Вінницький митник дав 1000 доларів хабаря співробітнику СБУ. Кого з них затримали?

Вінницький митник дав 1000 доларів хабаря співробітнику СБУ. Кого з них затримали?
  • На Вінниччині виявили злочин, пов'язаний із даванням хабаря. Розмір неправомірної вигоди склав тисячу доларів.

Саме таку суму, надав працівник Вінницької митниці оперативному співробітнику УСБУ, аби уникнути кримінальної відповідальності. До речі, якої саме — не розголошують.

Тепер митник відповідатиме ще й за давання хабаря.

— Вказаного працівника Вінницької митниці затримано у порядку статті 208 КПК України. На даний час, вирішується питання щодо повідомлення про підозру затриманій особі та обрання їй запобіжного заходу, проводяться усі необхідні слідчі дії, — зазначають у прес-службі прокуратури області.

Відео дня

Читайте також:

У Києві під час стрілянини поранили двох чоловіків. Серед потерпілих вінничанин

Злочинна група з восьми «бізнесменів» два роки заробляла на лісгоспі. Збитки — мільйонні

Смертельна ДТП на Немирівщині: підозрюваному ізраїльтянину визначили розмір застави

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Анатолій Пудов
    Мало дав,тому і заложили...Як добре видоять так і відпустят як рибу на діскавері
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:13 У Хмільнику під колесами Hyundai загинув пішохід — водію оголосили підозру 12:05 Продавав бронь за $2000 і крав зарплати: судитимуть директора «Укрзалізниці» photo_camera 11:07 «Здавала» енергетику ворогу — СБУ затримала жінку-шпигунку з Вінниччини photo_camera 10:13 Оперативно про Вінницю: хто 31 жовтня без світла, води та опалення Від читача 12:49 Шахраї виманюють гроші у пенсіонерів 09:20 Мамопластика: коли варто, а коли ні. Міфи, факти та поради лікарів (партнерський проєкт) 09:16 Гвардійці Вінниці знищили три ворожі цілі під час нічної атаки 09:00 Почалися тривалі відключення світла на Вінниччині: хто і в які годині сьогодні без електроенергії 08:11 Запаліть свічки та вшануйте померлих родичів. Історія, традиції та заборони 31 жовтня 21:01 На Закарпатті спіймали сімох чоловіків, які тікали за кордон. Серед них — вінничанин play_circle_filled 20:15 Свято темряви чи невинна гра? Позиція церкви з приводу Хелловіну 19:27 Про фронт без гриму та жіноче серце, що не зламалося: ветеранка Тетяна Чудновець видала книгу про війну 19:02 Вінницькі хірурги видалили 80% печінки, рятуючи пацієнтку з рідкісною хворобою photo_camera 18:32 Що робити під час відключень електроенергії у Вінниці? Зібрали всі поради в одному матеріалі 17:54 На рік частково перекриють вулицю Праведників Світу через будівництво житлових будинків 17:15 Мікрозелень на підвіконні: як виростити вітаміни за тиждень у себе вдома (партнерський проєкт) 17:08 Воїн 169-го батальйону ТрО Сергій Панчук помер після важкої хвороби 16:14 В яких містах Вінниччини людям краще кип'ятити воду? Результати досліджень 15:49 Квартира до тисячі доларів, будинок — до двох тисяч. У Вінниці рекордно зросли ціни на оренду 15:11 Іракця змусили воювати за рф: «Вибір був між тюрмою та фронтом» play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up