Вінничани «здали» продавщицю, що продала алкоголь неповнолітній

Вінничани «здали» продавщицю, що продала алкоголь неповнолітній

Троє молодих людей побачили, як продавщиця одного із місцевих магазинів продала алкоголь 15-річній дівчині. Усе це компанія зняла на відео та викликала поліцію.

 

Сталось це у ніч з 16-го на 17-те січня, близько опівночі. Свідками продажу алкоголю стало 3-є молодих вінничан. Вони і викликали патрульних.

— Прибувши на місце події, інспектори поспілкувались із продавщицею та власником магазину. На жінку, яка продала алкоголь неповнолітній, полісмени склали протокол за частиною 2 статті 156 КУпАП — порушення правил торгівлі алкоголем), — пише у facebook Патрульна поліція Вінниці.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:22 Вінницькі школярі вчитимуться гуманності. У МОН схвалили уроки про догляд за тваринами та волонтерство 16:32 Статус пам’ятки для мозаїки «Ми — за мир»: що приховує зображення на фасаді коледжу ВНАУ photo_camera 16:08 Захист саду навесні: чим обробляти від шкідників та хвороб 16:05 «Це недбалість або земельна афера»: як Держгеокадастр дозволив приватизувати пам’ятку Трипілля Від читача 14:11 Сильна команда як основа сталих змін: досвід проєкту «Голос доступності» 15:02 Перехід на літній час. Коли переводити годинники і як адаптуватися до нових умов 14:32 Майже 3 тисячі компаній в Україні мають іноземних власників: скільки на Вінниччині? 14:10 На головній водній артерії Вінниці зафіксували плями невідомого походження 12:54 Намагався домовитись за 1000$. У Тульчинському районі зупинили горе-водія 12:31 Як ви ставитеся до підвищення вартості проїзду і якою, на вашу думку, має бути ціна? Ми запитали 12:02 Зеленський відзначив провідних акторів театру Садовського державними нагородами 11:13 Великодні ярмарки у Вінниці: де цього року продаватимуть квіти та святкову атрибутику 10:06 На трьох ключових магістралях Вінниччини ремонтують дороги — що вже зробили photo_camera 09:03 На Запоріжжі загинув 36-річний воїн з Вінниці Костянтин Бондаренко «Пітон» 08:13 Світле звучання клавіш — сьогодні День фортепіано. Історія, традиції та заборони 28 березня 00:19 Про справжнє щастя! Вінницький театр ляльок запрошує на прем’єру глибокої казки-притчі за твором Оскара Уайльда photo_camera 21:00 На Вінниччині сім’ям дев’яти загиблих Захисників вручили посмертні нагороди photo_camera 20:08 Манту більше не буде. Як тепер діагностуватимуть туберкульоз 20:05 Від Потоцьких до Грохольських: розповідаємо про найвпливовіші аристократичні роди Вінниччини photo_camera 19:46 Учасники тріо «Оксамит» на творчій зустрічі співали про любов, надію та красу рідного краю
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up