Пас худобу та отримав кулю в ногу. Охоронець ставка підстрелив підлітка

Пас худобу та отримав кулю в ногу. Охоронець ставка підстрелив підлітка

На Вінниччині 17-річний хлопець отримав поранення ноги. Його підстрелив охоронець ставка, якому не сподобалось, що дитина напуває худобу у водоймі.

Інцидент стався 5 липня у селі Мала Стратіївка Тростянецького району. В обідню пору до поліції зателефонував 17-річний підліток та повідомив, що поблизу ставка його підстрелив охоронник водойми.  

— На місці події працівники поліції з’ясували, що між хлопцем, який випасав худобу та охоронником ставка виник конфлікт. Чоловіку не сподобалось, що худоба забруднює територію біля водойми, і він змушував підлітка забрати корів з пасовища. Під час сварки охоронник дістав травматичну зброю та вистрілив у бік хлопця. Куля влучила підлітку у ногу, — розповів начальник Тростянецького відділення поліції Ігор Сандул.

Зброя з якої стріляли — зареєстрована. Її вилучили правоохоронці.

Правопорушник каже, що лише хотів налякати дитину. За словами правопорушника, він хотів підлітка налякати.  

За фактом хуліганства відкрито кримінальне провадження.

Читайте також:

Конфлікт на Тиврівщині: хлопець прийшов покупатися, а отримав по голові та кулю в ногу

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (10)
  • Жора
    По закону коровы могут там пить воду.Это 5-10 лет тюрьмы.
  • Николай Гуменюк
    Подстрелил и хулиганство... Прикольно.
    Жора reply Николай Гуменюк
    Да . Читай закон
  • Віталій
    То що за матюки стріляти? Худоба той охоронець і орендар що наймає таку худобу на охорону.
  • Віталій
    То що за матюки стріляти? Худоба той охоронець і орендар що наймає таку худобу на охорону.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:07 Після гучного звільнення Ратушняка Тиврівський суд очолив Володимир Іванець 16:08 Синагогу Райхерів передають на баланс міста. Що чекає на історичну пам’ятку 15:21 В лісі під Вінницею ростили три тисячі кущів конопель: викрили масштабну банду наркоділків play_circle_filled 14:48 На дорозі до Вінниці сталася смертельна ДТП — загинули батько і семирічний син Від читача 09:52 Петиція загиблого Героя,майора поліції Євгена Рубаняка 14:34 Фейкова «Укрпошта» у Вінниці: як 63-річний чоловік надрукував марок на мільйони 14:02 «Бачу його у вікні на кухні, ніби він у дворі» — ДНК підтвердив загибель Євгенія Фадєєва з Калинівки 12:56 У Шаргороді 51-річний водій Mitsubishi збив жінку. Потерпіла у лікарні 12:28 До 20 тисяч гривень можна отримати за санаторно-курортне лікування. Які умови? 11:45 Як зібрати акумулятор 4 кВт з нуля: пояснює майстер і власник «Майстер Плюс» Володимир Хатунцев (Новини компаній) 11:06 На кордоні з Придністров’ям встановлюють міни. Що це означає для Вінниччини? 10:34 Пожежа у кафе-мотелі у селі Петрик: евакуювали 22 людини photo_camera 10:25 Хаммам, сауна чи лазня? Вибираємо найбільш корисніше для Вашого організму (партнерський проєкт) 09:37 Комунальники працюють у посиленому режимі: де у Вінниці не буде води та світла 14 січня 09:04 Понад два мільйони гривень на розвиток науки: вінницькі вчені виграли державні гранти 08:23 Вінницька станція юннатів стала переможцем рейтингу «Золота когорта позашкільників» 08:13 Зимовий чемпіонат Вінницької громади з футболу серед юнаків стартував у манежі 08:10 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 08:05 У цей день допомагайте ближнім та уникайте сварок. Історія, традиції та заборони 14 січня 22:02 Зірки дю Солей, «Інтимні історії», стендап Корогодського і Арсен Мірзоян з Тонею Матвієнко! ТОП подій січня у Вінниці play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up