Поліція з КОРДом накрила банду, яка незаконно утримувала безхатченків (ВІДЕО)

Поліція з КОРДом накрила банду, яка незаконно утримувала безхатченків (ВІДЕО)

Родина з Вінниччини шукала безхатченків та людей, які потрапили у скруту. У поліції кажуть, що чоловік та дружина обіцяли їм гарну зарплату за роботу на пилорамі.

Сьогодні, 11 грудня 2019 року, в Бершадському районі затримали із залученням спецпідрозділу КОРД організатора оборудки 

— Поліцейськими встановлено, що власники пилорами, чоловік та дружина, віком 44 та 42 роки, незаконно утримують на підприємстві людей, примушують їх безкоштовно працювати, застосовуючи психологічний тиск та фізичне насильство. Люди працювали на закритій території,  їх контролював наглядач, — повідомив начальник ГУНП у Вінницькій області Юрій Педос.

Слідством встановлені дві особи, які вербували  для власників пилорами робітників.

За інформацією правоохоронців, зазвичай роботу пропонували безхатченкам та людям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Обіцяли гідні умови проживання та заробітну плату  у розмірі 5 тисяч гривень. Натомість за тяжку працю потерпілі грошей не отримували, а лише скромні харчі.

Поліція виклали відео спецоперації. Видно, що люди ще спали.

За словами правоохоронців, у будинку було семеро  робітників.

— Більшість з них не мали документів. Працю чоловіків тут незаконно використовували впродовж декількох місяців, — зазначають слідчі.

Наразі проведені ряд обшуків та вилучені речові докази.
Документування злочинної діяльності групи здійснюється в рамках відкритого кримінального провадження за ч.2 ст.149 КК України ( торгівля людьми). Такий злочин карається позбавленням волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Розслідування триває.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Anonymous
    Там вони хоч якийсь прихисток мали. А тепер цих бомжів просто повикидали на вулицю.
  • Ols Kat
    21 столiття, Європа
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:35 Що ви думаєте про підвищення тарифів на воду та чи вважаєте його обґрунтованим? Ми запитали вінничан 12:06 Благодійний велозаїзд у Вінниці перенесли через негоду 11:04 Повалені дерева та підтоплення: Вінниччину продовжує «штормити» 10:09 Пітбуль без намордника покусав шестирічну дівчинку у Вінниці — суд присудив 30 тисяч гривень компенсації Від читача 12:02 Як уберегтись та не стати співучасником шахрайства. 10:07 Харківський ФК «Універ-Динамо» виграв Кубок Вінниччини і оформив золотий дубль 09:18 Водіїв фур на Вінниччині попередили про сезонні обмеження руху у спекотні дні 08:05 День святого Теодота і глобальних ініціатив. Історія, заборони та прикмети 7 червня 21:00 Оновлений електропоїзд з кондиціонером курсуватиме з Вінниці до Одеси 20:04 На Вінниччині державі повернули 55 гектарів землі з пам’яткою черняхівської культури 19:07 «Хотів навчати дітей, а довелося взяти зброю»: історія вчителя, який став розвідником бригади «Червона Калина» 18:03 У парку «Кармелюкове Поділля» помітили рідкісного лісового кота з кошенятами 17:12 До Вінниці прибули глави МЗС України та Словаччини: говорили про підтримку, медицину та євроінтеграцію 16:04 Троє захисників з Тульчинщини повернулися додому з російського полону photo_camera 15:05 Нова книгарня, читальні зони та майстер-класи — у Вінниці запрацював флагманський «Книголенд» photo_camera 14:10 Влаштував ДТП через ревнощі. На Вінниччині чоловік отримав 12 років тюрми за замах на вбивство 13:13 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 13:09 Втік із виправного центру та три дні ховався в лісі — під Ладижином затримали засудженого
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up