Знову за ґрати: засудили рецидивістів, які втекли з в'язниці та обікрали магазин

Знову за ґрати: засудили рецидивістів, які втекли з в'язниці та обікрали магазин
  • Не встигли втекти з в'язниці, як знову пішли на злочин — обікрали продуктовий на 9 тисяч гривень.
  • Рецидивістів з чималим стажем знову судили, а до минулого терміну додали ще й новий.

 

Чоловіки про яких йде мова мають чималий «стаж»: один був 9 разів судимий, інший – 6 разів. 

Як розповіли у Бершадській місцевій прокуратурі Вінницької області, засуджені відбуваючи кримінальне покарання у виді обмеження волі, домовилися та втекли з в'язниці. Зробили вони це вночі. На заваді їм не стала навіть висока цегляна огорожа. 

— Після втечі, вони, добравшись через дві години до найближчого населеного пункту, за попередньою змовою, незаконно проникли до приміщення продуктового магазину та викрали продукти, цигарки та алкогольні напої на суму 9 тисяч гривень. Все, що встигли злочинці, це вжити частину продуктів та алкогольних напоїв, а коли приховували більшу частину викраденого в чагарниках, їх  затримали працівники установи з якої втекли, — зазначають у прес-службі прокуратури Вінницької області.

У суді вину чоловіків повністю довели. Їх судили за таємне викрадення чужого майна та самовільне залишення місця обмеження волі. У результаті чоловіки отримали строк від 4 роки 6 місяців до 5 років позбавлення волі.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 У Могилів-Подільському загоні відкрили меморіал загиблих Героїв photo_camera 20:10 Трохи дощу, трохи вітру: чого чекати від погоди на Вінниччині 19:04 У Вінниці презентують регіональні програми підтримки ветеранів і їхніх сімей 18:07 Старт програми «3000 км Україною»: Вінниччина увійшла до списку перших маршрутів Від читача 14:40 Вінницькі каратисти вибороли нагороди на Чемпіонаті світу та Кубку Європи 17:31 На реставрацію синагоги Райхерів виділили перші 800 тисяч: що це за будівля і на що підуть кошти? photo_camera 17:06 Під час риболовлі на Вінниччині пенсіонер загруз у мулі і ледь не загинув 16:14 Куди підуть 7,8 мільярда гривень громади? Про головні видатки бюджету Вінниці 16:05 Макіяж, який не змивається: переваги перманентного макіяжу для сучасних жінок (партнерський проєкт) 16:02 Діти збирали кришечки — і отримали бойового робота: «TerMIT» передали бійцям «Азову» photo_camera 15:10 Таксист «підзаробляв» на переправленні людей через кордон — його затримали 14:12 Мобільні, зручні та екологічні: на маршрути Вінниці вийшли нові автобуси на газу 13:22 «Протягли обличчям по підлозі і залишили помирати»: шокуючі деталі трагедії на АЗС 12:09 На Данила Нечая легковик збив школярку. Дівчинку госпіталізували 11:04 Загрожує довічне: на Вінниччині вітчим вчиняв сексуальне насильство над падчерками 10:45 Де у Вінниці взяти напрокат карнавальний костюм? (партнерський проєкт) 10:36 У Хмільнику під час застілля сусід зарізав військового 10:15 «Вона була з Брацлава»: наша землячка бачила, як створювали першу у світі картину про Голодомор 09:44 Які вулиці тимчасово залишаться без води та електрики 3 грудня. Перелік адрес 09:02 На щиті додому повертається Захисник України Сергій Жук
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up