Вінничанка віддала сім тисяч доларів, щоб «відмазати сина від тюрми»

Вінничанка віддала сім тисяч доларів, щоб «відмазати сина від тюрми»
  • До поліції звернулась за допомогою 56-річна вінничанка. Вона віддала сім тисяч доларів шахраю.

Жінка  повідомила, що невідомий чоловік подзвонив їй серед ночі по телефону та, назвавшись поліцейським, розповів, що  її син вчинив ДТП. Щоб залагодити цю проблему, йому  необхідно було заплатити.

Вінничанка віддала сім тисяч доларів зловмиснику і тільки згодом зрозуміла, що її ошукали.

— Оперативники встановили особу підозрюваного та вже наступного дня працівники кримінальної поліції Вишенського відділення поліції  затримали зловмисника. Ним виявився 41-річний приїжджий з Черкаської області. Чоловік раніше судимий за вчинення крадіжки та грабежу, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

За словами начальника Вишенського відділення поліції Володимира Поліщука, затриманому оголосили про підозру у вчиненні злочину , передбаченого частиною 2 статті190 КК України. За шахрайство може загрожувати до трьох років позбавлення волі. 

Затриманий перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.  Слідством подано клопотання до суду про взяття підозрюваного під варту на період досудового розслідування.

— Шановні громадяни, будьте обережні, у разі подібних дзвінків від невідомих осіб, негайно звертайтеся в поліцію за номером 102, — зазначають у поліції.

Читайте також:


Нанюхався до «чортиків»: у Вінниці зловили водія маршрутки під кайфом

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (7)
  • NY
    Не даром говорят без лоха и жизнь плоха. Но в 56 лет не соображать это вообще... я понимаю если было 80-90 лет, тогда такой вариант хоть допустимый и то не всегда.
  • Михаил
    какая нация такое и мышление (а нация продажная!!!)
    Hitriy Lys reply Михаил
    Это не о русских написали же, не тупи
  • Юрий Бондарук
    ( такий от рівень довіри до поліціянтів: "давай бабло і фсьо порішаємо"( така поліція, такі прокурори, такі суди....
  • Олександр Шевченко
    Не удивлюсь если сын спокойно спал в соседней комнате
    Влад reply Олександр Шевченко
    Зато на выборы потом в первых рядах, как говорится.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:16 Лелека повернувся на Великдень: продовження історії, як подружжя з Ямполя відновило згоріле гніздо 21:00 Може бути гучно. Вінничан попереджають про підрив кар'єру у Могилівці play_circle_filled 20:02 Школярі Вінниці зібрали тисячу великодніх кошиків для поранених воїнів photo_camera 19:07 Майбутнє кінотеатру імені Коцюбинського визначено: результати міжнародної зустрічі архітекторів photo_camera Від читача 10:50 Батьки не повинні боятись розповісти про особливості своїх дітей, – педагог із 43-річним стажем, відмінник освіти України, психолог Наталія Горобчук 18:56 Він мав бронь, але пішов добровольцем: на фронті загинув Ігор Лівандовський 18:18 Вінниця для ветеранів: де знайти підтримку, реабілітацію і нові можливості 18:11 Парковку біля Лісопарку та три зупинки капітально відремонтують 17:25 Як у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці освячували паски: фоторепортаж зі святкового богослужіння play_circle_filled photo_camera 17:02 Невдала спроба скоротити шлях: на Вінниччині машина застрягла посеред річки photo_camera 16:31 Десять аптек — жодного турнікета: чи реально знайти кровоспинний засіб у Вінниці? 16:10 Коли звичайні ліки безсилі: медики з Парижа впроваджують у Вінниці новітні методи лікування photo_camera 15:23 Нерухомість у Польщі та гектари землі в Яришівці: що задекларувала родина вінницької прокурорки 15:10 У селі Кушелівка чоловік наловив карасів на сім мільйонів гривень photo_camera 14:16 У Бершаді та Вінниці через пожежі травмувалися двоє пенсіонерів 13:14 Перемир’я лише на словах: було понад 10 700 порушень режиму тиші з боку окупантів photo_camera 12:29 За квиток до Молдови — 20 тисяч доларів: у Вінниці затримали організатора «трансферу» photo_camera 12:28 Нуль порушень у 1200 храмах: Великодня ніч в області пройшла спокійно 12:26 Перевірка на місцеву прописку. Вінничани згадують заклади та звички, яких уже не існує 11:44 Великдень «із градусом»: понад 60 п'яних водіїв затримали на дорогах області
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up