КОРД затримав грабіжника, який забрав у дідуся понад 70 тисяч гривень

КОРД затримав грабіжника, який забрав у дідуся понад 70 тисяч гривень
  • Житель Жмеринського району декілька років збирав гроші, щоб відбувати храм. 
  • Зібрав понад 70 тисяч гривень та вирішив віднести священнику.
  • Але в церкву так і не дійшов. По дорозі його пограбували.

Наприкінці  лютого 2021 року раніше судимий 34–річний жителя Піщанки пограбував 72–річного жителя Жмеринського району.

Бандит під’їхав до потерпілого на автомобілі, коли чоловік добирався пішки до храму.

— Незнайомець назвався прикордонником та наказав показати, що пенсіонер несе в сумці. А потім відштовхнув дідуся, вирвав сумку та дістав гаманець, у якому знаходились гроші, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області. —  Грабіжник забрав у літнього чоловіка понад 66 тисяч гривень та 200 доларів. Крім того, нападник силою відібрав у пенсіонера два мобільних телефони і поїхав.

Потерпілий повідомив поліцію про напад та пояснив, що викрадені гроші він декілька років складав, щоб допомогти відбудувати храм. Зібрані кошти він ніс, щоб передати священнику.

Після проведення оперативних та слідчих заходів поліцейські встановили особу підозрюваного та почали його розшук.

— 14 квітня вінницькі оперативники спільно з бійцями КОРДу  затримали злочинця в Києві, — повідомляють в обласному главку.

В ході слідства встановили, що затриманий причетний до ще одного злочину. 

— Він ошукав мешканку міста Могилів – Подільський. Бандит зателефонував до потерпілої, представившись поліцейським, повідомив, що її онук вчинив ДТП, у якому загинула жінка. Для вирішення питання щодо не притягнення родича до відповідальності запропонував 130 тисяч гривень. Жінка зібрала названу суму та віддала їх чоловіку, який прийшов до неї додому. Коли з’ясувалось, що з онуком усе добре, і аварії не було, потерпіла звернулась до поліції, —зазначають слідчі.

Оголошений у розшук підозрюваний переховувався від поліції та не з’являвся за місцем проживання. Наразі поліція перевіряє його на причетність до інших аналогічних злочинів.

Суд обрав затриманому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 2 місяці без права внесення застави.

Правопорушнику оголосили про підозру за вчинення злочинів передбачених ч.статтею 190 ККУ (шахрайство) та статтею 186 ККУ (грабіж). За вчинення цих правопорушень затриманому загрожує покарання у вигляді 6 років позбавлення волі.

 

Читайте також:

Підлога встелена доларами: на Вінниччині КОРД взяв банду чорних лісорубів

«Смотрящього» за колонією підозрюють у... наповненні «злодійського общака»

У вінницькому Лісопарку блогери зловили «педофіла» з руками в... кетчупі

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:15 Рік змін і рішень: прогноз для знаків зодіаку на 2026 рік від вінницького нумеролога 19:56 БЦЖ новонародженим робитимуть по-новому: лікарка розкрила деталі 19:45 Кардіоцентр-довгобуд, нові трамваї, дивні ремонти: що змінилося у нашому місті за цей рік photo_camera 19:19 На Вінниччині почали проводити концерти до новорічно-різдвяних свят Від читача 16:47 Як шахраї обманюють, пропонуючи роботу. 18:52 На Порика Skoda влетіла в Lincoln і перекинулася. Відео play_circle_filled 18:31 «Бензопили чути навіть удома«». Чи законно ріжуть ліс у Прибузькому лісництві? photo_camera 18:04 Патронатна родина Тишкевичів прийняла семирічного хлопчика photo_camera 17:11 До рідної Вапнярки на щиті повертається Герой Руслан Чистан 16:30 Новорічний корпоратив 2026 у Вінниці. Де зустрітися з колегами і за скільки? (партнерський проєкт) 16:12 Вивіз чуже авто евакуатором і сховав: у Гайсині затримали 36-річного підозрюваного 15:09 Призначили двох нових суддів апеляційного адмінсуду. Хто вони? 14:17 Мітинги та петиції спрацювали: держреєстратору оголосили підозру через махінації з ЖК «Комфорт» photo_camera 13:13 З трамвайних колій до костелу. Як у Вінниці орган «помер», щоб зазвучати знову photo_camera 13:09 В Ладижині перевірили воду після витоку мазуту: поради для місцевих 12:21 «Відкрию газ і «чик» запальничкою» — у Козятині пенсіонерка з інвалідністю ледь не покінчила з життям 12:13 Куди поїхати на відпочинок взимку поруч із Вінницею: затишний простір з будиночками A-frame «PLESO» (Новини компаній) 11:57 «Різдвяний детектив» для дітей, коляда з «Леонтович-капелою» і шедеври Штрауса! ТОП подій грудня у філармонії 11:12 У Томашполі вигорів меблевий цех у понад півтисячі квадратів. Постраждала літня жінка play_circle_filled 10:07 Вінницькі поліцейські розшукують двох чоловіків, причетних до тяжких злочинів photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up