Прокуратура перевірила роботу вінницьких патрульних. Які порушення виявили?

Прокуратура перевірила роботу вінницьких патрульних. Які порушення виявили?

Прокуратура виявила ряд порушення у роботі працівників Управління патрульної поліції Вінниці. Це і незаконні затримання та огляди. Також затримання за однією статтею, а покарання виписане за іншою.

— За результатами цієї перевірки встановлено ряд порушень вимог закону щодо порядку адміністративного затримання та доставлення громадян, складання протоколів про адміністративні правопорушення та інше. Деякі випадки носять системний характер. Виявлені порушення стали можливі внаслідок невиконання окремими працівниками Управління патрульної поліції у Вінницькій області вимог законодавства про адміністративні правопорушення, а також за недостатнього контролю з боку керівництва патрульної поліції за роботою підлеглих працівників, — зазначають у прес-службі прокуратури області.

Так, установлено, що працівники патрульної поліції безпідставно затримують громадян, без складання протоколів про адміністративні правопорушення.

Наприклад, у березні цього року інспектор поліції затримав та доставив до  Вишенського відділу поліції за розпиття алкогольних напоїв у громадському місці чоловіка. Відносно вінничанина не був складений протокол про адміністративне правопорушення, а лише, за постановою, на нього накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 51 гривня.

Також у прокуратурі відзначають, що були виявлені випадки затримання правопорушника за вчинення одного правопорушення, а притягнення до адміністративної відповідальності за інше.

Наприклад, у травні 2019 року чоловік, якого затримали за розпивання слабоалкогольних напоїв, був притягнутий до відповідальності за куріння тютюнових виробів у заборонених місцях.

Також були виявлені випадки не повідомлення про затримання та фактичне місце перебування затриманої особи, їх рідних та близьких; не роз’яснення затриманим їхніх прав; огляд правопорушника за участю понятих різної статі; затримання людей без складання на них протоколів; несвоєчасного направлення матеріалів про адміністративні правопорушення для розгляду до суду; незаконного притягнення до адміністративної відповідальності військовослужбовця.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Сергій Петрович Кулик
    Як завжди прокуратура та всі інші служби пресують найнижчу ланку поліції. Перевірте скоти начальницький склад, на звідки статки в керівників поліції, запитайте чому процвітає ігровий та наркобізнес, чому п'яні прокурори їздять на авто безкарно? Лише запитуйте не в патрульного, а питайте хоча б в керівника обласного управління поліції та його підлеглих... А взагалі починайте з Авакова і далі по управліннях
    Сергій Петрович Кулик reply Сергій Петрович Кулик
    Serhii Klymenko чесно? Мені іноді шкода патрульних, люди прийшли з ініціативою, а зустрілися з системою... І якщо що всіх собак на патруль спускають... Дайте їм гідну зарплату, електрошокери, формений одяг за рахунок держави, а не за кошти самого поліцейського, замість ніжних пріусів та гламурних аутлендерів, нормальні, міцні авто з пристроями для тарану, укомплектовані всім необхідним, захисними решітками для порушників. А головне на законодавчому рівні захистіть того поліцейського, забезпечте патрульні авто заправками по картках, сто та мийками по картках (і це все кожне авто проходить по закінченні зміни), без готівки і без впливу начальника. І буде порядок, ну ж не всі під...си в поліції
    Sergii Klymenko reply Сергій Петрович Кулик
    у них кишка тонка на реальные дела
  • Юрій Б
    огляд правопорушника за участю понятих різної статі
    Посилання на джерело: https://vn.20minut.ua/Kryminal/prokuratura-perevirila-robotu-vinnitskih-patrulnih-yaki-porushennya-vi-10914228.html
    Це, тіпа, роздягали тьолочку при пациках?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:23 Вінниця прощається з молодшим лейтенантом Олександром «Sun» Кравцовим 21:42 «Пса Патрона обливали водою, аби заморозити»: як у Вінниці врятували собаку з Донбасу 21:01 Виїжджає на евакуації та рятує поранених: історія фельдшерки Оксани Герасименко photo_camera 20:46 Призер всесвітніх Ігор Нескорених підтвердив клас на чемпіонаті України з парадзюдо Від читача 08:32 ГО «Захист Держави» спільно з відділом обслуговування юнацтва Центральної бібліотеки провели захід до Дня Європи у Гайсині. 20:10 Україну може накрити аномальна спека: кліматологи дали тривожний прогноз 19:43 Часи паперових трудових книжок відходять у минуле. Чому до 10 червня треба перейти на електронну? 19:04 П’яний водій врізався у стовп: до лікарні забрали 16-річну пасажирку 18:14 Староміський ліс став трасою для квадроциклів: як любителі адреналіну нищать природу та хто за це відповість play_circle_filled 18:01 48 жінок із Вінниччини отримали звання «Мати-героїня» photo_camera 17:17 «Початок хвороби схожий на грип або ГРВІ»: зібрали відповіді на поширені питання про хантавірус 17:09 «Хвилини вирішують долю»: історія медсестри-анестезистки з Піщанки 16:16 Біля Кароліни «Шевроле» врізався у маршрутку: постраждала дитина photo_camera 15:14 Ліжка, медикаменти та крісла колісні: Нансі передало допомогу лікарням Вінниці photo_camera 14:12 Дерево впало на дорогу та заблокувало рух транспорту на вулиці Бандери photo_camera 14:00 Патріотично та зі смаком: де купити вишиванку у Вінниці до свята (партнерський проєкт) 13:17 У Козятині надзвичайники залізли до квартири через балкон, щоб допомогти пенсіонеру 12:13 Ветерани та їхні родини у Вінниці можуть отримати до 250 тисяч гривень на бізнес photo_camera 11:11 Ваш лікар є у цьому списку? ТОП-10 сімейних лікарів Вінниці за кількістю пацієнтів 11:08 У Тульчинському районі п'яний батько зґвалтував власну доньку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up