Ніякого гея-афериста, що лікував міліціонера, у Вінниці не було

Ніякого гея-афериста, що лікував міліціонера, у Вінниці не було
У слідчому ізоляторі мав бути затриманий у Вінниці аферист, який нібито лікував міліціонера від гомосексуалізму. Але там такого немає, бо шахрай вигаданий

Вінницьких гомосексуалістів гей-аферист лікував "статевими процедурами"...  Затримали псевдо-лікаря, який нібито лікував гомосексуалізм: "вишибав клин клином"...
З такими заголовками з’явилися публікації на інтернет-виданнях Вінниці та газети „Сегодня”. За інформацією з них, один із потерпілих від дій аферста, який рекламувався в газетах під іменем Петро Веселий і лікував гомосексуалістів від їхніх статевих вподобань за принципом „клин клином вишибають”, був працівник міліції. Нібито він і заявив на лікаря своїм колегам, бо навіть після процедур Петра Веселого і його обіцянок, що „все пройде”, потяг до чоловіків не зник. Позбавлялися клієнти тільки грошей. Ціна процедури була від 200 гривень до двох тисяч. Пацієнтів було у лікаря-майстра на всі руки близько 130 по всій Україні.  
- Були й випадки, коли пацієнти повертались до Веселого з метою лікувати рецидив, і ставали його постійними клієнтами, - пише один сайт.
- Після оперативно-розшукових робіт шахрая взяли на місці злочину. Зараз Веселий очікує на суд у слідчому ізоляторі. Слідство триває, - повідомляє другий.
Що ж це за спритний і винахідливий лікар-аферист сидить у слідчому ізоляторі у Вінниці, а про нього прес-служба міліції промовчала? З першоджерела інформації дізналися, що Петро Веселий був затриманий працівниками управління внутрішніх справ у Вінницькій області.
Чи не приховали „цікаву” справу від громадськості, поцікавилася „20 хвилин” у секторі зв’язків з громадськістю обласної міліції. Там пояснили, що шахрайські схеми – першочергові для оприлюднення, тому, якби таке було насправді, поінформували б людей обов’язково. Що все брехня, зрозуміли одразу, бо жодної посилки на офіційні джерела чи власних інформаторів у матеріалі нема. А надрукований він уперше був 7 березня на сайті з такою припискою:
- Увага! Нам потрібні автори! Наявність почуття гумору не обов’язкова. Жартуємо. Всі згадані на сайті та персонажі вигадані. Будь-який збіг з реальними подіями та людьми є вигаданими.  
Це знизу всіх вигаданих публікацій. А на головній сторінці зверху: „Ми завжди пишемо правду. Чесно.”
А ми чесно перевірили інформацію :)

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Anonymous
    Какой гей ? Правильно используйте русский язык - ПЕДЕРАСТ .
  • Anonymous
    чего оправдываться? на воре шапка горит))))
  • Anonymous
    шо за маячня...
  • Anonymous
    Петро"ПЕТРОВИЧ" Веселий
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:21 На підприємстві у Вінниці ледь не сталася велика пожежа через інвертор photo_camera 14:20 Чотири роки без дому: що насправді означає “дім” для дітей війни (Пресслужба МБФ «Без Коронів») 13:35 Залізне пекло на передовій: ворог намагається випалити нашу оборону дронами photo_camera 12:57 Сьогодні у Veteran Hub ветеранів вчитимуть, як виграти грант на власний бізнес Від читача 16:24 Конкурс «Голос віків: Козацька Вінниччина - легенди рідного краю»: 12:40 У Вінниці вперше відбудеться матч 1/8 фіналу Кубку України з ампфутболу (соціальна реклама) 12:24 Барцьосю дозволили забудову ВПЗ. На початку тут буде 12 багатоповерхівок 12:06 Камери відеоспостереження «здали» жінку, яка вкрала у пенсіонерки сумку з доларами 11:06 Зіткнення легковика з вантажівкою біля Сокиринців: водій загинув на місці photo_camera 10:30 Вакансії в супермаркеті «Грош», АН «Благоустрій» та 58 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновленно) 10:07 Де у Вінниці 4 березня не буде води та світла: адреси 10:00 Нові ресторани та кафе Вінниці, які відкрилися у 2025 році (партнерський проєкт) 09:11 Понад шість місяців надії — і гірка звістка: у Вінниці ховають захисника Анатолія Конончука 08:30 У цей день вітайте В'ячеслава та Єгора. Історія, заборони та прикмети 4 березня 21:01 Єврейські сторінки Вінниці: відкрили реєстрацію на безкоштовну Майстерню для гідів 20:05 Справжня сила духу: вінницькі ветерани стали призерами всеукраїнських змагань 19:25 У Тяжилові встановили будки для безпритульних собак: мешканці скаржаться на укуси photo_camera 19:15 «Де ще побачиш стільки зустрічей і прощань?»: залізничники зі Жмеринки перемогли у рейтингу «Сила Сервісу» 19:08 На очах у матері двоє нелюдів забили її сина до смерті 18:28 «Солодкувате, м’яке та без гірчинки»: вінницький селекціонер створив ель із кукурудзи
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up