Затримали банду, яка катувала вінничан. Рекетири замінували авто поліцейського

Затримали банду, яка катувала вінничан. Рекетири замінували авто поліцейського

Затримали учасників злочинної групи за підозрою у замаху на вбивство поліцейського. Відомо, що рекетири зв’язували своїх жертв та катували.

Про це сьогодні, 27 червня 2018 року, повідомив Голова Нацполіції Сергій Князєв.

Упродовж весни цього року банда вчиняла розбійні напади на приміщення громадян на території Київщини, Житомирщини та Вінниччині.

У поліції розказують, що зловмисники діяли зухвало. Вночі вони залазили до будинків людей, зв’язували своїх жертв та катували. Їхньою метою було заволодіння грошовими коштами, ювелірними виробами ті іншими цінностями.

Частину ОЗГ затримали на Київщині у травні цього року. Вони попалися «на гарячому».

«Затримали групу гастролерів, які протягом тривалого часу скоювали розбої та крадіжки з приватних будинків. Серед затриманих, мешканців Вінниччини віком від 25 до 47 років, є й особа з кола чемпіонів з боїв без правил», – прокоментував тоді перший заступник Голови Нацполіції.

За інформацією правоохоронців, ті учасники, які не були затримані, почали виносити погрози працівникам поліції. Так, працівнику управління внутрішньої безпеки Житомирської області та деяким працівникам кримінальної поліції надходили повідомлення на кшталт «ви за це постраждаєте».

—  Декілька днів тому ці погрози перейшли в реальну ситуацію. Залишок цієї злочинної групи прийняв рішення вчинити вбивство працівника поліції. Замінували його автомобіль саморобним вибуховим пристроєм. І тільки за волею долі цей працівник не загинув, — розповів Сергій Князєв.

На щастя, за декілька хвилин до вибуху поліцейський знайшов сліди вибухового пристрою.

За словами Князева, у вівторок, 26 червня, правоохоронці  Житомира провели близько 40 обшуків. Під час яких виявили докази причетності до замаху на вбивство поліцейського. 

—  Наразі затримали  п’ятеро осіб у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі готують матеріали, аби направити їх до суду на розгляд щодо обрання запобіжного заходу. Щодо інших учасників групи – деякі з них виїхали з території України до Російської Федерації та інших країн. Але все дійде до логічного завершення, —   зазначає Князєв.

За фактом вчиненого замаху на вбивство працівника правоохоронного органу відкрили кримінальне провадження за ст. 348 Кримінального кодексу України. 

Читайте також:

В Немирові винесли вирок банді, членів якої звинувачували у вбивстві таксиста
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Next
    No koment
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:08 Продавчиня намагалася зупинити злодія у магазині Вінниці: усе потрапило на відео play_circle_filled 11:57 Квартири у Вінниці знову подорожчали. Ціни на новобудови, вторинку та оренду 11:01 Вибух на Зулінського: п’яний військовий зупинив поліцейських і підірвав гранату 10:18 Вакансії в автосалонах «АВТОМИР», супермаркетах «Грош», «Varus», АН «Благоустрій» та 57 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) Від читача 08:32 ГО «Захист Держави» спільно з відділом обслуговування юнацтва Центральної бібліотеки провели захід до Дня Європи у Гайсині. 10:03 Де у Вінниці 12 травня немає гарячої води та світла: адреси 09:23 Вінниця прощається з молодшим лейтенантом Олександром «Sun» Кравцовим 09:20 Приватні садочки у Вінниці: переваги та умови перебування (партнерський проєкт) 08:27 Кого вітаємо та що святкуємо. Історія, заборони та прикмети 12 травня 21:42 «Пса Патрона обливали водою, аби заморозити»: як у Вінниці врятували собаку з Донбасу 21:01 Виїжджає на евакуації та рятує поранених: історія фельдшерки Оксани Герасименко photo_camera 20:46 Призер всесвітніх Ігор Нескорених підтвердив клас на чемпіонаті України з парадзюдо 20:10 Україну може накрити аномальна спека: кліматологи дали тривожний прогноз 19:43 Часи паперових трудових книжок відходять у минуле. Чому до 10 червня треба перейти на електронну? 19:04 П’яний водій врізався у стовп: до лікарні забрали 16-річну пасажирку 18:14 Староміський ліс став трасою для квадроциклів: як любителі адреналіну нищать природу та хто за це відповість play_circle_filled 18:01 48 жінок із Вінниччини отримали звання «Мати-героїня» photo_camera 17:17 «Початок хвороби схожий на грип або ГРВІ»: зібрали відповіді на поширені питання про хантавірус 17:09 «Хвилини вирішують долю»: історія медсестри-анестезистки з Піщанки 16:16 Біля Кароліни «Шевроле» врізався у маршрутку: постраждала дитина photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up