#2рікСАМотності: вінничан запрошують на вечір пам'яті Кузьми Скрябіна

#2рікСАМотності: вінничан запрошують на вечір пам'яті Кузьми Скрябіна
  • На Європейській площі зберуться шанувальники творчості одного з кращих виконавців сучасної України
  • «Заспіваємо пісень і згадаємо нашого Друга!»

 

Загиблий два роки тому в автомобільній катастрофі лідер гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко запам'ятався не тільки своїми безсмертними хітами. Співак завжди займав активну громадянську позицію, не боявся висловлювати особисту думку, навіть якщо вона розходилася з загальноприйнятою. Багато говорив Кузьма і про війну, яка накрила східний регіон країни. Активно допомагав як українським військовим, так і жителям Донбасу, яким довелося покинути рідний дім. І дуже переживав за свою країну. Згадати, хоча б рядки з пісні «Сам собі країна»: «Не стидайся — то твоя земля. Не стидайся — то Україна».

Завдяки цим та багатьом іншим якостям, Андрій став кумиром мільйонів українців. Його знали й за кордоном. Його любили. І продовжують любити. Його пам'ятають, проводять концерти пам'яті, співають його пісні.

 

Відео дня

Про Кузьму Скрябіна: у Вінниці він знімав кліп і пив пиво на Свердлова 

 


Вшанувати пам'ять Кузьми вінничан запрошують завтра, 3 лютого о 19:00 на Європейській площі (біля Вежі).

«Заспіваємо пісень і згадаємо нашого Друга! Чекаємо всіх», — йдеться у вінницькій фан-групі Кузьми.

Нагадаємо, що кліп на пісню «Добряк» був знятий саме у Вінниці. Зйомки проходили біля «Книжки» і на даху багатоповерхівки біля ринку «Урожай».
 

 
Читайте також:
 
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Над Україною зійде найбільший за шість років супермісяць: коли і де побачити «Боброву повню» 20:10 Почалися тривалі відключення світла на Вінниччині: хто і в які годині сьогодні без електроенергії 20:07 На Вінниччині побільшало хворих на ГРВІ та грип. Чи далеко до епідемії? 19:15 Тріумф вінничанок на чемпіонаті світу в Італії: збірна з масажного мистецтва взяла Кубок Націй photo_camera Від читача 16:07 Під контролем ворога: як на тимчасово окупованих територіях порушують права українців 19:04 Підприємець «освоїв» майже 300 тисяч гривень з бюджету 18:18 Ліки та дешевші аналоги: чи реально зекономити без шкоди для здоров’я 17:48 У Вінниці військові презентували підрозділ БпЛА «КРЕЧЕТ» photo_camera 17:10 «Шиють» чотири справи. Чому хотіли взяти під варту забудовника масиву «Барський» у Вінниці play_circle_filled photo_camera 16:34 Вантажівка наїхала на дев’ятирічного хлопчика у Жмеринському районі. Дитина в лікарні 16:28 «Мені повернули майже два мільйони»: вісім справ виграв у Європейському суді правозахисник з Вінниці 16:06 Ремонт тепломережі на Магістратській: ділянку перекриють на кілька днів — плануйте об’їзд 15:30 Маленькі чемпіони великого футболу: у Барі відбувся яскравий дитячий фестиваль (новини компаній) 15:04 Понад мільйон збитків: директор агропідприємства «захопив» 100 гектарів біля водойми 14:04 Вінниця аграрна: що вирощують наші фермери у 2025 році? 13:15 У грудні запустять новий пакет «зимової підтримки»: фіксовані тарифи, виплати і безкоштовні поїздки 12:04 На Дніпропетровщині під час ракетно-дронового удару загинув Вячеслав Токар з Літинської громади 11:05 Приватні садочки у Вінниці: переваги та умови перебування (партнерський проєкт) 11:03 Під «Росією» — історія. Археологи знайшли старовинну монету, кераміку та артефакти Другої світової 10:34 На майдані Небесної Сотні облаштовують ділянку безбар’єрного маршруту: що саме зміниться
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up