Троє грабіжників вдерлися у квартиру. Що взяли та скільки їм "світить"?

Троє грабіжників вдерлися у квартиру. Що взяли та скільки їм "світить"?

У Ладижині троє бандитів вдерлися до квартири місцевого жителя. Грабіжники силою забрали цінні речі та втекли.

До Ладижинського   відділення поліції  звернувся 36-річний мешканець міста. Чоловік повідомив, що напередодні ввечері до його квартири постукали невідомі.

За словами потерпілого, він відчинив  двері, після чого зловмисники почали хазяйнувати в помешканні. Бандити заволоділи планшетом «Lenovo», зарядним пристроєм «Power Bank», музичними колонками, телефоном «Samsung » та електричними лампами. Після цього грабіжники втекли.

Сума збитку становить 20 тисяч гривень.

—  Оперативники відразу встановили осіб, причетних до злочину. Ними виявились  місцеві  жителі  27, 31 та 21 років, раніше судимі за аналогічні злочини. Правопорушників затримали та їм оголошено про підозру, —  розповів начальник Ладижинського відділення поліції Віталій Деркач.

Привласнені  речі вилучені.

Слідчим відділом поліції відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.186 Кримінального кодексу України. За грабіж передбачено  до 8 років позбавлення волі.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Жора
    А почему сразу так бандиты)))) . (Next ты клоун  , это так если шо). Мужик должен был  отдать долги, вообщем должен был по понятиям...Но отдавать не хотел...  Пришли чуваки, и мужик отдал долг, но мужика задавила жаба, и он  хочет вернуть обратно  что отдал за долги.....  В этом деле мужику помогли  другие чуваки в погонах......))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    Next reply Жора
    No koment
  • Next
    Виправні заклади нашої області і держави, омолоджуються.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Оркестр, майстеркласи та дегустації: вінничан кличуть на «Пироговський пікнік» 20:35 «Все, ти їдеш у Чорнобиль»: чорнобилець після поранення на Майдані 12 років допомагає військовим 20:05 На Одещині прикордонники затримали «кортеж» порушників кордону, серед них — вінничанин 19:47 Оновлення шкіл: за три мільйони ліцеї №15 та №27 отримають сучасні кабінети природничого циклу Від читача 08:08 Всеукраїнський турнір з цивільного права і процесу «Майстри цивілістики» відбувся! 19:11 Старі хати перетворили на туристичний хутір із колекцією вишиванок і крафтовим виробництвом photo_camera 18:20 Майже 200 домашніх улюбленців за три години вакцинували від сказу. Графік виїздів у Вінниці 17:30 Живете без зубів або зі знімними протезами? Є рішення за 1 день — All-on-4! (Новини компаній) 17:19 Вінницькі «лисятники» завоювали більше пів сотні медалей на Чемпіонаті України у Луцьку 16:54 Понад 600 громадських криниць Вінниці продезінфікують до кінця травня: що варто знати мешканцям photo_camera 16:13 Два роки тюрми за п'яну ДТП з потерпілими — у Жмеринці винесли вирок водію BMW 15:47 На пішохідному переході біля «Епіцентру» збили дитину. Ще дві аварії стались в районі 15:32 Янчак визнає вину і хоче передати заставу на ЗСУ: що зі справою про побиття чоловіка в ТЦК 15:20 Інтерв’ю з Романом Мельником - архітектором екосистеми розвитку інтелектуального капіталу України (Новини компаній) 15:04 За вихідні ціни на пальне підскочили до 4 гривень. Де у Вінниці заправитися дешевше 14:33 Занедбаний скейтпарк у Вінниці відремонтують. Ми дізналися, скільки планують витратити play_circle_filled photo_camera 14:10 Патріотично та зі смаком: де купити вишиванку у Вінниці до свята (партнерський проєкт) 14:08 Сімох людей підозрюють у відчуженні профспілкового майна у Вінниці. Збитки перевищили 63 мільйони 13:55 У Вінниці об'єднують лікарні. Що зміниться для пацієнтів і коли це запрацює? 12:56 До 15 років за ґратами: у Могилів-Подільському затримали чоловіка за розповсюдження дитячої порнографії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up