За допомогою поліції минулої доби звернулося 500 жителів Вінниччини

За допомогою поліції минулої доби звернулося 500 жителів Вінниччини

Минула доба на Вінниччині пройшла із зафіксованим порушеннями - 92. Також за допомогою поліції у цей період звернулося 500 жителів області.

Такі дані оперативної інформації поліції області станом на 23 травня  2017 року.

— Упродовж минулої доби до підрозділів Національної поліції у Вінницькій області надійшли 500 заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події, з них 92 – з ознаками кримінальних правопорушень, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Нагадаємо, за добу 21 на 22 травня поліція повідомляла про два ДТП, 46 правопорушення та майже 4 сотні заяв.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:14 «Копійка до копійки: жінка хотіла вивезти за кордон срібні монети та нагороди photo_camera 09:48 Частина Вінниці залишилася без води, тепла та світла: перелік адрес 09:42 Що подарувати на день Святого Валентина (партнерський проєкт) 09:03 Захищав Україну з перших днів війни: Вінниця прощається з воїном Валерієм Почапським Від читача 00:51 Як змусити обленерго вимкнути «богатого» сусіда і дати світло нам 08:30 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 08:15 29 січня — День пам’яті Героїв Крут: історія, прикмети та традиції 07:45 Волейболісти вінницького клубу «МХП-Колос» обмінялися перемогами 21:00 У Гайсинському районі 45-річний чоловік до смерті забив односельця палицею 20:08 Ми обрали пʼять найбагатших депутатів Вінницької міськради. Хто вони? 20:05 Коли та як виплачують мільйон молодим військовим-контрактникам — розповідає адвокат 19:57 Сліди крові та рештки дикої кози знайшли біля нацпарку «Кармелюкове Поділля» 19:32 Транспортна компанія чи лікарня Пирогова: на кого у Prozorro скаржилися найбільше в 2025 році 18:47 Вкрали смартфон у пенсіонера та 30 тисяч у магазині: на Тульчинщині «попрацювали» злодії 17:26 Чадний газ від генератора вбив двох пенсіонерок у пансіонаті. Адміністраторці повідомили про підозру 17:04 «Відлік йшов на секунди»: як медсестра Олена Саєнко врятувала пасажира в тролейбусі 16:30 Коли мило було по талонах: як старий миловар рятував Ямпіль від радянського дефіциту 16:10 у Могилів-Подільському 77-річний чоловік накинувся на рідних із сокирою 15:22 На 15 років за ґрати відправили чоловіка, який зливав росіянам дані про переміщення ЗСУ 14:28 Чотири автівки поліції заблокували машину на Барському шосе. ВІДЕО play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up