В Стрижавці безробітний з заплямованою репутацією заліз до будинку

В Стрижавці безробітний з заплямованою репутацією заліз до будинку

У Вінницькому районі працівники поліції затримали крадія, який під час відсутності господарів обкрав їх помешкання. Йому загрожує шість років позбавлення волі.

«З заявою про крадіжку звернулась 29-річна жителька смт. Стрижавка. Жінка повідомила, що невідома особа, підібравши ключ до будинку, викрала золоті прикраси, мобільний телефон та WI-FI адаптер», - розказують в відділі комунікації вінницької обласної поліції.

Вжитими заходами працівники поліції встановили особу правопорушника. Ним виявився 33-річний непрацюючий вінничанин, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки.

Викрадене частково вилучили та повернули власниці.

За фактом слідчими відділеннями поліції відкрили кримінальне провадження відповідно до ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України. За крадіжку загрожує ув’язнення терміном до 6 років.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:03 Як тролейбус змінив Вінницю? Містян запрошують зазирнути в минуле 20:08 Кліщі взимку? На Вінниччині зафіксували перші випадки хвороби Лайма у 2026 році 19:21 Був палац і цукроварня: яку історію приховують руїни садиби Ліпковських в Красносілці photo_camera 18:48 Чи залишать пенсіонерів без безкоштовного проїзду? Пояснення реформи Від читача 10:14 100-річний патефон до річниці діяльності Вінницького обласного осередку ГО "Захист держави" 18:03 До Вінниці евакуювала людей з Донеччини та їхніх пухнастих друзів photo_camera 17:14 65 вінницьких комунальників відновлюють тепло у Києві play_circle_filled photo_camera 17:07 Як впоратися з надмірною тривогою: дієві техніки та поради психологів 16:03 Криза у бідонах: чому закупівельні ціни на молоко стрімко падають та як це зупинити 15:03 Головне — вчасно виявити! Перші симптоми дитячого раку та що ще варто знати батькам 14:02 Недопалок на балконі ледь не спалив висотку на Павла Корнелюка 13:13 Наші збили ворожий гелікоптер та знищили 42 артсистеми. Про російський наступ за минулу добу photo_camera 12:58 Спершу мінус, потім плюс: погодні «гойдалки» накриють Вінниччину 12:35 Зайва прописка — мінус субсидія: як «паперові» мешканці стають фінансовою пасткою 12:15 «У моєму житті є чоловік»: 46-річна Марина Боржемська врешті почувається щасливою photo_camera 11:07 Світлофори з «павербанками». Вінниця виділила кошти на безперебійники ще для 19-ти перехресть photo_camera 09:52 Лютнева сесія у Вінниці: хто отримає допомогу і на що підуть мільйони з бюджету 09:02 Вінниця сьогодні прощається з воїном-добровольцем Ігорем Петровським
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up