«Відмазати від ДТП». Понад 120 тисяч видурив у трьох пенсіонерок шахрай-гастролер

«Відмазати від ДТП». Понад 120 тисяч видурив у трьох пенсіонерок шахрай-гастролер
  • Чоловік телефонував до літніх людей та казав, що їх родичі стали учасниками ДТП. За непритягнення до відповідальності шахрай просив гроші. На його гачок попало три пенсіонерки.

За день зловмисник ошукав трьох вінничанок віком 72, 86 та 87 років. За «звільнення» своїх рідних від покарання за вчинену автопригоду, у якій постраждали люди, літні вінничанки віддали шахраю  51 тисячу гривень, 2 600 доларів США та 200 Євро. Про це кажуть у відділі комунікацій поліції Вінницької області.

— Після надходження повідомлення про злочин в одному з хостелів міста Вінниці оперативники затримали зловмисника. Ним виявився 20-річний житель Сумської області. В поле зору поліції раніше він не потрапляв. Шукали зловмисника за описом потерпілих та за допомогою записів з камер відеонагляду. У нього оперативники вилучили мобільні телефони, банківську картку та чеки про здійснення операцій про переказ грошових коштів, — йдеться у повідомленні. — Наразі поліція встановлює можливих спільників затриманого. 

Нині затриманий в ізоляторі тимчасового тримання. Йому за шахрайство загрожує до трьох років позбавлення волі.

 

Читайте також:

Важливе за вчора. Найцікавіші новини 16 листопада, які ви могли пропустити

Десять адрес відключили від опалення. Куди звертатися, якщо є проблеми з послугою

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:21 Без тепла та води до вечора: де у Вінниці 5 лютого тривають планові ремонти 10:56 Газовий колапс у Козятині: через розгерметизацію обладнання в місті загорялися оселі photo_camera 09:45 Сніг прибрали, але розслаблятися зарано. Вінницю сьогодні накриє штормовий вітер 09:35 Дошколярик у Вінниці: кращі місця для навчання та розвитку вашої дитини (партнерський проєкт) Від читача 10:34 Поранені військові на Вінниччині отримують ще більше можливостей для якісної реабілітації 09:06 «Оббивав пороги», щоб потрапити на фронт. Вінниця прощається з Антоном Шатковським 09:00 У цей день вітайте Геннадія та Максима. Історія, традиції та заборони 5 лютого 08:54 Вона пішла за братом. У Вінниці ховають маму трьох дітей, яка стала бойовим медиком 08:39 Понад 3000 загиблих та мільйони штрафів: поліція назвала головні причини ДТП за 2025 рік 08:30 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:01 Полювання вперше за чотири роки відкрили, але його зірвали браконьєри 20:12 Ще буде цукор! Який цукрозавод відновить роботу у міжсезоння? 20:05 Небезпечне тепло: як не дати обігрівачам та свічкам спалити вашу оселю 19:31 Від «аптеки» до грошей: які неточності НАЗК знайшло у деклараціях працівників ДСНС Вінниччини 19:05 Від протидії торгівлі людьми до викликів війни. У центрі міста запрацювала масштабна фотовиставка photo_camera 18:18 Скромні позиції у світі: як вінницькі університети виглядають у глобальному рейтингу 18:13 Дощ, шквали й «скляні» дороги. Вінничан попереджають про небезпеку 17:02 Гаражний бізнес на мільйони: як під Вінницею троє чоловіків робили «елітні» сигарети photo_camera 16:53 Мільйонні схеми на електриці для ЗСУ. Посадовець «нагрів» армію на п'ять мільйонів гривень 16:29 «Маріє, ти плачеш?»: Вікторія Колмикова презентувала книгу про загиблого сина «Вахра» та героїв Маріуполя photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up