П’яний екс-зек викрав «Зіл». Заїхав в кювет та кинув вантажівку в полі

П’яний екс-зек викрав «Зіл». Заїхав в кювет та кинув вантажівку в полі

В Браїлові 30-річний раніше судимий чоловік, який три місяці тому звільнився з в’язниці, вкрав вантажівку «ЗІЛ». П’яний злодій не впорався з керування та з’їхав з дороги в кювет.

В суботу, 9 грудня 2017 року, 46-річний житель селища Браїлів повідомив, що з території фірми викрали його вантажний автомобіль «ЗІЛ».

«Через декілька годин після надходження повідомлення про злочин, викрадений транспортний засіб було знайдено неподалік районного центру в кюветі. Зловмисника, причетного до вчинення злочину, затримали ввечері того ж дня. Оперативники встановили всіх осіб, які протягом декількох днів перебували на території підприємства. Перевіривши кожного з них, поліцейські звернули увагу на  30-річного чоловіка, який три місяці тому звільнився з місць позбавлення волі, де він відбував покарання за аналогічний злочин. Зібрані оперативниками та слідчими докази змусили підозрюваного через деякий час  зізнатись у вчиненому злочині», - розказує начальник жмеринської поліції Володимир Олексюк.

Затриманий пояснив свій вчинок, що йому терміново потрібно було добратись у сусідній район.За його словами, кращого виходу, як викрасти автомобіль,  придумати не зміг.

Слідчі за даним фактом відкрили провадження за ч.2 ст. 289 Кримінального кодексу України. За незаконне заволодіння транспортним засобом  загрожує до восьми років тюрми.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:06 Обіцяли «зелений коридор» за 9 000: вінничанина затримали на кордоні із Закарпаттям play_circle_filled photo_camera 15:39 Як перевірити здоров’я без витрат? Розповідає сімейна лікарка Ольга Шкода 15:03 Дев’ять рейсів на день: як тепер курсує автобус від автовокзалу до Хуторів 14:07 Гранів поховав Героя через два роки після останнього бою photo_camera Від читача 01:43 Майже півроку державний виконавець допомагала дружині боржника дурити стягувача аліментів 13:55 Поїздки за кордон — тільки по роботі. Які вінницькі депутати виїжджали з України? 13:18 Пожежі на Вінниччині: постраждав чоловік, горіли будівлі та авто photo_camera 13:15 Окупанти вісім годин тероризували Вінниччину: пошкоджені вісім будинків photo_camera 12:43 Викрав 1,3 мільйона у матері загиблого героя — судитимуть племінника-шахрая 12:33 У кафедральному соборі готуються до Вербної неділі: розклад богослужінь на 3–5 квітня 12:14 Чи реально знайти сховище за мапою? Вінничан закликають протестувати систему безпеки 12:05 Кращі місця для покупки квітів у Вінниці: як обрати та де замовити (парнерський проєкт) 11:16 Йому було лише 27... На Донеччині загинув лейтинант поліції Владислав Смаглій 10:43 Тривоги, ремонт і відключення: що чекати вінничанам 3 квітня 10:05 Парад тюльпанів, вітражі та писанки. Куди піти у Вінниці в квітні? photo_camera 09:53 Сорок «квадратів» у вогні: на Вишеньці згоріла альтанка відомого закладу 09:02 У Вінниці переформатують школи: де зникнуть 10-ті класи і початкова 08:33 Сьогодні вітаємо Микиту. Історія, заборони та прикмети 3 квітня 21:01 Вінничани побачать рідкісних птахів із гір Китаю та Тибету photo_camera 20:20 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up