Вінничанин влаштував розборки з сім’єю. Декілька екіпажів поліції виманили дебошира

Вінничанин влаштував розборки з сім’єю. Декілька екіпажів поліції виманили дебошира
  • На Старому місті 18-річна дівчина вибігла на вулицю та почала кричати «Допоможіть!».
  • Мешканці викликали поліцію.

В ніч на 29 квітня на службовий планшет патрульним надійшло повідомлення, що на вулиці Якова Шепеля кричить людина і просить про допомогу. Інспектори прибули на місце події.

— 18-річна заявниця розповіла, що її 24-річний брат чинить насильство над своєю родиною. В домі знаходились його дружина, мати та малолітнє дитя. Коли патрульні увійшли до помешкання, агресивний чоловік став висловлюватись в адресу поліцейських нецензурною лайкою, а згодом дістав предмет, схожий на мисливську рушницю, та почав направляти в сторону патрульних і погрожував їх вбити, — розповідають у прес-службі «Патрульна поліція Вінниці».

Охоронці порядку забігли в укриття та викликали підкріплення. Їм на допомогу прибули ще декілька екіпажів патрульної поліції. Шляхом перемовин правопорушника виманили з подвір’я та затримали.

 

Відео дня

Патрульні викликали слідчо-оперативну групу поліції Лівобережного відділення поліції. Правопорушник затриманий в процесуальному порядку.

Слідчий відділенням поліції відкрив кримінальне провадження.

 

 

 

Читайте також:

У Вінницькій області зафіксували 412 випадків коронавірусу. Цифри по районах

Дані по СOVID-19 на 28 квітня: в Україні вже 9410 хворих, у Вінницькій області — 406 випадків

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Юрий Бондарук
    Є такий вираз: У СТРАХА ОЧІ ВЕЛИКІ! То то рушниця була чи не рушниця?
  • пофигист
    а шо там з "предметом, схожим на мисливську рушницю" ?

    розібрались шо то було?  швабра?  член?  коромисло?
  • Андрей Рой
    А почему не стреляли?
    юра reply Андрей Рой
    Вже один стріляв по втікачах, не знаю, чи сидить, чи вже випустили
  • Ols Kat
    Скоро психлiкарнi закриють через реформу, то таких дiячiв буде багато
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:13 ЗСУ тримають оборону: окупанти отримали відсіч на всіх напрямках photo_camera 12:24 До нас їде ревізор! Майже 5 мільйонів витратять на аудит «Вінницької транспортної компанії» 11:55 Історики та краєзнавці підтвердили місце народження козацького полководця (Новини компаній) 11:02 Солдат Ярослав Склярук, що вижив у пеклі полону, нарешті вдома photo_camera Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба! 09:52 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 11 липня 08:35 Кращі меблеві магазини Вінниці: де купити сучасні, стильні та якісні меблі (партнерський проєкт) 08:34 Вітаємо Ольгу та Олену. Свято, іменини, заборони та прикмети 11 липня 08:09 Вінниця прощається з Героєм: загинув 57-річний майор поліції Володимир Петрусян photo_camera 21:01 Від заробітку до в'язниці: у Хмільнику викрили двох наркоторговців photo_camera 20:12 У Жмеринці п'яний водій пропонував поліції хабар у 20 000 гривень 19:23 Як засмагати безпечно для здоров'я? Взяли рекомендації у дерматолога 19:01 Дві людини захворіли на лептоспіроз цього року на Вінниччині. Що це за інфекція? 18:35 Де мають гратися наші діти, якщо дитячі майданчики занедбані? play_circle_filled 18:08 Пухлина вагою п’ять кілограмів: у «Пироговці» провели складну операцію photo_camera 17:27 «Я всіх вас тут уб’ю!» Гвардієць накрив собою гранату у вагоні поїзда — війна однакова і вчора, і нині 17:10 Макіяж, який не змивається: переваги перманентного макіяжу для сучасних жінок (партнерський проєкт) 17:07 Пропагандувала навіть у судовій залі. Вінничанка отримала строк за виправдання агресії рф 16:37 Пʼяний за кермом не основна загроза. Як судять за ДТП із потерпілими та загиблими? 16:06 Штучна шкіра та новий досвід: Вінницький опіковий центр поглиблює співпрацю з Тайванем photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up