П’яна бійка ледь не забрала життя пораненого в АТО 25-річного бійця

П’яна бійка ледь не забрала життя пораненого в АТО 25-річного бійця
Вчора, 6 грудня, біля 6-ти ранку в реанімацію лікарні Тульчина привезли без свідомості 25-річного бійця АТО. Зараз за життя військовослужбовця борються лікарі.

Медики повідомили про хворого у поліцію одразу, як тільки привезли чоловіка з дуже побитою головою. За словами головного Тульчинського  поліцейського Василя Костишена, медики не знали кого саме привезли, тому що чоловік був без свідомості.

Як згодом вдалось з’ясувати, ним виявився 25-річний військовий, який після поранення в АТО деякий час лікувався. Після лікування військовослужбовець приїхав додому в село Тульчинського району на відпочинок.

Оперативники почали розшукові заходи та вже невдовзі вийшли на слід злочинця.

Поліцейські встановили та затримали 31-річного чоловіка теж з Тульчинского району за підозрою у побитті військового. Як розказують у секторі зв’язків з громадськістю ГУНП у Вінницькій області, попередьо встановили, що перед бійкою чоловіки посперечались. Але затриманий не пам’ятає за що саме,  тому що був п’яний.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за статтею 121 ККУ. За тяжке тілесне ушкодження підозрюваному, який зараз сидить в слідчому ізоляторі, загрожує 8 років тюрми.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Дарья
    Нічого собі суперечка, добре, що живий. Бажаю йому швидкого одужання.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:02 У Вінниці переформатують школи: де зникнуть 10-ті класи і початкова 08:33 Сьогодні вітаємо Микиту. Історія, заборони та прикмети 3 квітня 21:01 Вінничани побачать рідкісних птахів із гір Китаю та Тибету photo_camera 20:20 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії Від читача 01:43 Майже півроку державний виконавець допомагала дружині боржника дурити стягувача аліментів 20:09 Понад 14 літрів крові для лікарень здали соцпрацівники Вінниці 19:50 Вінниця, Бар, Жмеринка… Чому та коли наші міста отримали свої назви? 19:04 Попри важкі опіки та ампутації воїн Саша знову вчиться ходити 18:12 Мережа невеликих торгових точок має відшкодувати майже 800 тисяч гривень за крадене світло photo_camera 17:47 Негода суне до Вінниці: синоптики попередили про різку зміну погоди 17:25 Військовий облік на підприємствах — 2026: нові зміни та вимоги пояснює адвокат 16:54 Спалене листя обійшлося жителю Джурина у 3060 гривень штрафу photo_camera 16:03 Три позашляховики поїхали на передову до вінницьких захисників photo_camera 15:29 Біля 34-ї школи автівка збила школярку: що відомо 15:04 Кінотеатр імені Коцюбинського стане музеєм сучасного мистецтва. З чого почнеться перетворення? 14:18 Премій на 400 тисяч гривень виписав собі керівник вінницької колонії 14:09 Майже триста тисяч гостей за рік: як Вінниця заробляє на туризмі під час війни photo_camera 13:44 Треба заборонити телефони на уроках? У Раді пропонують зміни до освіти 13:34 У Турбові вогонь ледь не перекинувся на сусідський дім через палаючий гараж photo_camera 13:17 Жити «тимчасово» роками: що насправді відчувають переселенці, які втратили дім (Пресслужба МБФ «Без Кордонів»)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up