Шахрая із Вінниці взяли під варту. Розмір застави - 25 мільйонів гривень

Шахрая із Вінниці взяли під варту. Розмір застави - 25 мільйонів гривень

Вінницькі правоохоронці викрили шахрайську схему заволодіння коштами громадян. Очільника так званої "фінансової піраміди" взяли під варту.

— Для реалізації своїх злочинних намірів зловмисники створили привабливий сайт, за допомогою якого особи мали змогу ознайомитися з діяльністю компанії, її міжнародним досвідом на інвестиційному ринку та вигідними пропозиціями. Майбутнім вкладникам пропонувалося перераховувати кошти на рахунки електронних гаманців даної компанії. В подальшому їм обіцяли щомісячний прибуток у розмірі 17-20 відсотків від вкладеної суми. Вкладники обіцяні прибутки так і не отримали, а їх кошти зловмисники конвертували у готівку через інші банківські рахунки, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Загалом таким чином шахраям вдалося видурити гроші у 2 тисяч людей.

Директора інвестиційної компанії затримали в Одесі. Йому висунуто підозру у шахрайстві та взято під варту на 60 діб.

Вийти з-під арешту чоловік може внісши 25 мільйонів гривень застави.

Нині триває слідство.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Анонім
    Ну и кто из них из винницы?
  • Lesya Trubnikova
    Побільше конкретики. Яка хоча б назва сайту вкажіть.
    Жора reply Lesya Trubnikova
    Сайт Мамба.

    Знаешь такой?
  • Гай Фокс
    И в этом всём замешан Приватбанк.
    Анонім reply Гай Фокс
    А деньги переводили на счета ошадбанка
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:20 Кращі меблеві магазини Вінниці: де купити сучасні, стильні та якісні меблі (партнерський проєкт) 12:06 Калинівська та Хмільницька лікарні отримали сучасне обладнання для реанімації та діагностики інсультів photo_camera 11:02 Не служив, а майже мільйон зарплати отримав. На Вінниччині судитимуть екскомандира військової частини 09:57 У будинку в Бершаді знайшли три тіла — серед загиблих двоє військових Від читача 08:08 Запрошуємо на творчий конкурс «Тризуб — символ свободи» 09:34 Важливо для вінничан: на яких вулицях сьогодні, 12 лютого, не буде води 09:03 Вінниця прощається із 41-річним снайпером Андрієм Сологубом, який загинув на Донеччині 08:14 Сьогодні вітайте Євгена та Марію. Історія, заборони та прикмети 12 лютого 08:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:00 «Життя після ампутації не закінчується». Гвардієць з Вінниці надихає побратимів спортом photo_camera 20:04 Сграфіто на «Іскрі» — на фасаді Будинку культури виявили унікальну поліхромну пам’ятку 19:32 У Вінниці відсторонили керівника відділу міськради через підозру в схемі з майном померлих. Хто це? 19:09 АК-12 і 300 набоїв: у Липовці на гарячому затримали торговця «чорного» ринку 18:31 Місце зустрічей підлітків і виклики поліції: що відбувається біля Sky Park у Вінниці 17:25 Звільнення зі служби під час СЗЧ: чи можливо це за наявності законних підстав? 17:16 Вінниччину відвідав заступник Буданова Віктор Микита: обговорювали енергетику та розвиток бізнесу 16:34 Репортаж з вінницької тюрми. Які є камери та що розказують засуджені? play_circle_filled photo_camera 15:58 Хвилину мовчання офіційно затвердили законом — 260 депутатів проголосували «за» 15:15 Коли вдома темно й холодно: де у Вінниці можна спокійно попрацювати 14:37 На Вінниччині чоловік знайшов унікальні римські артефакти, але продати не встиг. Йому вже вручили підозру play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up