На «Інтері» — прем’єра драми «Справа хоробрих» (Прес-служба «Інтер»)

На «Інтері» — прем’єра драми «Справа хоробрих» (Прес-служба «Інтер»)
  • Вперше на українському ТБ — американська біографічна драма «Справа хоробрих» (оригінальна назва — Only the Brave).
  • Прем’єру картини покаже телеканал «Інтер» — в п’ятницю, 16 серпня, о 21:00.

Фільм заснований на реальних подіях. Це історія про команду пожежників, які брали участь в боротьбі з лісовими пожежами в Аризоні влітку 2013 року. Командир загону Ерік Марш приймає до складу команди новачка — наркомана і разгільдяя Брендона Макдона. Хлопець вирішив налагодити своє життя після того, як дізнався про вагітність подруги. Брендон проходить важкі тренування. Після року роботи він поступово завойовує авторитет серед колег — його притягають до складних завдань. 30 липня 2013 загін стикається з одним з найбільш смертоносних пожеж в історії і виявляється в пастці. 19 пожежників гинуть у вогні. Дивом врятуватися вдається тільки Брендону. Як хлопець пояснить близьким загиблих, яким чином йому вдалося вижити?

Роль Брендона Макдона виконав Майлз Теллер. Напередодні зйомок він багато спілкувався з прототипом свого персонажа. «Брендон мені допоміг зрозуміти, які емоції він відчував у той чи інший момент. Особливо в сцені, коли мій герой вперше після трагедії зустрічається з рідними загиблих товаришів, — розповідає Теллер. — Брендон пережив це. А мені було важко зрозуміти, що він відчував у той момент. Він розповів, що йому хотілося просто провалитися крізь землю. Макдон пішов в спортзал місцевої гімназії, щоб вшанувати пам’ять колег разом з їхніми родинами. Як тільки він туди увійшов, то відчув, що це було найбільшою помилкою в його житті: всі рідні загиблих дивилися на нього і злилися, що це він залишився в живих, а не їх чоловік або брат. Для Брендона це було дійсно важко».

Також в картині знялися Джош Бролін, Джефф Бріджес, Джеймс Бедж Дейл, Тейлор Кітч і Дженніфер Коннеллі.

Зйомки фільму «Справа хоробрих» проходили в околицях Нью-Мексико — в містах Санта-Фе і Лос-Аламос. За словами режисера картини Джозефа Косинські, вони намагалися створити на екрані максимально реалістичну картину трагедії: використовували кадри реальних пожеж та справжній вогонь. Актори пройшли тренувальний табір, щоб достовірно зображати пожежних. Крім того, на зйомках їм доводилося ходити в незручному взутті і з важкими рюкзаками, щоб в кадрі було видно: їм насправді фізично важко.

Не пропустіть картину про сміливих людей — «Справа хоробрих» — сьогодні, 16 серпня, о 21:00 на «Інтері».

 

Дивіться анонс стрічки — https://inter.ua/ru/video/delo_hrabryh

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Повне відновлення кровотоку після інсульту: в «Пироговці» провели надскладну операцію photo_camera 20:32 Які психічні розлади можуть бути підставою для виключення з військового обліку? Пояснює адвокат 20:04 Під час перевірки АЗС у Вінниці виявили недоліки 19:05 Фатальна чарка. На Томашпільщині чоловік до смерті забив 33-річного односельця Від читача 16:24 Конкурс «Голос віків: Козацька Вінниччина — легенди рідного краю» 18:18 Чи вистачає середньої зарплати на повноцінне життя у Вінниці? Ми порахували 18:04 «Бізнес» на інвалідності: поліція затримала спільника родини лікарів, що торгувала довідками photo_camera 17:10 Справа про 40 «забутих» мільйонів: подружжя депутатів постане перед судом 16:12 На Дністрі затримали трьох чоловіків, які намагалися перетнути кордон на човні play_circle_filled 16:06 Ціни на пальне полізли вгору: яка зараз вартість на АЗС та що прогнозують експерти 16:02 П'ять бригад у Вінниці латають найбільш розбиті ділянки доріг photo_camera 15:19 Вперше за 30 років на полярній станції керуватиме жінка, і вона — вінничанка photo_camera 14:21 На підприємстві у Вінниці ледь не сталася велика пожежа через інвертор photo_camera 14:20 Чотири роки без дому: що насправді означає “дім” для дітей війни (Пресслужба МБФ «Без Коронів») 13:35 Залізне пекло на передовій: ворог намагається випалити нашу оборону дронами photo_camera 12:57 Сьогодні у Veteran Hub ветеранів вчитимуть, як виграти грант на власний бізнес 12:40 У Вінниці вперше відбудеться матч 1/8 фіналу Кубку України з ампфутболу (соціальна реклама) 12:24 Барцьосю дозволили забудову ВПЗ. На початку тут буде 12 багатоповерхівок 12:06 Камери відеоспостереження «здали» жінку, яка вкрала у пенсіонерки сумку з доларами 11:06 Зіткнення легковика з вантажівкою біля Сокиринців: водій загинув на місці photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up