Біля нічного клубу в Калинівці ледь не зарізали 20-річного хлопця

Біля нічного клубу в Калинівці ледь не зарізали 20-річного хлопця
  • Вчора, 20 січня, у Калинівці не порозумілися два хлопця. Сварка закінчилася різаниною. В результаті один — у лікарні, інший — у слідчому ізоляторі.

Повідомлення про госпіталізацію 20-річного жителя Калинівки з тяжким ножовим пораненням до поліції надійшло 20 січня близько четвертої години ночі.

— Працівники поліції на місці події встановили, що між потерпілим та зловмисником виникла суперечка поблизу розважального закладу. Під час з’ясування стосунків, один з учасників конфлікту  ножем завдав кількох ударів супернику. Оперативники встановили особу зловмисника і згодом його затримали, — розповідає начальник калинівської поліції Петро Скічко.

29-річний правопорушник теж житель Калинівки. Він раніше притягувався до відповідальності за злочин, пов'язаний з незаконним зберіганням наркотиків.

Наразі 20-річний потерпілий прооперований. Хлопець перебуває у лікарні.

А правопорушник затриманий у процесуальному порядку, вирішується питання щодо оголошення йому про підозру та обрання міри запобіжного заходу.

За фактом слідчі відкрили провадження за частиною першою статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Чоловікові загрожує до 8 років позбавлення волі.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:12 За яких умов ви б платили більше за проїзд у транспорті? Ми запитали вінничан 11:52 Хвороба Лайма взимку та тисячі застуд: чим хворіли вінничани на початку року 10:51 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 2-7 березня photo_camera 09:49 Нічний терор на Вінниччині: під ударом були залізниця та енергетика, 900 домівок без світла play_circle_filled photo_camera Від читача 16:24 Конкурс «Голос віків: Козацька Вінниччина — легенди рідного краю» 08:46 Вінниця сьогодні прощається з Ігорем Пастушенком 08:22 Сьогодні вітаємо Оксану та Євгена. Історія, традиції та заборони 7 березня 21:12 «Всуху» перемогли морських піхотинців США! Шість золотих медалей виборов вінничанин в Америці photo_camera 21:01 Чому світло «вибиває» через хвилину після включення? Пояснення енергетиків photo_camera 20:12 Що подарувати на 8 Березня: ідеї подарунків, які ще можна встигнути замовити у Вінниці (партнерський проєкт) 20:04 У Вінниці змінили ціни на прийом лікарів у діагностичному центрі: перелік тарифів 19:39 Залаштунки кропіткої роботи з тілами та ДНК: як вінницькі експерти ідентифікують загиблих play_circle_filled 19:02 Сказ наступає: десятки заражених тварин і сотні постраждалих людей на Вінниччині photo_camera 18:32 Після операції у ветклініці Моллі опинилася в реанімації. Власниця звинувачує лікаря у недбалості play_circle_filled photo_camera 18:04 Директор підприємства у Жмеринці підробив 30 актів і отримав з бюджету 1,7 мільйона 17:35 Піст із розумом: що їсти, кому варто бути обережним та як готувати смачно 17:22 Погода робить різкий розворот: коли у Вінниці потеплішає до +15 17:04 Трагедія на підприємстві під Тульчином — під колесами фури загинула жінка 16:04 Ще дев’ять захисників із Вінниччини повернулися додому з полону play_circle_filled photo_camera 15:10 На Харківщині загинув лейтенант із Тульчина Олександр Мельник
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up