інтер» порадує любителів боксу трансляцією двох гучних поєдинків, в яких українець Денис Беринчик і американець Теренс Кроуфорд захищатимуть свої чемпіонські титули.

У суботу, 20 квітня, о 22:30 на глядачів чекає пряме включення з виїзної студії «Великого боксу», що працює в київському Палаці спорту. На рингу зустрінуться наш співвітчизник Денис Беринчик і японець Ніхіто Аракава. На кону зустрічі — титул Інтернаціонального чемпіона за версією WBO в легкій вазі, яким володіє українець. Це перший захист Денисом Берінчиком свого титулу. Перемога в поєдинку проти Аракава зможе наблизити українського боксера до бою за звання чемпіона світу.

Титул International WBO Денис Беринчик отримав в грудні минулого року, здобувши перемогу технічним нокаутом над філіппінцем Росекі Кристобалем. Це зміцнило позиції Дениса в рейтингу WBO, піднявши його на 11 місце. Зараз в його активі — 10 поєдинків на профі-рингу, що закінчилися перемогою, 7 з них — нокаутом.

Суперник Берінчика — Ніхіто Аракава — досвідчений боксер. На його рахунку 40 боїв на профі-рингу, 32 перемоги, з яких 18 — нокаутом, 6 поразок і 2 нічиї. Зараз він знаходиться на сьомому місці в рейтингу WBO. 20 квітня японець обіцяє показати справжній бокс: «Я серйозно налаштований на перемогу! Будьте готові до шаленої бійки! Це буде найскладніший бій у кар’єрі Берінчика». Аракава впевнений, що з таким небезпечним суперником, як він, українському боксеру ще не доводилося зустрічатися.

«У Берінчика дійсно дуже гідна опозиція, — вважає керівник редакції спортивних програм телеканалу «Інтер» Роман Кадемін. — Сам українець теж згоден з цим і прогнозує 12-раундовий бій. Денис йде своїм шляхом: він в рейтингу WBO і впевнено підкорює вагову категорію Василя Ломаченка. Дивовижна ситуація може виникнути, коли Беринчик добереться до чемпіона».

Доповненням до головної події вечора боксу стане восьмираундовий поєдинок висхідної зірки українського боксу Дмитра Митрофанова. У суботу в Палаці спорту він вийде на ринг проти іспанця Хорхе Вальєхо.

Пряму трансляцію двох поєдинків українські вболівальники побачать 20 квітня в 22:30 на «Інтері». Крім того, в Палаці спорту буде організована виїзна студія «Великого боксу», гостями якої стануть спортивні експерти та відомі боксери, серед яких — чемпіон світу за версією WBC Олександр Гвоздик.

А в неділю, 21 квітня, о 05:30 в програмі «Великий бокс» на «Інтері» відбудеться трансляція з США поєдинку між чемпіоном світу за версією WBO в напівсередній вазі американцем Теренсом Кроуфордом і британцем Аміром Ханом. Сам бій пройде на арені Madison Square Garden в Нью-Йорку.Титул чемпіона світу за версією WBO Кроуфорд завоював в червні 2018, хоча до цього був абсолютним чемпіоном у іншій ваговій категорії — в першій напівсередній вазі. Дебютний захист пояса американець провів у жовтні минулого року в поєдинку з Хосе Бенавідес. У майбутньому поєдинку Теренс Кроуфорд обіцяє знищити суперника. Так що екс-чемпіону світу за версіями WBA і IBF Аміру Хану доведеться нелегко.

«Кроуфорда я називаю «перший після бога», маючи на увазі, що в рейтингу P4Р він займає другу позицію після українського чемпіона Василя Ломаченка, — каже Роман Кадемін. — Теренс ніколи не програвав, і у нього великий відсоток перемог нокаутом. Якщо підсумувати, він справжня зірка світового боксу. Проти Кроуфорда в цей вечір вийде в ринг колишній чемпіон світу Амір Хан. Але чи витримає він натиск нинішнього чемпіона? Дізнаємося вже в неділю, 21 квітня, о 05:30 в програмі «Великий бокс» на «Інтері».

Крім того, 21 квітня, перед поєдинком Кроуфорд — Хан телеканал «Інтер» покаже трансляцію бою американця Теофімо Лопеса, добре відомого українським уболівальникам завдяки своєму бажанню битися з нашим чемпіоном Василем Ломаченко. Його суперником стане фінський боксер Едіс Татли.

Не пропустіть гучні поєдинки за чемпіонські титули — в ці вихідні в програмі «Великий бокс» на телеканалі «Інтер».

 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:15 «Треба було арештувати чоловік 20-30»: що робив у Вінниці «гекачепіст» Бакланов? 21:01 У Вінниці дітей від шести років безкоштовно навчатимуть баскетболу photo_camera 20:20 Від Євгенії Кузнєцової до Донни Тартт: що почитати наприкінці літа та восени photo_camera 20:05 З полону повернули захисника з Погребища, який понад вісім місяців вважався зниклим безвісти Від читача 17:12 Продаж товару в Інтернеті 19:03 На Соборній завершили ремонт дороги та готують повернення зупинок 18:31 «Пакунок школяра» у Вінниці: скільки коштує зібрати першачка та чи вистачить 5 000 гривень? 18:03 Очисні споруди хочуть модернізувати, а «Ховрашів’ю» дати статус заказника: рішення облради 17:15 Модернізація очисних споруд у Сабарові: обласна рада затвердила договір про співпрацю (Пресслужба Вінницької обласної ради) 17:10 Дзюдо, пауерліфтинг та сумо: п'ята спортшкола запрошує дітей на безкоштовні тренування 16:15 Як підготувати дитину до школи без сліз та стресу: поради дають психолог і медик 16:01 Палали сухостій та пожнивні залишки у кожному районі області photo_camera 15:11 14-річна вінничанка представлятиме Україну на Юнацькій Олімпіаді-2026 photo_camera 14:09 У водойму під Вінницею зливають фекалії 13:47 На всю Вінниччину — 79 маршрутів. Куди їдуть автобуси і чого бракує області 13:17 Готуйтеся до погодних змін: що буде на Вінниччині найближчими днями photo_camera 13:13 Наші розгромили шість пунктів управління дронами росіян photo_camera 12:25 Новий подих традицій: Чому вишиваний одяг підкорює світ? (Новини компаній) 12:21 Сміттєпереробний комплекс у Людавці: інвестор керуватиме обʼєктом 50 років play_circle_filled photo_camera 11:12 За $9,5 тисячі допомагав залишити військову частину. У Вінниці затримали контрактника photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up