Вінничанину не відали гроші за ремонт BMW і він вкрав авто

Вінничанину не відали гроші за ремонт BMW і він вкрав авто

У іноземця 11 вересня поцупили авто. Викрадений автомобіль знайшли. Його вкрав вінничанин, якому не віддали борг.

— У 23-річного іноземця з подвір'я будинку, де він проживає, невідомі викрали його авто. Поліцейські знайшли автівку на одній із стоянок міста у мікрорайоні Вишенька та встановили зловмисника, причетного до угону. Ним виявився 26-річний раніше судимий вінничанин. У такий спосіб правопорушник намагався повернути гроші, які йому заборгували попередні власники автомобіля за ремонт цієї автівки, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

За фактом викрадення автомобіля правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Чоловікові грозить позбавлення волі на строк до 8 років.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:04 На Вінниччину повернуться дощі, але наприкінці тижня потеплішає до +28° 19:19 Новий ветпаспорт для домашніх тварин: що змінилося та чи треба міняти старий 19:12 Кишкові інфекції набирають обертів? На Вінниччині за тиждень захворіли 117 людей 18:36 ДТП із підлітком та екскандидатом у депутати: чому батьки бояться затягування та що каже водій photo_camera Від читача 17:12 Продаж товару в Інтернеті 18:04 У Немирові мотоцикліст зіткнувся з Mazda, а в Пеньківці збили 14-річного велосипедиста 16:56 У Вінниці з 1 вересня почнуть заповнювати системи опалення в будинках. Що потрібно знати мешканцям 15:54 Школярка показала психологині відео: судитимуть 82-річного чоловіка за зґвалтування дитини 15:02 Після аварії на Гонти загорілося авто. Водія госпіталізували 14:10 На укриття у вінницьких школах пішло 410 мільйонів: що зробили за роки війни 13:04 Виснажені коти та собаки, занедбані вольєри — у Threads показали притулок Томи Пастух на Вінниччині play_circle_filled 12:21 Молоді вінничани теж потрапляють у цю пастку. Чому чоловіки після 22 невиїзні за кордон? 11:15 Виховують десятьох дітей: дружина вінницького міграційника отримала звання «Мати-героїня» 10:22 Чоловіка мали переправити до Румунії за $4000 — ховали серед ящиків з-під бананів 10:10 Вакансії в супермаркеті «Грош», АН «Благоустрій» та 50 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 09:49 Без світла та води залишаться деякі будинки у Вінниці 25 серпня 09:10 У Вінниці триває молодіжний проєкт «Стійкість через EQ: програма розвитку емоційного інтелекту молоді» (соціальна реклама) 09:04 Вінниця прощається з двома Захисниками — Вадимом Магалясом та Миколою Патлатюком 08:09 Сьогодні вітайте Володимира та спостерігайте за поведінкою птахів. Історія та прикмети 25 серпня 21:00 Під час ремонту навантажувача загинув чоловік: у Вінниці розслідують трагедію на підприємстві
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up