Невдалий грабіж. На зупинці вінничани самотужки затримали злодія

Невдалий грабіж. На зупинці вінничани самотужки затримали злодія

На зупинці громадського транспорту хотіли пограбувати вінничанина. Потерпілий разом із городянами затримали грабіжника та передали його поліції.

Інцидент стався 5 грудня. Близько 15 години до поліції звернувся 59-річний вінничанин. Чоловік повідомив, що невідома особа на зупинці вирвала з його рук гаманець з грошима в сумі 2 тисячі гривень.

— На місце події виїхала слідчо-оперативна група поліції. Як з’ясувалось, потерпілий разом з небайдужими містянами затримали зловмисника, коли той намагався втекти. Зловмисником виявився 28–річний  житель Донецької області. Він затриманий у процесуальному порядку, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

За фактом грабежу відкрили кримінальне провадження.

Про методи роботи кишенькових злодіїв 20minut.ua писав у цій статті: Ідеальність крадіжки залежить від жертви. Не створюй умов для роботи «карманника».

А про те, як уберегтися від злодіїв, що промишляють в магазинах та громадському транспорті, читайте в матеріалі «Крав мобільні телефони, але піймався. Секрети захисту від вуличних злодіїв».

Читайте також:

Остаточне рішення: засудили чиновника з Козятина, який попався на хабарі

Озброєний та з наркотиками. Під Вінницею затримали водія «ВАЗу»

У ямпільського журналіста депутатка забрала фотоапарат. Відкрили кримінальне провадження

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Саша Черный
    хватит уже  сюськаться с этими уродами!       искалечте  парочку для всеобщего обозрения  и дело с концом!!!
  • Пня
    смішно
  • Юрий Бондарук
    Для первого раза отрезать мизинец!
  • Джек
    донецк это днище.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
08:04 10 квітня — Міжнародний день братів і сестер. Історія, заборони та прикмети 21:18 «Повертайся, друже, твоя хата готова!»: подружжя з Ямполя відновило згоріле гніздо лелек 21:00 У храмах Вінниччини тривають перевірки ДСНС напередодні Великодніх служб 20:33 Борня, шаблі та пам’ять героїв: як чемпіонат з козацького двобою у Вінниці може допомогти ветеранам? photo_camera Від читача 10:50 Батьки не повинні боятись розповісти про особливості своїх дітей, – педагог із 43-річним стажем, відмінник освіти України, психолог Наталія Горобчук 20:04 Майже чотири роки неволі та пекло Маріуполя позаду: як у Ладижині зустрічали морпіха Павла Шишкіна photo_camera 19:05 Як насолоджуватись Великоднім столом без шкоди для здоров'я: рекомендації фахівця 18:24 Посилки до свят: як працюватимуть «Укрпошта» та «Нова пошта» на Великдень 17:17 Майже 190 мільйонів витратять на прибирання Вінниці: що придбають на ці гроші? photo_camera 17:09 Вінницький педуніверситет очолила Наталія Замкова. Що про неї відомо photo_camera 16:33 Оливковий замість білого: кому видаватимуть номерні знаки нового зразка? 15:48 Україна повернула тіла тисячі загиблих військових 15:12 Поблизу Дяківців рятувальники дістали 52-річну жінку з автівки, розтрощеної внаслідок ДТП 14:04 Любовний трикутник чи шлюбна афера? На кордоні у Могилів-Подільському викрили фіктивне подружжя 13:10 Двоє людей потрапили до лікарні через зіткнення Audi та Skoda у центрі міста 12:09 Подяка за світло. Денис Шмигаль відвідав Ладижинську ТЕС та відзначив сімох енергетиків photo_camera 10:57 В Чечельнику батько врятував трьох дітей під час пожежі, але сам отримав опіки 10:05 Любава Шевчук очолила Вінницький районний суд 09:48 Ремонтні роботи 9 квітня: адреси без води та світла у Вінниці 09:40 Нові ресторани та кафе Вінниці, які відкрилися у 2025 році (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up